Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wyjazd w ciemno :) - Norwegia

9 Postów
Paweł11
(Paweł11)
Wiking
Witam , czy sa tutaj osoby ktore wyjechały do Norwegi w ciemno, a mimo to udało im sie zlalezc prace, mieszkanie itd. ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Paweł11 napisał:
Witam , czy sa tutaj osoby ktore wyjechały do Norwegi w ciemno, a mimo to udało im sie zlalezc prace, mieszkanie itd. ?
------
Spoko. Promy sa nie tylko w nocy ale i w dzien.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

()
Maniak
znam jednego co przewały w polskich kopalniach węgla przewały ze spółkami robił
uciekł
i jakoś żyje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(karolina9732)
Wiking
Ja przyjechałam 2 tygodnie temu. Wydaje mi się, że zależy od momentu. Z mieszkaniem nie miałam kompletnie problemu, bo mam znajomych Norwegów. Niestety dalej nie znalazłam pracy i ciśnienie trochę rośnie. Jak drugi raz bym miała wybierać, wybrała bym okolice Oslo lub Drammen, bo tam jest teraz największe zapotrzebowanie na pracowników.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
karolina9732 napisał:
Ja przyjechałam 2 tygodnie temu. Wydaje mi się, że zależy od momentu. Z mieszkaniem nie miałam kompletnie problemu, bo mam znajomych Norwegów. Niestety dalej nie znalazłam pracy i ciśnienie trochę rośnie. Jak drugi raz bym miała wybierać, wybrała bym okolice Oslo lub Drammen, bo tam jest teraz największe zapotrzebowanie na pracowników.

No taaa, to rzeczywiście w ciemno.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(karolina9732)
Wiking
Nie przyszłam się tu wdawać w idiotyczne dyskusję tylko poradzić - jeśli Norwegia to nie ma teraz pracy w Bergen, chyba że masz min. 3 letnie doswiadczenie w fachu. Jeśli nie wiesz jaka jest moja sytuacja to ten bynajmniej adekwatny komentarz zostaw dla siebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
karolina9732 napisał:
Nie przyszłam się tu wdawać w idiotyczne dyskusję tylko poradzić - jeśli Norwegia to nie ma teraz pracy w Bergen, chyba że masz min. 3 letnie doswiadczenie w fachu. Jeśli nie wiesz jaka jest moja sytuacja to ten bynajmniej adekwatny komentarz zostaw dla siebie
, - - - - - -
W jakim azaliz to adekwatnie napisane jezyku?
W masakrycznym, bo mnie zaoralo zupelnie a nie kcem cie miazdzyc komentarznikiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
ligalegend
(ligalegend)
Nowicjusz
Glupoty jakies, jak ktos bardzo czegos chce to prace znajdzie raz dwa. Po roku juz mialem stala prace. Po dwoch swoje mieszkanie, mam dalej pisac?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
napisał:
Glupoty jakies, jak ktos bardzo czegos chce to prace znajdzie raz dwa. Po roku juz mialem stala prace. Po dwoch swoje mieszkanie, mam dalej pisac?

Po 3 cie koronowali...pytanie kiedy wracasz do zakladu pewnie adekwatne? Bynajmniej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
po trzech pewnie zdobył cudzą żonę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok