Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Co zrobic gdy znajde telefon - Norwegia

1 Post
Peter1155
(Peter1155)
Wiking
Znalazlem wczoraj telefon na miescie, najnowszy iphone z karta Telia, mam isc teraz na policje ? Nie skoncze w wiezieniu? (Oczywiście Norwegia)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(Karlik)
Początkujący
Skonczysz................w Gaustad, z diagnoza paranoia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Anna Smoleniec
(Tasiemka)
Nowicjusz
Hej, tak , takie rzeczy sie zanosi na policję, ewentualnie mozesz ogłosić na lokalnej stronie typu kjøpe selge bytte na Facebooku ze znalazłeś i ze np zanosisz na policję, nic ci nie grozi, bez przesady
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Anna Smoleniec
(Tasiemka)
Nowicjusz
Wiecej grozi jak go nie zaniesiesz bo iphony jak tylko złapią sieć internetowa to wysyłają meldunek do swojego Apple id w jakim miejscu sa. Chyba ze sie ma te opcje wylaczona
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Ronaldo
(Ronaldo)
Wiking
napisał:
Znalazlem wczoraj telefon na miescie, najnowszy iphone z karta Telia, mam isc teraz na policje ? Nie skoncze w wiezieniu? (Oczywiście Norwegia)
-----------------
A ja nasamprzykład w zeszłym tygodniu znalazłem wreszcie swoje szczescie. teraz nie wiem czy z tym isc na Politi,bo boje sie ,ze w tym skreconym z samotniczej depresji kraju moga mnie zamknac do wiezienia ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Marcin C
(MarcinC85)
Wiking
Ja znalazłem już trzy telefony w Norwegii przeważnie ktoś oddzwaniał, a jeśli była cisza to dzwoniłem na ostatnie numery i zawsze szczęśliwy właściciel się zjawiał Chyba pójdę do nieba za te dobre uczynki, haha Powodzenia w oddawaniu, a jak dobrze się człowiek czuje jak zrobi coś życzliwego dla nieznanej osoby nie oczekując nic w zamian
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok