Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(4420 niezalogowanych)
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
retier1 napisał:
krolestwo za konia napisał:
Retier troszke tak ale przy okazji robimy cos tez dla siebie samych-nie uwazasz??? Krzyczymy ze nas nie szanuja,traktuja zle ale czy ktos zadal sobie pytanie dlaczego? Bo nas tu nie ma!!! My jestesmy w pracy i siedzimy w domach. Mysle ze czas pokazac ze jestesmy tutaj tak duza spolecznoscia ze warto z nami sie liczyc. Owsiak jest okazja a przynajmniej dobrym poczatkiem ! Moje zdanie oczywiscie. Przy okazji jezeli uda sie zebrac troszke grosza to tez pomozemy innym w kraju. Uwazam tez ze jezeli chce sie pomagac to jest milion sposobow na to nie potrzeba pospolitego ruszenia ale jak do tej pory nikt nie wymyslil nic lepszego od Owsiaka i jest on gwarantem autentycznej pomocy.




mam spore wątpliwości co do tej autentycznej pomocy kzk,
wystarczy się rozejrzeć na polskiej ulicy i popytać wśród matek naprawdę potrzebujących,
a zwłaszcza z tak zwanego zadupia.
I nie mieszałbym w to wszystko norwegów,im i tak to zwisa
Nie mieszałbym tych dwóch problemów,gdyż nijak się mają do siebie

Juz dyskutowalismy tutaj na ten temat.Wiem ze Norwegom to zwisa ale mi osobiscie nie i jak napisalem wczesniej to ma zintegrowac tez nas POLAKOW do wspolnego dzialania i pokazania Norwegi ze Polacy nietylko wywoza pieniadze z ich kraju ale tez tu zyja!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
krolestwo za konia napisał:





jeśli już,to dużo więcej by zdziałał tu jakikolwiek komentaż samej Jasi lub jej brata,
a tak to jest chybione.
Oczywiście ,że miałem na myśli promocję WOŚP.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
KzK, zeby pokazc ze tu równiez żyjemy, a nie tylko wywozimy pieniądze to jeszcze daaaaaleka droga... najpierw musimy zacząc leczyc sie u norweskiego dentysty, a nie bukowac bilet do Polski bo tam dentysta tanszy, musimy zaprzestac przywozenia w walizkach po 20 kg kiełbasy i innego jedzenia, bo taniej i musimy zaprzestac kupowania papierosów i alkoholu z przemytu, tylko normalnie w vinmonopolet.
Jezeli bedziemy życ w Norwegii za norweskie pensje i za norweskie usługi płacic norweskie stawki to moze zaczn,a nas kiedys w przyszłosci powazac. " Owsiakowanie" nic tu nie pomoże.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Hilton napisał:
KzK, zeby pokazc ze tu równiez żyjemy, a nie tylko wywozimy pieniądze to jeszcze daaaaaleka droga... najpierw musimy zacząc leczyc sie u norweskiego dentysty, a nie bukowac bilet do Polski bo tam dentysta tanszy, musimy zaprzestac przywozenia w walizkach po 20 kg kiełbasy i innego jedzenia, bo taniej i musimy zaprzestac kupowania papierosów i alkoholu z przemytu, tylko normalnie w vinmonopolet.
Jezeli bedziemy życ w Norwegii za norweskie pensje i za norweskie usługi płacic norweskie stawki to moze zaczn,a nas kiedys w przyszłosci powazac. " Owsiakowanie" nic tu nie pomoże.

Hiltonko -jak zwykle masz duzo racji i w duzej mierze podzielam Twoje zdanie. Jednak od czegos trzeba zaczac i tu wlasnie widze jakas szanse dla nas wszystkich. Jasne ze nasze 500 koron(?????????) nie uratuje nikomu zycia ale chocby mialo zainteresowac tylko naszego jasnie panujacego ambasadora to juz warto cos zrobic. A w przyszlosci moooooooooze zrobimy swoja akcje POLNORKI POLAKOM NA POLSKIEJ WSI czy cos podobnego!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
krolestwo za konia napisał:
Hilton napisał:
KzK, zeby pokazc ze tu równiez żyjemy, a nie tylko wywozimy pieniądze to jeszcze daaaaaleka droga... najpierw musimy zacząc leczyc sie u norweskiego dentysty, a nie bukowac bilet do Polski bo tam dentysta tanszy, musimy zaprzestac przywozenia w walizkach po 20 kg kiełbasy i innego jedzenia, bo taniej i musimy zaprzestac kupowania papierosów i alkoholu z przemytu, tylko normalnie w vinmonopolet.
Jezeli bedziemy życ w Norwegii za norweskie pensje i za norweskie usługi płacic norweskie stawki to moze zaczn,a nas kiedys w przyszłosci powazac. " Owsiakowanie" nic tu nie pomoże.

Hiltonko -jak zwykle masz duzo racji i w duzej mierze podzielam Twoje zdanie. Jednak od czegos trzeba zaczac i tu wlasnie widze jakas szanse dla nas wszystkich. Jasne ze nasze 500 koron(?????????) nie uratuje nikomu zycia ale chocby mialo zainteresowac tylko naszego jasnie panujacego ambasadora to juz warto cos zrobic. A w przyszlosci moooooooooze zrobimy swoja akcje POLNORKI POLAKOM NA POLSKIEJ WSI czy cos podobnego!!!!!





To jeszcze mamy płacić za to żeby władza w kraju zechciała spojrzeć pod nogi i zastanowić się czy my mamy jakieś problemy?
Matko jedyna,KZK co Ty bredzisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
krolestwo za konia napisał:
Hilton napisał:


A w przyszlosci moooooooooze zrobimy swoja akcje POLNORKI POLAKOM NA POLSKIEJ WSI czy cos podobnego!!!!!


Polnorki??? Na polskiej wsi???? Kaziu, co ty wygadujesz???????????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
tak se bredze. ja osobiscie popieram ludzi ktorzy chca cos robic,cokolwiek a nie tylko mowic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Retier napisalem 500 koron bo moze tyle uda nam sie uzbierac a moze 50 000 ??????? zle zrozumiales chyba.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
krolestwo za konia napisał:
Retier napisalem 500 koron bo moze tyle uda nam sie uzbierac a moze 50 000 ??????? zle zrozumiales chyba.




Generalnie,to chodzi mi tylko i wyłącznie o to że wszystko ma jakieś granice kzk,
nawet a może głównie ludzka przyzwoitość.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
Hilton napisał:
KzK, zeby pokazc ze tu równiez żyjemy, a nie tylko wywozimy pieniądze to jeszcze daaaaaleka droga... najpierw musimy zacząc leczyc sie u norweskiego dentysty, a nie bukowac bilet do Polski bo tam dentysta tanszy, musimy zaprzestac przywozenia w walizkach po 20 kg kiełbasy i innego jedzenia, bo taniej i musimy zaprzestac kupowania papierosów i alkoholu z przemytu, tylko normalnie w vinmonopolet.
Jezeli bedziemy życ w Norwegii za norweskie pensje i za norweskie usługi płacic norweskie stawki to moze zaczn,a nas kiedys w przyszłosci powazac. " Owsiakowanie" nic tu nie pomoże.


   Będziemy wtedy bardziej norwescy niż Norwedzy, przecież nie z powodu Polaków istnieją wielkie przygraniczne centra handlowe w Szwecji, czy superpromocyjne ceny biletów promowych na jednodniowe zakupy w Danii. Na autobusach w Oslo widziałem reklamy szwedzkiej firmy "Graniczny optyk" . Norki bez skrupułów wracają samochodami wyładowanymi żeberkami, napojami i innym jedzeniem. Z zapałem kupują alkohol i papierosy z przemytu psiocząc przy okazji na drożyznę w Norge. Korzystają z usług tańszych stomatologów zagranicznych, również polskich.
   Poza tym, pomijając Owsika i jego propagandę, sama zbiórka jest bardzo dobrą i pouczającą rozrywką. Dlatego zgłaszam chęć uczestnictwa.
   Ciekawi mnie jak dużo Norwegów będzie wiedziało o co chodzi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok