Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Pobyt w Norwegii na dwa tygodnie - Norwegia

5 Postów
to_masz
(to_masz)
Wiking
Witam, na początku tej jesieni miałem plan, aby wyjechać do Norwegii na czas bliżej nie określony, ale niestety się nie powiódł i wylądowałem w UK (skąd wracam za miesiąc, aby dokończyć leczenie ortodontyczne). Zawsze chciałem pojechać do Norwegii, a najlepiej pomieszkać tam chociaż przez dwa tygodnie- i stąd moje pytanie.

Czy może ktoś z Was, albo waszym znajomych potrzebowałby kogoś do pomocy w jakiejkolwiek pracy i mógłby zaoferować nocleg na ten czas (chciałbym w zamian za pomoc opłacić tam mój pobyt czyt. nocleg, transport i wyżywienie). Mogę z kimś jeździć i rozwozić paczki, malować, dosłownie wszystko jako, że doświadczenie mam głównie w gastronomii i kilka tygodni na magazynie (malowanie czy prace w ogrodzie odbębniłem pomagając rodzicom w weekendy).

Termin najlepiej maj-czerwiec (ale jestem wolny od marca do września), chciałbym zobaczyć fiordy i typowo norweski krajobraz. Nie mam określonej wymarzonej części Norwegii więc czekam na propozycję

Dziękuje i pozdrawiam! Myślę, że to może być szansa, aby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu- ja pomogę Tobie, a Ty pomożesz mi zobaczyć Norwegię!

A zapomniałem -Tomasz, lat 20 Odpowiem na wszelkie pytanie i będę wdzięczny za rady jak mógłbym zobaczyć trochę kraju wikingów tanim kosztem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
to_masz
(to_masz)
Wiking
podbijam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
to_masz napisał:
podbijam
--------------
Czyli,tłumacząc na polski, chciałbyś poszukać pracy w Norwegii z jak najmniejszym ryzykiem wydatkow zaczynajac tu na tzw. krzywy ryj lub "na sępa" ?
Oj,coś słabo to widzę.Poogladaj sobie Norwegie w internecie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
to_masz
(to_masz)
Wiking
ojej, spytałem tylko czy może ktoś potrzebowałby pomocy na 2 tygodnie i najzwyczajniej w świecie ja mógłbym pomóc jemu, a on mi (wiem, że to graniczy z cudem, ale warto próbować)

Rozumiem, że większość rodaków przyjeżdżając do Norwegii ryzykowali wiele i nie mówię tu o pieniądzach (pokłon dla każdego z Was), ale czytając to forum widzę taką zawiść- naprawdę chcesz, żeby każdy miał gorzej niż ty? Jeżeli mógłbyś pomóc komuś niskim nakładem siły, to nie zrobiłbyś tego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów

(obibok)
Początkujący
to powiedz wprost ze chcesz jechac do roboty i zeby ktos cie przenocowal
jak jestes w uk to jakies pieniadze chyba masz

chcesz miec urlop w norwegii to wez sobie wynajmij pokoj w hotelu i jedz, tak robia normalni ludzie
ja bym obcej osoby do swojego domu nie zaprosil i przypuszczam ze ty tez nie
wiec skoncz ten cyrk
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
X X
(Xxxxxxxo)
Wiking
Cortez1 opowiedz swoja historie jestes typowym chamem pamietasz swoje poczatki w no? Czy raczej tez na krzywy ryj przyjechales! Dorobiles sie pare koron i zgrywasz cwaniaka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
X X
(Xxxxxxxo)
Wiking
To_masz lekcewaz takiego typu ludzi jak cortez ,wierz mi wiekszosc polakow ktorzy tu przyjezdzaja. w polsce na piwo zbierali. a tutaj troche koron zarobia i uwazaja sie za panow i wszystko robia zeby drugiemu nie bylo lepiej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów

(obibok)
Początkujący
anna a ty jak taka dobroduszna jestes to moze bys kolege przyjela pod swoj dach na te dwa tygodnie co ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
X X
(Xxxxxxxo)
Wiking
Gdyby bylo miejsce pomoglabym lecz niestety juz wynajelam komus.ale gdyby znal sie na budownictwie wzieli bysmy go do naszej firmy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
anna312 napisał:
Cortez1 opowiedz swoja historie jestes typowym chamem pamietasz swoje poczatki w no? Czy raczej tez na krzywy ryj przyjechales! Dorobiles sie pare koron i zgrywasz cwaniaka
--------
Dziecinko glupiutka - gdy Tobie mamusia pisie pudrem podsypywala ja juz bylem doroslym mezczyzna zarabiajacym na Rodzine i po pierwsxym milionie NOK w N (to malo). Nigdy nie wymuszalem nic na krzywy ryj, robilem tylko to na co bylo mnie stac. I tak jest do dzis. Nie tykaj doroslych, od tego masz swego mopa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok