Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
Na ile pozwala mi moje rozbuchane wyksztalcenie (o kant...) to Jasta wystepuje w - co najwyzej - 3 osobach. Wszelkie skojarzenia na tym tle osob uzaleznionych religijnie bedzie tu calkowicie mylne. Choc cholera wie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
Dla osob o profilu ojczyzniano-patriotycznym JASTA to (wg. moich kryteriow) : Westerplatte,Monte Cassino i Lenino. Czestochowa się chowa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów

(nazwauzytkownikajuzistnie)
Stały Bywalec
wsteczniak napisał:
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
wsteczniak napisał:
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
Kultowa bo? Jest uzytkownikiem forum jak kazdy inny z tym ze ma wiecej czasu od pozostalych. Czasem uda mu sie napisac cos smiesznego Biorac pod uwage ilosc postow srednia ma bardzo slaba. Cos madrego? Jeszcze gorzej Moim zdaniem jest debilem i wiekszosc osob przegladajacych to.forum najzwyczajniej nie ma ochoty wdawac sie z nim w rozmowe. Ty ze mu klaszczesz to Twoja sprawa albo nie czytasz jego postow albo juz tak nasiaklas ta norwegia ze masz podobne poglady jak on.

A wiekszosc to ile? I skad takie statystyki? Robiles badania, czy opierasz sie jedynie na wlasnych odczuciach? Te czesto bywaja zawodne, bo jak wiadomo, mozgi wychwytuja wzorce i doza do rownowagi przy znikomej utracie energii.
Gamonie jak czegos nie rozumieja to zazwyczaj nazywaja to glupim. Strach przed "innych" to naturalna reakcja obronna. W mozgu zostaje zaburzony proces homeostazy co nie jest dla niego korzystne. By powrocic do strefy komfortu ciemniaki walcza bronia jaka znaja - wyszydzenie, agresja. Licza, ze w ten sposob wyjda zwyciesko z konfrontacji, ktora narzucili jednostronnie.

PS "Czasem uda mu sie napisac cos smiesznego " - to pozwala zrozumiec z kim mamy do czynienia. Plebs oczekuje krwi i/lub zabawy. Jedynie tyle wyniosles z jastowego rzucania perel przed wieprze?
Cytowanie jednego zdania wylowionego z calej wypowiedzi pozwala nam zrozumiec z kim mamy do czynienia. Co napisalem pozniej? Jak nie rozumiesz to zapytaj Jaste on zdaje sie byc bardziej kumaty od Ciebie


Zabawne ile glupot mozna popelnic w jednym poscie. Zwroc uwage oszolomie na tresc powyzej PS, ktore z przyczyn obiektywnych traktujesz nie bez racji,jako atak na wlasna osobe.
Zarzut debilizmu czyniony jascie przez ciebie stoi w sprzecznosci z tym, co wyprodukowales ponizej - czyli to iz jest kumaty.

Niekonsekwencja to cecha oszolomow, co nie jest jednak wasza wina, poniewaz nie da sie bronic urojen w oparciu o logike i merytoryczne argumenty. W rezultacie otrzymamy hipokryzie badz ignorancje.

Ot i tyle o tobie gamoniu.


Naucz się idioto czytać ze zrozumieniem, bo nie mam czasu na głupoty.
Nie napisałem że jest kumaty, tylko napisałem że jest kumaty bardziej od Ciebie co nie zmienia faktu że obaj jesteście debilami z tym że Ty większym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
Karol.Ky napisał:
wsteczniak napisał:
Teraz pytanie - jakich tresci? N podal, ze kulczyk nie zyje - myslisz, ze to jakis zart redakcji?
Podali tez, ze NASA odkryla planete Kepler 452b. - kuzynke ziemi o podobnych warunkach. Czy to rowniez kaczka dziennikarska lub rojenia Lisa?

Tym sie konczy generalizowanie i do tego potrzebny rozum, inaczej zmieniamy sie w zombi podobne do cyska.


Jasta czesto wklejal odnosniki do ww. stron. Glownie byly to artykuly historyczne, ale co ja tam wiem. Badz co badz, gdzies juz czytalem, ze smierc Kulczyka to mystifikacja.



a coreczka Kulczyka sie bawi
prawapolityka.pl/2015/08/tworca-piast-tv-zaatakowany/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
119 Postów
Leon .
(benek22)
Początkujący
zbanowac pasozyta
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
wsteczniak napisał:
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
wsteczniak napisał:
nazwauzytkownikajuzistnie napisał:
Kultowa bo? Jest uzytkownikiem forum jak kazdy inny z tym ze ma wiecej czasu od pozostalych. Czasem uda mu sie napisac cos smiesznego Biorac pod uwage ilosc postow srednia ma bardzo slaba. Cos madrego? Jeszcze gorzej Moim zdaniem jest debilem i wiekszosc osob przegladajacych to.forum najzwyczajniej nie ma ochoty wdawac sie z nim w rozmowe. Ty ze mu klaszczesz to Twoja sprawa albo nie czytasz jego postow albo juz tak nasiaklas ta norwegia ze masz podobne poglady jak on.

A wiekszosc to ile? I skad takie statystyki? Robiles badania, czy opierasz sie jedynie na wlasnych odczuciach? Te czesto bywaja zawodne, bo jak wiadomo, mozgi wychwytuja wzorce i doza do rownowagi przy znikomej utracie energii.
Gamonie jak czegos nie rozumieja to zazwyczaj nazywaja to glupim. Strach przed "innych" to naturalna reakcja obronna. W mozgu zostaje zaburzony proces homeostazy co nie jest dla niego korzystne. By powrocic do strefy komfortu ciemniaki walcza bronia jaka znaja - wyszydzenie, agresja. Licza, ze w ten sposob wyjda zwyciesko z konfrontacji, ktora narzucili jednostronnie.

PS "Czasem uda mu sie napisac cos smiesznego " - to pozwala zrozumiec z kim mamy do czynienia. Plebs oczekuje krwi i/lub zabawy. Jedynie tyle wyniosles z jastowego rzucania perel przed wieprze?
Cytowanie jednego zdania wylowionego z calej wypowiedzi pozwala nam zrozumiec z kim mamy do czynienia. Co napisalem pozniej? Jak nie rozumiesz to zapytaj Jaste on zdaje sie byc bardziej kumaty od Ciebie


Zabawne ile glupot mozna popelnic w jednym poscie. Zwroc uwage oszolomie na tresc powyzej PS, ktore z przyczyn obiektywnych traktujesz nie bez racji,jako atak na wlasna osobe.
Zarzut debilizmu czyniony jascie przez ciebie stoi w sprzecznosci z tym, co wyprodukowales ponizej - czyli to iz jest kumaty.

Niekonsekwencja to cecha oszolomow, co nie jest jednak wasza wina, poniewaz nie da sie bronic urojen w oparciu o logike i merytoryczne argumenty. W rezultacie otrzymamy hipokryzie badz ignorancje.

Ot i tyle o tobie gamoniu.


Naucz się idioto czytać ze zrozumieniem, bo nie mam czasu na głupoty.
Nie napisałem że jest kumaty, tylko napisałem że jest kumaty bardziej od Ciebie co nie zmienia faktu że obaj jesteście debilami z tym że Ty większym.


to prawda takich osobnikow obciazonych jakas psychozoa maniakalno depresyjna powinno sie izolowac od spoleczenstwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
bronislaw
(bronislaw)
Wiking
Widze ze wypowiadanie sie w tym temacie skutkuje BANEM . WSZYSTKICH NAS ZBANUJECIE?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
93 Posty
sand vinik
(sandvinik)
Początkujący
zbanuwac te blachare
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
jasta102 napisał:
Ja jestem żyd ruski komunista i cyklista
a jakim ty zydem jestes aszkenazyjskim czy sefardyjskim ,a moze chaziarskim
bo żydzi nie są ludżmi jednej rasy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
co ruski agencie nadal szukasz tatusia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok