Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

18 Postów
merymont
(merymont)
Wiking
To tez prawda, ale czasem sa tacy co potrzebuja tylko troche pomocy na starcie, a niekoniecznie chca cos wyzebrac
ale prawda jest taka, ze lepiej sobie samemu radzic i nie byc na niczyjej lasce ani lasce ani łasce
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(Tomasz J O)
Wiking
Cortez1 napisał:
merymont napisał:
Aha a od Polaków to radzę sie trzymac jak najdalej i nie liczyc na ich pomoc, bo można się zdziwić

Każdy rodak w Norwegii jest i będzie witany ciepło i przyjaznie - gołodupcom,chcacym coś wyzebrac na sępa - WARA!!!
Tak tak najprawdiwrza prywda golodupcom wyra od polsk-norvej emigrasjon.
Pomoglem takiej szumowinie gabrysiowi i co zlodziej i kapus damski bukser.
Dlem robotem i tysz okradli mopuw i mydluw to pakisty sa lepszem bo hociasz ni kradnom a robium lipij nisz naszy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

(cysiek4)
Stały Bywalec
gabriel kurwo znowu kradniesz cudze dane osobowe, za podszywanie sie pod inne osoby odpowiesz karnie ,juz cie znajda i drogo zaplacisz ,i jeszcze cie do pierdla wsadza ,moze syna spotkasz i wreszcie moze sie do ciebie po 20 latach odezwie
chociaz watpie po tym jak porzuciles zone w ciazy i syna

scierwo jestes niczyn nawet na forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

()
Wiking
cysiek4 napisał:
gabriel kurwo znowu kradniesz cudze dane osobowe, za podszywanie sie pod inne osoby odpowiesz karnie ,juz cie znajda i drogo zaplacisz ,i jeszcze cie do pierdla wsadza ,moze syna spotkasz i wreszcie moze sie do ciebie po 20 latach odezwie
chociaz watpie po tym jak porzuciles zone w ciazy i syna

scierwo jestes niczyn nawet na forum
Gabryska wesz i ne podszywaj siem podemniem ty kapusiu zlodzieju i damski buksersze. Jusz politi zawita ku tobi i byndisz we fenclu kible mopowal . wara z tego foruma ty damski buksesze. malo tybi ganby.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

()
Stały Bywalec
Tomasz J O napisał:
cysiek4 napisał:
gabriel kurwo znowu kradniesz cudze dane osobowe, za podszywanie sie pod inne osoby odpowiesz karnie ,juz cie znajda i drogo zaplacisz ,i jeszcze cie do pierdla wsadza ,moze syna spotkasz i wreszcie moze sie do ciebie po 20 latach odezwie
chociaz watpie po tym jak porzuciles zone w ciazy i syna

scierwo jestes niczyn nawet na forum
Gabryska wesz i ne podszywaj siem podemniem ty kapusiu zlodzieju i damski buksersze. Jusz politi zawita ku tobi i byndisz we fenclu kible mopowal . wara z tego foruma ty damski buksesze. malo tybi ganby.


gaBRIEL SKURWYSYNU ,kretynie bez jaj juz ci bimber na leb wali calkiem ci sie osobowosci pojebaly pewnie koty ci najszczaly do zupy

gabriel zlodziej i damski bokser
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

()
Wiking
cysiek4 napisał:
Tomasz J O napisał:
cysiek4 napisał:
gabriel kurwo znowu kradniesz cudze dane osobowe, za podszywanie sie pod inne osoby odpowiesz karnie ,juz cie znajda i drogo zaplacisz ,i jeszcze cie do pierdla wsadza ,moze syna spotkasz i wreszcie moze sie do ciebie po 20 latach odezwie
chociaz watpie po tym jak porzuciles zone w ciazy i syna

scierwo jestes niczyn nawet na forum
Gabryska wesz i ne podszywaj siem podemniem ty kapusiu zlodzieju i damski buksersze. Jusz politi zawita ku tobi i byndisz we fenclu kible mopowal . wara z tego foruma ty damski buksesze. malo tybi ganby.


kretynier bez jaj juz ci bimber na leb wali calkiem ci sie osobowosci pojebaly pewnie koty ci najszczaly do zupy

gabriel zlodziej i damski bokser

PISALEM SCIERWOJADZIE BYS SIEM NE PODSZYWAL POD MOJOM OSOBEM ! wara odemniem gabryska zlodzieju i damskim buksesze. nie wkuszaj mniem bu tabletkuf jusz na nerfy ni mam a ze rana na refir muszem jehac ze tuwarem, ty szzmuciaszu. jak cos mi siem zdaszy tu byndzisz placil za szpital i na moih synkuf.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

()
Stały Bywalec
tobie gabriel to kjaftan bezpieczenstwa potrzebny .bo jeszcze krzywde zrobisz kotom

widze ze chcesz szybko wrocic do Toszka do szpitala myslisz ze jak swirujesz wariata to
tinghuset w to uwierzy i nie trafisz do pierdla ,wiem ze sie boisz bo juz Norwegia wszystkich odsyla do wiezienia w Polsce ,pewnie wielu z ZK w strzelcach opolskich juz sie nie moze kiedy znowu do nich wrucisz


gabriel zle z toba skro sam siebie nazywasz scierwem,kapusiem i zlodziejem

teraz toba zajma sie specjalisci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(Tomasz J O)
Wiking
napisał:
Tomasz J O napisał:
cysiek4 napisał:
gabriel kurwo znowu kradniesz cudze dane osobowe, za podszywanie sie pod inne osoby odpowiesz karnie ,juz cie znajda i drogo zaplacisz ,i jeszcze cie do pierdla wsadza ,moze syna spotkasz i wreszcie moze sie do ciebie po 20 latach odezwie
chociaz watpie po tym jak porzuciles zone w ciazy i syna

scierwo jestes niczyn nawet na forum
Gabryska wesz i ne podszywaj siem podemniem ty kapusiu zlodzieju i damski buksersze. Jusz politi zawita ku tobi i byndisz we fenclu kible mopowal . wara z tego foruma ty damski buksesze. malo tybi ganby.


gaBRIEL SKURWYSYNU ,kretynie bez jaj juz ci bimber na leb wali calkiem ci sie osobowosci pojebaly pewnie koty ci najszczaly do zupy

gabriel zlodziej i damski bokser

Idiesz se tygo foruma scierwo zlodzieju i damski buksesze uhlej siem tem bibrem i nastaw kemery co robiom filma dla polity fencel jusz na ciebiem czyka. ty tyk apowniku jydyn a jo ci pomog koryto dalem i spani dalem nirubi obsryny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(Tomasz J O)
Wiking
napisał:
tobie gabriel to kjaftan bezpieczenstwa potrzebny .bo jeszcze krzywde zrobisz kotom

widze ze chcesz szybko wrocic do Toszka do szpitala myslisz ze jak swirujesz wariata to
tinghuset w to uwierzy i nie trafisz do pierdla ,wiem ze sie boisz bo juz Norwegia wszystkich odsyla do wiezienia w Polsce ,pewnie wielu z ZK w strzelcach opolskich juz sie nie moze kiedy znowu do nich wrucisz


gabriel zle z toba skro sam siebie nazywasz scierwem,kapusiem i zlodziejem

teraz toba zajma sie specjalisci
Znofu siem podrzywasz i galy mydlasz szol do wyra scierfojadzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Betty Betty
(Betty320)
Wiking
Witam,
Mam wielką prośbe. Szukam pokoju dla dwóch osoób. Jesteśmy w podbramkowej sytuacji. Miałam załatwioną tu prace i mieszkanie po przylocie okazało się że zostałam oszukana. Nie mam ani pracy ani mieszkania, jestemy tu piąty dzień. Prace już ogarnełam czekam na kartę podatkową ale mieszkania nie mamy, nie mamy się gdzie podziać a w kieszeni mamy marne 1000 koron. Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc bo trace już nadzieję na cokolwiek. To co miało być nowym początkiem okazało się chyba końcem. Potrzebujemy się gdzieś zatrzymać do czasu pierwszej wypłaty, oczywiście jak "staniemy na nogi" to się odwdzięczymy. Nie mamy nawet za co wróić do Polski. Proszę o pomoc. Mały pokój może byc, w sumie nawet piwnica.Jesteśmy w Tromso.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok