Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Gdzie mozna kupic zamek do drzwi? - Norwegia

42 Posty
Kamila Miserska
(misery)
Nowicjusz
Jak w temacie, chce wymeinic zamek w drzwiach wejsciowych, w jakich sklepach w Norwegii mozna kupic?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
380 Postów
Stały Bywalec
w budowlanych jula biltema maxbo byggmax bygmaker xlbygg jarnia clas olson
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Kamila Miserska
(misery)
Nowicjusz
dzieki za pomoc, kupilam w Biltema
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
bodys napisał:
KajaMetrowska napisał:
Postanowiłam nieco odnowic temat. Mianowicie jestem na etapie budowania domu w PL i zastanawiamy się nad systemem kluczy do domu.
Czy ktos może uzytkuje system jednego klucza?
Jak się sprawdza?

dobrze, dopoki nie zgubisz jednego klucza, bo wtedy musisz wymienic wszystkie zamki

Czyli rozumiem, że nosisz wszystkie klucze osobno? Każdy w innej kieszeni? I jak wychodzisz z domu z plecakiem to przykładowo klucz do garazu masz w plecaku, klucz do domu w kieszeni, klucz do piwnicy w bucie? Nierealne, zwykle nosi się je w jednym pęku kluczy który na logikę tak samo łatwo zgubić jak jeden klucz
Jak dla mnie system jednego klucza jest wygodny, szczególnie jesli chcemy szybko z domu wyjść albo szybko do domu wejść. Poza tym polecam poczytać sobie o systemie Master Key. systemdkp.pl/10-master-key Dzięki temu mozna przeprogramować zamki w sytuacji jeśli jeden klucz się zgubi. Nie trzeba wymieniać wkładek. W systemie możemy dać każdemu z domowników klucz, który otwiera wybrane przez nas zamki. I na przykłąd zablokować dzieciom kotłownie czy gabinet.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok