Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Wyniki wyborów lokalnych w Norwegii. - Norwegia

96 Postów
Założyciel MN
Co sądzicie o wynikach wyborów lokalnych? Frekwencja 56%. Już jutro pojawi się analiza - jak sobie poradzili Polacy startujący w tych wyborach.

Link do wyników: www.aftenposten.no/nyheter/iriks/politik...-opptur-8164497.html

Zgłoś wpis
3 Posty
Siggy
(Siggy)
Wiking
Przeraża mnie tyle socjalizmu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Joanna Moja Norwegia
(Joanna_MN)
Redaktor
Partia Pracy uzyskała najlepszy wynik w wyborach samorządowych od 28 lat. Stolica, północ i większość z 428 gmin norweskich prawdopodobnie zmieni kolor z niebieskiego na czerwony.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Joanna Moja Norwegia
(Joanna_MN)
Redaktor
Zieloni poszli mocno do góry w całej Norwegii i będą rozstrzygać o koalicjach w Oslo. Burmistrz Fabian Stang z Høyre prawdopodobnie pożegna się z posadą.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Joanna Moja Norwegia
(Joanna_MN)
Redaktor
Partia Postępu (Frp) zaliczyła tąpnięcie na minus 10 procent głosów w dół w skali kraju, według wyników przedwstępnych.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Jan Dudkiewicz
(janekSTARY)
Redaktor
napisał:
Co sądzicie o wynikach wyborów lokalnych? Frekwencja 56%. Już jutro pojawi się analiza - jak sobie poradzili Polacy startujący w tych wyborach.

Link do wyników: www.aftenposten.no/nyheter/iriks/politik...-opptur-8164497.html



Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Jan Dudkiewicz
(janekSTARY)
Redaktor
®

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Joanna Moja Norwegia
(Joanna_MN)
Redaktor
"I’ll be back!", mówi premier Norwegii Erna Solberg (H), dziękując za pracę członkom partii. Høyre zaliczyła 21,6 procentową porażkę w poniedziałkowych wyborach samorządowych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Jan Dudkiewicz
(janekSTARY)
Redaktor
Joanna_MN napisał:
Partia Pracy uzyskała najlepszy wynik w wyborach samorządowych od 28 lat. Stolica, północ i większość z 428 gmin norweskich prawdopodobnie zmieni kolor z niebieskiego na czerwony.



Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
komuniści 34%??? masakra!!! jestem tym naprawdę bardzo mocno przerażony
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok