Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

auto - Norwegia

1 Post
Krzysztof Kołodziejczyk
(KrzysztofKolodziejczyk)
Wiking
czy na tymczasowym numerze presonalnym mozna kupic samochud ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
Oczywiscie ze tak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Robek 10
(Robek10)
Nowicjusz
Kupić możesz ale go nie zarejestrujesz i nie ubezpieczysz. Wiem bo znajomy kupił i teraz ma problem bo ma tymczasowy numer. Do tego konieczny jest stały numer personalny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
Robek10 napisał:
Kupić możesz ale go nie zarejestrujesz i nie ubezpieczysz. Wiem bo znajomy kupił i teraz ma problem bo ma tymczasowy numer. Do tego konieczny jest stały numer personalny.
Totalna bzdura, to co powyżej zamieściłeś.
Widać iż nie czytałeś, podobnych tematów na tym forum.
Można i kupić i również można zarejestrować, mając tylko D numer.
Najlepiej kupować w "salonach" które załatwiają całą dokumentację od ręki.
Prywatnie natomiast, trzeba w trakcie zakupu zadzwonić do aktualnego ubezpieczyciela auta i poprosić o dalszą aktualizację, jest to najprostsza droga, o ile auto kupuje się pierwszy raz.
Dopiero wtedy rejestruje się auto w statens vegvesen. Oczywiście o ile dane auto ma aktualny przegląd.
W większości, ubezpieczyciele w tym przypadku, żądają jednorazowej pełnej opłaty, podczas podpisywania umowy.
I tyle w tym temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
Ne wiem czy tani ale Tryg uznal moje znizki z Polski i jeszcze moglem w ratach placic ubezpieczenie. Juz nie pamietam dokladnie, ale bylo to cos ok 500 nok 12 000 km Wystarczy jeden telefon i robia wszystko za Ciebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok