Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Bergen Zapas jedzenia odsprzedam - Norwegia

5 Postów
DanielK1
(DanielK1)
Wiking
Witam przylecialem do bergen w sobote ale niestety musze jutro juz na min miesiac opuscic norwegie z racji tej mam na sprzedaz troche jedzenia w sklad wchodzi mieso mielone 1kg, szynki, zywieckie dlugie krotkie,wedliny paczkowane,mielonka, golonka, sosy do spagethi do potraw chinskich, sosy grzybowe ciemne pomidorowe. jakas puszka z rybka, pasztety. zupki chinskie, kilka workow ryzu parboile oraz kaszy bialej. przypraw pare kisle gorace kubki mam rowniez troche slodyczy. duzo pewnie przeoczylem ;/ calosc wycenilem na 2000 koron do negocjacji. spokojnie starczy jednej osobie na min 1miesiac. bez sensu jest wracac z tym do pl. moze komus sie przyda. wiecej informacji pod nr tel +48516658203
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
DanielK1 napisał:
Witam przylecialem do bergen w sobote ale niestety musze jutro juz na min miesiac opuscic norwegie z racji tej mam na sprzedaz troche jedzenia w sklad wchodzi mieso mielone 1kg, szynki, zywieckie dlugie krotkie,wedliny paczkowane,mielonka, golonka, sosy do spagethi do potraw chinskich, sosy grzybowe ciemne pomidorowe. jakas puszka z rybka, pasztety. zupki chinskie, kilka workow ryzu parboile oraz kaszy bialej. przypraw pare kisle gorace kubki mam rowniez troche slodyczy. duzo pewnie przeoczylem ;/ calosc wycenilem na 2000 koron do negocjacji. spokojnie starczy jednej osobie na min 1miesiac. bez sensu jest wracac z tym do pl. moze komus sie przyda. wiecej informacji pod nr tel +48516658203

Wspanialy zestaw malego kucharza.
Zrob zdjecia tej zywieniowej mieszanki i wystaw na jakis internetowy serwis aukcyjny.
Moze trafi sie jakis zbieracz-amator zupek i polskich przypraw.
Powodzenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
DanielK1 napisał:
Witam przylecialem do bergen w sobote ale niestety musze jutro juz na min miesiac opuscic norwegie z racji tej mam na sprzedaz troche jedzenia w sklad wchodzi mieso mielone 1kg, szynki, zywieckie dlugie krotkie,wedliny paczkowane,mielonka, golonka, sosy do spagethi do potraw chinskich, sosy grzybowe ciemne pomidorowe. jakas puszka z rybka, pasztety. zupki chinskie, kilka workow ryzu parboile oraz kaszy bialej. przypraw pare kisle gorace kubki mam rowniez troche slodyczy. duzo pewnie przeoczylem ;/ calosc wycenilem na 2000 koron do negocjacji. spokojnie starczy jednej osobie na min 1miesiac. bez sensu jest wracac z tym do pl. moze komus sie przyda. wiecej informacji pod nr tel +48516658203

Chlopie, jak tylko na miesiac lub 2 to bardziej oplaca ci sie zakopac w jakies jamie. Wrzuc do beczki i zakop. Najlepsza polska zywnosc ma minimum rok przydatnosci. Jak wrocisz bedzie jak znalazl.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok