Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Odszkodowanie z nav - Norwegia

10 Postów
tomasz wasowicz
(tomasz81)
Wiking
Witam wszystkich mam takie pytanie jestem po wypadku siedze na chorobowym i chcialem sie dowiedziec jakie druki są potrzebne do wypełnienia o odszkodowanie z nav-u i jeszcze jedna sprawa jak skonczy mi sie chorobowe to przysługuje zasilek tylko nie wiem jaki i jakie dokumenty są potrzebne by sie starac o ten zasilek jak ktos może to bardzo prosze o pomoc ......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
tomasz81 napisał:
Witam wszystkich mam takie pytanie jestem po wypadku siedze na chorobowym i chcialem sie dowiedziec jakie druki są potrzebne do wypełnienia o odszkodowanie z nav-u i jeszcze jedna sprawa jak skonczy mi sie chorobowe to przysługuje zasilek tylko nie wiem jaki i jakie dokumenty są potrzebne by sie starac o ten zasilek jak ktos może to bardzo prosze o pomoc ......
--------
Zadzwon na Policje, ze cie ktos do NAV nie chce wpuscic i tam w najwlasciwszym miejscu nie mozesz o wszystko zapytac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Bogdan Tracz
(BogdanTracz1)
Stały Bywalec
Wypadek zostal zgloszony do NAV i ubezpieczyciela pracodawcy? Masz prawo do rocznego zwolnienia lekarskiego. Jesli Twoj stan zdrowia nadal nie pozwali na powrot do pracy, musisz zlozyc podanie o AAP (arbeidsavklaringspenger). Jesli bedziesz trzymal reke na pulsie to z NAV mozesz dostac odszkodowanie (menererstatning), a od ubezpieczyciela pracodawcy odszkodowanie z tytulu utraconych dochodow od momentu wypadku oraz przyszlych dochodow, jesli utraciles w wyniku wypadku pelna sprawnosc fizyczna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
tomasz wasowicz
(tomasz81)
Wiking
Tak wypadek byly zgloszny byla policja mam raport z wypadku jestem na chorobowym ale z prognoz lekarzy jeszce jakis czas bede nie zdolny do pracy wiec pytam gdzie moge jak to bedzie wygladało dalej i dziekuje za odpowiedz ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
tomasz wasowicz
(tomasz81)
Wiking
Panie Heart nie chodzi o to ze ktos mnie nie chce wpuscic tylko pytam poto jest ten portal a zbedne komentarze zostaw pan sobie dla bliskich..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Bogdan Tracz
(BogdanTracz1)
Stały Bywalec
Nie pytalem o raport policji. Pytalem, czy masz decyzje NAV o uznaniu zdarzenia jako wypadek przy pracy i protokol wypadkowy od ubezpieczyciela pracodawcy. Policja nie wyplaca odszkodowan
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Irena Pettersen
(IrenaPettersen)
Wiking
no jesli jestes teraz na chorobowym z NAV to na okreslony czas pozniej mozesz dalej sie starac ale rowniez przez lekaza a jesli niezatwierdzi ze nalezy sie tobie nadal chorobowe to albo do pracy albo na bezrobotne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
tomasz wasowicz
(tomasz81)
Wiking
Tak mam wszystkie dokumenty o które pytasz mam tez adwokata który zajmuje sie sprawą z ubezpieczalnia tylko z nav mam zalatwiac wszystko sam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
tomasz81 napisał:
Panie Heart nie chodzi o to ze ktos mnie nie chce wpuscic tylko pytam poto jest ten portal a zbedne komentarze zostaw pan sobie dla bliskich..
-------
Portal jest po to, zeby pozartowac na temat d...
Maryny, a zrodlem informacji sa odpowiednie norweskie instytucje... Chyba, ze interesant posluguje sie jezykiem "animeanibe". I Ty chyba masz ten problem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
SENTEX napisał:
tomasz81 napisał:
Panie Heart nie chodzi o to ze ktos mnie nie chce wpuscic tylko pytam poto jest ten portal a zbedne komentarze zostaw pan sobie dla bliskich..
heart to nie zaden Pan to zwykla swinia z rynsztoka

------
Pusta czacha wrocila z eksploracji pol naftowych w Zatoce Puckiej czy... Perskiej, za 18 000 usd na mies. W N wulkanizuje dla przyjemnosci jeno.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok