Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

nav - Norwegia

5 Postów
Natasza Urbańska
(03natalia04)
Wiking
Witam. Mam pytanie. W tamtym roku wypracowalem ponad 270000 tys zlozylem dokumenty i wystawili mi NAV. Pobieralem go przez jakis czas, ale znalazlem prace. Pracujac wysylalem meldekort ale ciagle zaznaczalem ze chce korzystac z pomocy NAV. Pracowalem kilka tyg i kilka dni temu dostalem wid ze pracuje ponad 6 tyg wiec nie potrzebuje juz ich pomocy i odznaczaja mnie jako pobierajacego i poszukującego pracy. Niestety w zeszlym tym stracilem prace i nie wiadomo na jak dlugo:/. Mozna jakos powrocic do tamtego NAV albo cos? DZieki za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
tak pisz o wznowienie zasilku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Natasza Urbańska
(03natalia04)
Wiking
ok rozumiem ale to sa jakies specjalne arkusze do wypelnienia lub cos w tym rodzaju? i na jakiej zasadzie sie to odbywa? dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
napisał:
Witam. Mam pytanie. W tamtym roku wypracowalem ponad 270000 tys zlozylem dokumenty i wystawili mi NAV. Pobieralem go przez jakis czas, ale znalazlem prace. Pracujac wysylalem meldekort ale ciagle zaznaczalem ze chce korzystac z pomocy NAV. Pracowalem kilka tyg i kilka dni temu dostalem wid ze pracuje ponad 6 tyg wiec nie potrzebuje juz ich pomocy i odznaczaja mnie jako pobierajacego i poszukującego pracy. Niestety w zeszlym tym stracilem prace i nie wiadomo na jak dlugo:/. Mozna jakos powrocic do tamtego NAV albo cos? DZieki za pomoc

W pierwszej kolejności należy zmienić na portalu nav.no status z osoby nieposzukującej pracy na status osoby poszukującej pracę. Jeśli nie będzie takiej możliwości, skontaktuj się z urzędem. Następnie złóż wniosek o wznowienie zasiłku dla bezrobotnych.

Więcej informacji na temat zasiłku dla bezrobotnych znajdziesz na: www.multinor.no/zasilek-dla-bezrobotnych
Zgłoś wpis
5 Postów
Natasza Urbańska
(03natalia04)
Wiking
ok rozumiem. a w takim razie jest opcja pobrania z internetu wniosku z nav o wznowienie zasilku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok