Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
17 Postów
Agares Aguares
(Agares)
Wiking
maciejko napisał:
Tylko taka jest roznica że to wy cwoki tu pytacie sie o porady a nie odwrotnie. Ja nie potrzebuje rad, jak czegos niewiem to ide do zródła a wy nieumiecie, wstydzicie sie lub cienkie bolki z was i mozna sie ponabijac z kolejnej rzeszy szukającej

Brunet nie dopowiadaj sobie, idz lepiej do przyczepy trzepac kapucyna bo Cię żona juz nawet nie chce

Co do golfa to oczywiscie ze mam, i studia mam, i wiele zer na koncie i smieje sie z takich prostaczków jak wy chciacych emigrowac do norwegii
własnie widać ,wiele zer na koncie , moim zdaniem to ty jestes jedno wielkie zero. Twoje wpisy o tym świadczą. Oklaski tylko na minus, ciekawe , to poniżej zera nawet. Po to jest forum, żeby sobie pomagać między innymi. Jak jesteś taki zajebisty to zacznij swój temat < UWAGA , JESTEM ZAJEBISTY MACIEJKO, A WKOŁO SAME CIENIASY > Jestem ciekaw jaki będzie efekt. Zrób to jak masz jaja POKAZAŁES JAKI JESTEŚ PUSTY - mam golfa ,studia i wiele zer na koncie - hahahahahahahahahahahaaaaahaaaaaa myślałem że jesteś głupi, a ty jesteś głupi i pusty !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Do zupy sobie nawzajem naplujcie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
zobaczymy cwoki jak za 2 mies bedziecie pisac temat' jejku jejku pomózcie, jest -30 a my mieszkamy w przyczepie, pomóżcie rodacy, litwincy pobili nas na kempingu podczas libacji alkoholowej'.

Brunet, boa...za 2 tyg beda nastepne cieniasy z debilnymi tematami

Vi sees i morgen ciamajdy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Agares Aguares
(Agares)
Wiking
maciejko napisał:
zobaczymy cwoki jak za 2 mies bedziecie pisac temat' jejku jejku pomózcie, jest -30 a my mieszkamy w przyczepie, pomóżcie rodacy, litwincy pobili nas na kempingu podczas libacji alkoholowej'.

Brunet, boa...za 2 tyg beda nastepne cieniasy z debilnymi tematami

Vi sees i morgen ciamajdy
Jak się pojawią jakieś cieniasy ,jak ty to nazywasz, to z chęcią pomogę. Każdemu !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Nowicjusz
brunetwieczorowapora

nie ma co z tym maciejko dyskutować
typek jest cienki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Agares Aguares
(Agares)
Wiking
boa napisał:
brunetwieczorowapora

nie ma co z tym maciejko dyskutować
typek jest cienki
Wielu idiotów w życiu już spotkałem co mają wiele zer i studia i firmy i sklepy i (i golfa ) i bóg wie co jeszcze - jednego tylko nie mieli ROZUMU zwykłego ,ludzkiego rozumu. a pózniej nie potrafili się odnalezć gdy życie im się odwróciło do góry nogami. I maciejko taki też jest. Mały głupiutki , bez pieniędzy (skoro wyjechał to dla pieniędzy ), ze starym golfem na raty. Kupi sobie fajeczki i wódeczkę, i ponabija się z rodaków na forum, mieszka w norwegii ,a na święta jedzie do mamusi i opowiada kim to on nie jest w norwegii, jak tu dobrze i wspaniale, nie mówi że pucuje buty i nosi zakupy norwegom, że wpier..ala najtańsze żarcie, i mieszka w 8m2 pokoju, a na suficie ma telewizor, bo jak rozłoży tapczan to mu miejsce tylko na buty zostanie. Znam takich wielu. p.s. maciejko sprawdz na google co to jest rozum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
nie lepiej pomyslec nad orzeczeniem o separacji (orzeka Wojewoda, bez Waszej obecnosci, na podstawie wniosku, nie sąd)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Agares Aguares
(Agares)
Wiking
cysiek2 napisał:
nie lepiej pomyslec nad orzeczeniem o separacji (orzeka Wojewoda, bez Waszej obecnosci, na podstawie wniosku, nie sąd)separacja raczej nie wchodzi w grę , już za długo zwlekam z tym wszystkim, tylko rozwód , decyzja jednogłosna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
a dzieci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Agares Aguares
(Agares)
Wiking
nie dotyczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok