Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
(4386 niezalogowanych)
142 Posty

(marteszka)
Stały Bywalec
ja niestety nie moglam byc ale Bastus mnie swietnie reprezentowal
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Doslownie jestem zaskoczony jak Polacy moga sie pojednac przy takich okazjach.Nie wiesz ile radochy mi sprawialo to ze orkiestrowy pies jadl z reki jakiegos dziecka a tata mogl zrobic zdjecie,ile przyjemnosci sprawilo to gdy ktos podchodzil i mowil jest fajnie chociaz wszystko organizowane bylo w pospiechu(powroty ludzi po przerwie swiatecznej troszke przeszkadzaly) i napewno bylo wiele bledow,ile radosci sprawil mi zakup obrazka narysowanego przez chlopca na miejscu olowkiem na licytacji,NIE TYLKO JA MIALEM ZADOWOLONA MINE. O to nam chodzilo !!!! Kwota ktora uzbieralismy w jakiejs tam czesci pomoze dzieciom w kraju ale przedewszystkim pomoglismy sobie samym pokazujac ze jednak mozna cos zrobic.
Dobra koniec wywodow zafacynowanego faziego. KWOTA UZBIERANA PRZEROSLA NASZE OCZEKIWANIA,ATMOSFERA TEZ MYSLE PODOBALA SIE PRAWIE WSZYSTKIM(krytyka zawsze mile widzana).
Dziekuje Lukaszowi za zaproszenie do tego grona!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(marteszka)
Stały Bywalec
mam nadzieje ze za rok bedzie powtorka i rowniez bede uczesniczyc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
krolestwo za konia napisał:
Doslownie jestem zaskoczony jak Polacy moga sie pojednac przy takich okazjach.Nie wiesz ile radochy mi sprawialo to ze orkiestrowy pies jadl z reki jakiegos dziecka a tata mogl zrobic zdjecie,ile przyjemnosci sprawilo to gdy ktos podchodzil i mowil jest fajnie chociaz wszystko organizowane bylo w pospiechu(powroty ludzi po przerwie swiatecznej troszke przeszkadzaly) i napewno bylo wiele bledow,ile radosci sprawil mi zakup obrazka narysowanego przez chlopca na miejscu olowkiem na licytacji,NIE TYLKO JA MIALEM ZADOWOLONA MINE. O to nam chodzilo !!!! Kwota ktora uzbieralismy w jakiejs tam czesci pomoze dzieciom w kraju ale przedewszystkim pomoglismy sobie samym pokazujac ze jednak mozna cos zrobic.
Dobra koniec wywodow zafacynowanego faziego. KWOTA UZBIERANA PRZEROSLA NASZE OCZEKIWANIA,ATMOSFERA TEZ MYSLE PODOBALA SIE PRAWIE WSZYSTKIM(krytyka zawsze mile widzana).
Dziekuje Lukaszowi za zaproszenie do tego grona!!!!!!


Fazi ciesze sie razem z tobia i innymi. Mam tylko pytanie, takie złośliwe, jak to ja Wczesniej wspominales cos o wyworzeniu pieniedzy przez Polaków z Norwegii, a czy te pieniądze zebrane na WOŚP tez zostana wywiezione?? BO jesli tak, to oblicze Polaka pozostanie nadal skalane i nadal Norwegowie bedą myślec ze wywozimy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Hilton napisał:
krolestwo za konia napisał:
Doslownie jestem zaskoczony jak Polacy moga sie pojednac przy takich okazjach.Nie wiesz ile radochy mi sprawialo to ze orkiestrowy pies jadl z reki jakiegos dziecka a tata mogl zrobic zdjecie,ile przyjemnosci sprawilo to gdy ktos podchodzil i mowil jest fajnie chociaz wszystko organizowane bylo w pospiechu(powroty ludzi po przerwie swiatecznej troszke przeszkadzaly) i napewno bylo wiele bledow,ile radosci sprawil mi zakup obrazka narysowanego przez chlopca na miejscu olowkiem na licytacji,NIE TYLKO JA MIALEM ZADOWOLONA MINE. O to nam chodzilo !!!! Kwota ktora uzbieralismy w jakiejs tam czesci pomoze dzieciom w kraju ale przedewszystkim pomoglismy sobie samym pokazujac ze jednak mozna cos zrobic.
Dobra koniec wywodow zafacynowanego faziego. KWOTA UZBIERANA PRZEROSLA NASZE OCZEKIWANIA,ATMOSFERA TEZ MYSLE PODOBALA SIE PRAWIE WSZYSTKIM(krytyka zawsze mile widzana).
Dziekuje Lukaszowi za zaproszenie do tego grona!!!!!!


Fazi ciesze sie razem z tobia i innymi. Mam tylko pytanie, takie złośliwe, jak to ja Wczesniej wspominales cos o wyworzeniu pieniedzy przez Polaków z Norwegii, a czy te pieniądze zebrane na WOŚP tez zostana wywiezione?? BO jesli tak, to oblicze Polaka pozostanie nadal skalane i nadal Norwegowie bedą myślec ze wywozimy...

Jasne ze tak!!! Pieniazki trafia do Polskich szpitali onkologicznych i zostana wywiezione z Norwegi. Ja tez co miesiac regularnie ograbiam Norwegie wysylajac alimenty mojej corce. Hihihihihi Hiltonko robie to swiadomie i z premedytacja. Mysle ze odpowiedzialem na Twoje pytanie. swoja droga tylko brak czasu (naprawde) powstrzymal mnie od porwania Twoich dzieci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Szkoda ze nie porwałes Moja mała księżniczka na pewno by chciałą malowac... inne dzieci Wystąpiłaby tez bankowo z zespołem, bardzo sie rozkreciła muzycznie i juz mówi i spiewa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak

   Dziękuję wszystkim . Cieszę się razem ze wszystkimi, którzy się cieszą .
Rozmawiałem dzisiaj z Norkami na temat WOŚP. Akceptują takie akcje, szczególnie jeśli są wspomagane przez oficjalne czynniki, czyli w tym przypadku KoKa i ambasada. Również obecność ambasadora na imprezie, znakomicie podniosła prestiż całej akcji w oczach tubylców, przecież jest przyjmowany w pałacu królewskim . Poza tym, oni są daleko od polskiego piekiełka i nie mają dziwnych uprzedzeń, charytatywnie dla chorych dzieci - OK .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
JA RÓWNIEŻ SIĘ CIESZĘ ŻE AKCJA W OSLO ODNIOSŁA SUKCES. ŻAŁUJĘ ŻE NIE BYŁO MNIE Z WAMI ALE MOŻE ZA ROK... POZDRAWIAM WSZYSTKICH
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
Czesc wszystkim w nowym roczku

Ale sie podzialo, ho ho.... czyli orkiestra i tutaj zagrala ladniutko, jak fajnie fazi bedziesz mial co mi opowiadac, szykuj sie juz na piffko )
ja mialem byc w sobote w Oslo ale dotarlem dopiero w niedziele poznym wieczorem, pogoda cholerna... no i szkoda mi, bylem pewien, ze bede z wami...
fajnie was widziec na zdjeciach ozeta... to ty jestes mistrzem rajdowym ???? wow, jak fajnie !!! nie wiedzialem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok