Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Gdzie wynając w Krakowie auto - Norwegia

Czytali temat:
marek przydzial XXX moja sprawa damian wójcik Damian C Grzegorz Czerwiński Grzegorz M. Kasia K Angelika Mojak boj fra oszlo Cortez1 N izabelka345 (792 niezalogowanych)
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Przylatuję tylko na 3 dni do Krakowa. Mam trochę spraw do załatwienia. Możecie doradzić gdzie w dobrej cenie wynajmę samochód?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a nie taniej i prościej ukraść?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
XXX moja sprawa
(kamilio)
Stały Bywalec
Przepraszam ale fiat 500 za 150 zl i oplata za podsawienie auta na lotnisko + depozyt to tanio ???
Mam duza praktyke w wypozyczaniu w Krakowie
NIE POLECAM wypozyczalni PANEK - jobce szukaja kazdej rysy i znajda nawet jak juz tam byla zeby uwalic ci 1000 zl z depozytu.
*-*-*
POLECAM 2 sprawdzone - carfree.pl i rentcars.pl
Obie firmy testowalem wielokrotnie na krotkie okresy i takie ponad 10 dni. W obu przypadkach auto masz podstawiane na terminal przylotow na wyznaczona godzine to samo z odbiorem - jedziesz prosto na odloty wyciagasz klamoty i oddajesz auto.
w carfree nie ma depozytu na auta a w rentcars jest ale tylko blokada na karcie kredytowej nic wiecej po oddaniu zdejma. Nie mialem problemow z obydwoma nawet w rentcars na drogi dzien znalazlem spore uszkodzenia auta ktore nie byly w protokole ale zadzwonilem i uspokoili mnie ze leja na to i mam sie nie przejmowac.
Mam kilka kodow rabatowych rentcarsa jesli chcesz to 5 albo 10 % mam w carfree nie maja rabatow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
izabelka345
(izabelka345)
Wiking
Jestem studentką mieszkająca w kr od 5 lat. Chętnie dla pani pomogę. Proszę napisać priv izabelka345@wp.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Angela22 napisał:
Przylatuję tylko na 3 dni do Krakowa. Mam trochę spraw do załatwienia. Możecie doradzić gdzie w dobrej cenie wynajmę samochód?

Tutaj : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/uslugi/wynajem+samochodow
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok