Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Chlopak prosi o pomoc i poza jedna osoba ze Skien bodajze (szacun dla Kolegi) dostaje same szyderstwa lub ordynarne bluzgi...

Potem zas niektorzy sie dziwia dlaczego nie tylko Norwegowie ale i nawet Polacy (co bardziej ogarnieci) z tak zwanym "elementem Polonijnym" nie chca miec nic wspolnego...

Ano wlasnie dla tego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Wiking
Dzieki Piotr za oferte. Znalazly sie na szczescie dziewczyny, ktore zechcialy uzyczyc miejsca u siebie i przyjely jak dobrego znajomego. Bez zbednej oceny i zadawania pytan po co i dlaczego. Nie chodzi teraz o mnie, ale wiem ze wyciaganie do kogos w potrzebie reki nie boli, a daje duzo satysfakcji. Pozdrawiam Dominike i Marte, jestem zaszczycony moc byc Waszym gosciem!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
piotr piotr
(darek12345)
Wiking
wiecie jestem taki że jeśli ktoś potrzebuje pomocy to czemu miałbym mu nie pomóc. Zwłaszcza rodakowi. Nie wiem czemu wcześniejsi przedmówcy byli tak negatywnie nastawieni. Siedzą w domach i grzeją dupy i są obojętni na czyjeś prośby.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
piotr piotr
(darek12345)
Wiking
nie rozumiem zachowania Polaków na obczyźnie .jeden drugiemu nie pomoże, wręcz przeciwnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
piotr piotr
(darek12345)
Wiking
Dwa tygodnie temu spotkałem na stacji paliw polaka który miał spędzić weekend w dostawczaku czekając na rozładunek wziąłem go do siebie i jakoś mnie nie ubyło. nie zbiedniałem a przynajmniej gość normalnie spędził sobote i niedziele .ludzie ogarnijcie się .szacunek dla dziewczyn
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Lindemans napisał:
DariuszWysocki napisał:
ja pierdole ,,nie mogles pomyslec wczesniej ,,??? a nie ludziom dupe zwracac ,,,,to jest jakies pierdolniete

A w jaki sposob on Ci dupe zawrca ? Grzecznie zapytal i nie wdawal sie w zadne przepychanki. Moze u kogos akurat spi, a moze lazi w kolko zey mu zimno nie bylo. To Ty robisz z tego afere (nie pomijajac "medrcow" przed Toba)

---------------
Zachował się grzecznie to fakt. Ale jaką męska dupa wolowa trzeba być,żeby przelecieć i.....prosić w internecie o nocleg na krzywy....Wstyd!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
darek12345 napisał:
nie rozumiem zachowania Polaków na obczyźnie .jeden drugiemu nie pomoże, wręcz przeciwnie.
----------
Chłopie- teraz od pomocy wszędzie w Ojczyźnie i obczyźnie jest....karta kredytową lub platnicza. Nie masx to siedz w domu dupie i się nie osmieszaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
WujekJanek napisał:
Chlopak prosi o pomoc i poza jedna osoba ze Skien bodajze (szacun dla Kolegi) dostaje same szyderstwa lub ordynarne bluzgi...

Potem zas niektorzy sie dziwia dlaczego nie tylko Norwegowie ale i nawet Polacy (co bardziej ogarnieci) z tak zwanym "elementem Polonijnym" nie chca miec nic wspolnego...

Ano wlasnie dla tego.

-----------
.....czyli stosując filozofię Wujka Janka należy w takich przypadkach poprosić o nocleg u Norwega. Pytamy Wujcia,: jaka będzie odpowiedź Norwega.....jeśli nie zadzwoni chylkiem na Politi,?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
Cortez1 napisał:
teraz od pomocy wszędzie w Ojczyźnie i obczyźnie jest....karta kredytową lub platnicza. Nie masx to siedz w domu dupie i się nie osmieszaj.

Co racja to racja.

W Paryzu to nawet do ambasady Polakow uciekajacych
przed "dzikimi debilami" nie wpuscili!

BTW
To typowe dla "polactwa"! (jak mawial Rafał A. Ziemkiewicz)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
D C
(czarnablondynka)
Wiking
Gratuluję wszystkim przedmowca,bez waszej pomocy nie przekonałabym się po raz kolejny jak nieoceniona jest wszystkich pomoc na tym forum.
Wojtek! Nie ma za co . Polecamy się. D i M.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok