Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

wsciekly kierowca przy wyprzedzaniu - Norwegia

42 Posty
Kamila Miserska
(misery)
Nowicjusz
Czesc, wytlumaczcie mi prosze (bez chejtow, krytyki wyslucham) co ja dzisiaj zrobilam zle
Mam do pracy 75km, wiec codziennie jadac 150 w dwie strony musze wyprzedzic z 20aut, bo bym jechala zamiast 2h pewnie z 6h codziennie
Jade za kolesiem na trojce w terenie zabudowanym, ale widze znak konca ograniczenia do 50km wiec powoli zaczynam go wyprzedzac, bo jedzie jakies 45km/h max, robie to powoli (max 60km/) przed znakiem konca ograniczenia i przyspieszam jak juz jestem za znakiem (tak sie jakos zlozylo, bo akurat wtedy mialam najlepsza widocznosc na co najmniej 1km). Przy wyprzedzaniu widze jak mi macha łapami. Jak juz go wyprzedzilam i jade jakas stowka to patrze a ten nagle na maxa przyspiesza, siedzi mi na dupie i mryga mi dlugimi. Widze ze jedzie z jakas dziewczynka mala wiec daje kierunkowskaz i skrecam (z ciekawosci co mu tak przeszkadzalo, wysluchac racjonalnych argumentow). Koles przylazi, caly sie trzesie i drzze jape, jak go pytam o co mu chodzi to tylko drze ryja po norwesku "Hva har du gjørt?" i łapy pcha i probuje mi wyciagnac kluczyk ze stacyjki, szamoczemy sie i wyciaga mi te kluczyki, rzuca mi na tylne siedzenia przez drzwi i odchodzi. Nic sie od kolesia nie dowiedzialam. Wiem, ze przekroczylam predkosc przy 50tce o jakies 10km/h.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów

(DariuszWysocki)
Wyjadacz
trzeba bylo na psy zadzwonnic , i powiedziec ze rasistowskie podejcie ma ,,ze cie wyzwal od obcokrajoców ,,to miekkie faje sa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów

(DariuszWysocki)
Wyjadacz
ok jestesmy u nich ale czasami naprawde cycki opadaja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów

(DariuszWysocki)
Wyjadacz
zaden norweg , zaden nawet najbardziej norweski nie moze dotykac twoich prywatnych rzeczy ,,ingerowac w twoja prywtanosc ,,a wtjecie kluczyków ze stacyjki to ingerencja ,,on musi zdzeonic na policje nic wiecej nie moze ,nie mozesz dac sie szmacic w taki sposob
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Kamila Miserska
(misery)
Nowicjusz
ale ja mam w dupie tego norwega, ogolnie interesuje sie psychologia i wiem ze musi miec jakies problemy, skoro sie tak zachowuje. Mi chodzi raczej o to, co zle zrobilam, bo naprawde sporo tych aut wyprzedzam codziennie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
musisz po prostu wcześniej wyjechać do pracy mam przyjemność jeżdżenia po Oslo ok 10 godzin dziennie ciężarówką i "normalnym" jest jazda o 10 mniej niż pozwalają znaki, o 20 mniej tak dla pewności przed fotoradarem, korki to ich sport narodowy a jak już dochodzi w moim przypadku do wyprzedzania nawet gdy są dwa pasy w tym samym kierunku pokazują się nagle fakety, machanie łapami itp, niestety tacy już są
życzę dużo cierpliwości za kółkiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Kamila Miserska
(misery)
Nowicjusz
no to pierdziele, bede jezdzic tak jak jezdzilam, a wyprzedzac w ostatecznosci. W koncu to my tutaj jestesmy goscmi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
misery napisał:
no to pierdziele, bede jezdzic tak jak jezdzilam, a wyprzedzac w ostatecznosci. W koncu to my tutaj jestesmy goscmi
-----------
Hamujesz Kochanie tipsami czy normalnie? Zimą będziesz miała łatwiej bo pokroisz złoty łańcuch z szyi i zalozysz na opony, co nie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
misery napisał:
Widze ze jedzie z jakas dziewczynka mala wiec daje kierunkowskaz i skrecam (z ciekawosci co mu tak przeszkadzalo, wysluchac racjonalnych argumentow). Koles przylazi, caly sie trzesie i drzze jape, jak go pytam o co mu chodzi to tylko drze ryja po norwesku "Hva har du gjørt?" i łapy pcha i probuje mi wyciagnac kluczyk ze stacyjki, szamoczemy sie i wyciaga mi te kluczyki, rzuca mi na tylne siedzenia przez drzwi i odchodzi. Nic sie od kolesia nie dowiedzialam. Wiem, ze przekroczylam predkosc przy 50tce o jakies 10km/h.
W zyciu bym sie nie zatrzymala. W koncu wariatow na swiecie nie brakuje, a Norwegia nie jest wyjątkiem od tej reguły.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
rysling11
(rysling11)
Nowicjusz
misery napisał:
no to pierdziele, bede jezdzic tak jak jezdzilam, a wyprzedzac w ostatecznosci. W koncu to my tutaj jestesmy goscmi

jakimi goscmi placisz wiecej podatkow niz niejeden norweg , nie dostajesz nic za darmo

trzeba bylo spisac jego nr rejestracje i zdlosi na policje ze cie napadl


a jak cie napadnie kelner w restauracji tez jestes taka unizona ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok