Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
anna312 napisał:
Gdyby bylo miejsce pomoglabym lecz niestety juz wynajelam komus.ale gdyby znal sie na budownictwie wzieli bysmy go do naszej firmy
-------
Dala bym Ci chleba z maslem.... alem go zjadla.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów

(obibok)
Początkujący
no tak inni chamy bo nie chca pomoc ale ja sama tez nie pomoge bo miejsca nie mam
mentalnosc kalego

na 2 tygodnie to chyba nawet miejsce na materacu by sie znalazlo u ciebie aniu ,czy nie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
anna312 napisał:
Gdyby bylo miejsce pomoglabym lecz niestety juz wynajelam komus.ale gdyby znal sie na budownictwie wzieli bysmy go do naszej firmy


...ale po co te uszczypliwości z obydwu stron ...i to przed łykęndem...
...przecież Polacy słyną z dobrodusznosci i uprzejmości...
...Ja taki jestem naprzykład...
...Aniu... bardzo ładne brwi...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów

(obibok)
Początkujący
dla mnie nie ma ze polak niemiec czy szwed
obcych do domu nie wpuszczam i tyle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
obibok napisał:
no tak inni chamy bo nie chca pomoc ale ja sama tez nie pomoge bo miejsca nie mam
mentalnosc kalego

na 2 tygodnie to chyba nawet miejsce na materacu by sie znalazlo u ciebie aniu ,czy nie ?

-------
Loj tam... Da Tomkowi prace w budownictwie w polskiej firmie, swietnie mu zaplaci na czas, chlopak wynajmie sobie lokum i... kolo szczescia sie zamknie. Czyz nie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok