Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zasiłek chorobowy w trakcie DAGPENGER - Norwegia

1 Post
Zajączek Zając
(Zajączek Zając)
Wiking
Witam
Od dwóch miesięcy przebywam na zasiłku dla bezrobotnych DAGPENGER . I tak się złożyło ze od wczoraj zachorowałem i jestem na chorobowym . Moje pytanie . Skoro byłem na zasiłku dla bezrobotnych i w trakcie zasiłku choruje to jak będzie naliczane chorobowe ? Czy będzie naliczane z zasiłku DAGPENGER . Pierwszy raz jestem na zasiłku i chorobowym i ogólnie nie orientuje się w temacie . Z góry dziękuje za odpowiedz .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
Zenek Brzezinski
(zenon32)
Początkujący
Tak dostaniesz ten zasilek sle od tej samej keoty co pobierasz teraz na bezrobotnym.tylko teraz pierwsze pieniadze dostaniesz po miesiacu.z tego co psmietam po 25 kazdego miesiaca.sle musisz tego pilnowac bo nav czasami zapomina o tych terminach i potrafi nie wyplacac w terminie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
grzesiek55 Tentyp
(grzesiek55)
Wiking
Podlacze sie do tematu. Zachorowalem 10 stycznia i dalej mam zwolnienia lekarskie . Po16 dniach zglosilem chorobowe do Nav. Mniej wiecej w tym samym czsie dostalem pismo od szefa ze wysylaja mnie na permittering od 9 lutego. Jak NAV to potraktuje . Bede otzrymywal te 100% czy dostane 62 % > Wie ktos cos na taki temat ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jarek Czapsik
(lunatic666)
Wiking
Witam.Mam pytanie.Od roku jestem na zasiłku dagpenger.W międzyczasie pracowałem u starego pracodawcy na co mam umowy.Staż pracy był ponad 4 miesiące łącznie bo z przerwami.W listopadzie miałem wypadek w pracy.Czy pracodawca powinien wystawić mi kwitki na to ile zarabialem czy z navu z zasiłku będzie brana kwota
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok