Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

17 Postów

(JanuszRybak)
Wiking
nie ma sprawy , niedlugo dodam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
JanuszRybak napisał:
waze 95 kilo, urodziny byly w sobote ale w piatek tez troche wypilismy po pracy a doklanie ok 2 litry na 5 osob , impreza zakonczyla sie o 2 , no i w sobote urodziny swietowalismy w sumie od godizny 16 tylko ze te 3 piwa to ja licze jako taki faktyczny stan wypitego alkoholu gdyz to z piatku sie zdazylo ulotnic do rana

zawsze mialem taki metabolizm ze po najbardziej zakraplanej imprezie na drugi dzien wygladalem jak bym nic nie wypil
zreszta to nie jest temat o tym , jedyna opcja to rozlozenie na raty albo odsiadka chociaz nie ukrywam ze wolalbym zeby ta kara zostal anulowana calkowicie


Co za bzdura...
Przeczytaj jeszcze raz swoje wypociny
Nie dosc,ze moczymorda to jeszcze pirat drogowy
Tez obstawiam,ze to prowokacja...
Jednak gdyby okazalo sie to prawda i ktorys z Polonusow by Ci pomogl ,to jak nie kocham Najswietszej Panienki...przechodze na buddyzm...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Czyli jednak prowokacja...
Mr. G(nie mylic Ali G ),Janek Szaradek, kto tam jeszcze?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

(cysiek4)
Stały Bywalec
marna prowokacja pijaczyno
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

(cysiek4)
Stały Bywalec
JanuszRybak napisał:
a co to mi da ze przejde na islam, raczcej nic
nie wiem jak sie z tego wyplatac, skad ja wezme tyle pieniedzy to nie mam pojecia
juz sam nei wiem co mam zrobic, ostatnio byl jakis temat ze jesli wyjedzie sie z norwegii i podpiszez oswiadczenie ze nigdy sie nie wroci to wyplacaja skladki za emeryture , moze z tych skladek by starczylo na zaplate kary , nie wiem ,juz szukam kazdego mozliwego wyjscia z tej sprawy




i nagle ma na koncie 180k


grzyb grzybiasty prowokator
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(RomualdoMurcielago)
Wiking
A wez spier....j, jak jestes glupi to teraz plac wedlug mnie to i tak mala kara jak dla takiego debila, ja bym ci przyp.... z 500000 nok na dwa lata do pierdla potem deport i zakaz wjazdu a i jeszcze prawko zabral dozywotnie moze by cie wtedy to rozumu nauczylo baranie niedojeba.. a jak bym byl twoim ojcem to przy narodzinach odrazu bym cie do rzeki wrzucil zeby po swiecie takie matwy nie chodzily
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Macie cos z lbem? po chuj dyskutujecie z typem, skoro taka sytuacja nie miala miejsca?
To fikcja!! Nie wrzucil skanu bo taki nie istnieje.
Temat zamkniety jak sadze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
169 Postów
Magda Lena
(madeleine)
Stały Bywalec
Żeby się z tego wyplątać najlepiej strzel sobie w łeb...i tak do niczego ci się nie przydaje jak widać...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Mateusz Grochocki
(Manio860)
Wiking
Za same paragony z krwi wsadza cie na conajmiej 2 lata lepiej ich nie pojazuj
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
madeleine napisał:
Żeby się z tego wyplątać najlepiej strzel sobie w łeb...i tak do niczego ci się nie przydaje jak widać...

Twoj leb tez useless, jesli dotad nie widzisz, ze to prowokacja. Mysle, ze powinnas isc za wlasna rada.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok