Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(4418 niezalogowanych)
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
retier1 napisał:
krolestwo za konia napisał:
retier1 napisał:
krolestwo za konia napisał:
Dino napewno 0,00000001% Norwegow ma pojecie co to jest WOSP ale dowiedza sie ze Polacy robia cos dla innych i ze sa . W mysl zasady jak nas widza tak o nas pisza.
Retier jasne ze wyszystko ma granice przyzwoitosci ale ja osobiscie nie mam sie czego wstydzic pomagajac Owsiakowi( tak uwazam) .Wstydzic sie powinni ludzie z Wiejskiej w Warszawie,Zus i cala ta banda.Dyskutowalem kiedys z Gjovi na temat pajacyka ktorego ona tutaj promowala. Wszyskie te fundacje,organizacje,stowarzyszenia razem wziete pochlaniaja takie fundusze ze pewnie dziura budzetowa zmiejszylaby sie do niklych rozmiarow ale bez nich wiele osob juz dawno straciloby zdrowie moze nawet zycie i tutaj nikt nie moze zaprzeczyc.Wiec???? Ja wybieram mniejsze zlo a przy okazji moze uda sie cos stworzyc dla nas tutaj(nie mow ze to nie ma nic wspolnego bo ma wiele).





Wstyd i przyzoitość to bardzo bliskie tematy kzk,lecz nie jednakowe.
I jest dużo gorzkiej prawdy w tym co mówisz,oraz potrafię zrozumieć tych rodziców co straciliy swoje
dzieci w wyniku braku sprzętu do ratowania życia najmłodszym,i nie tylko zresztą im.
Ból ten kiedyś mija,ale nie problem.
Czy rozwiązaniem jest utwierdzanie władzy w tym że ludzie i tak dadzą sobie sami radę,
czy już do usranej śmierci będziemy zmuszani do radzenia sobie jak pomysłowy dobromil z bajki?
Myślę że nie tędy droga,a nasz wizerunek można kreować bez Owsiaka lub jemu podobnych.
I jest to tylko moje zdanie i nic poza tym.
A więc tradycyjnie znowuż będzie jutro , szable w dłoń i na koń
W każdym bądź razie,miłej niedzieli wam życzę podczas tej akcji.

Co proponujesz w zamian spolki Owsiak i inni(caritas,pajacyk..........) ? rzad latwo poradzi sobie z problemem tych pieniedzy ktore zbieraja te organizacje-podniesie podatek o 1%-wiec napisalem ,wybieram mniejsze zlo.





Nie jest moim celem namawianie kogokolwiek do zmiany swoich poglądów kzk.
Chciałem tylko uzmyslowić że ciągnąc takie akcje bez końca dajemy tylko przyzwolenie wsystkim rządzącym na olewanie społeczeństwa oraz to że się cofamy a nie idziemy do przodu.Na tym już kończę swoją duskusje,bo to jest bez celu.I tak was jest więcej

A ja podzielam po czesci Twoje zdanie.Amen.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
piekny napisał:
a mi się nasunęło taka karykatura



a tu się zgadzam z fulcasco
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
WOŚP to wielka fundacja i zawsze znajdą sie osoby które chcą sie dorobić przy okazji, sam Owsiak nie jest święty (A KTO JEST???), ale to wcale nie oznacza że trzeba ją negować jako całość!!! A porównywanie jego działalności i radja maryja to takie podobieństwo jak pomiędzy Lubuskiem a Lubelskiem
@fullcasco pisz na temat a nie bzdury wrzucasz. Może lepiej byłoby dać te pieniądze do NFZ i tam by je lepiej wykorzystali?!?(A no i to było pytanie retoryczne jakby sie ktoś ku**a nie zorientował)
Pomyśl trochę to nie boli.(albo przestań pić) To że Owsiak popełniał błędy to wiadomo ale "Nie popełnia błędów tylko ten kto nic nie robi"
Cel jak najbardziej szczytny i trzeba go popierać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
konkordat dal prawo klerowi do nie prowadzenia ksiegowosci
i TY SIE ROZNI RYDZYK I CARITAS OD OWSIAKA ktory mial 4 kontrole z URZEDU KONTROLI SKARBOWEJ W KAZDYM ROKU
a bilans i rachunek zysku i strat Owsiaka jest w internecie
A CARITASU I RADIA MARYJA
RYDZYKA
NIE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
jest święty (A KTO JEST???), ale to wcale nie oznacza że trzeba ją negować jako całość!!! A porównywanie jego działalności i radja maryja to takie podobieństwo jak pomiędzy Lubuskiem a Lubelskiem
@fullcasco pisz na temat a nie bzdury wrzucasz. Może lepiej byłoby dać te pieniądze do N


Zuzu
WYPIERDALAJ DO PROKURATORA
ALBO DO LUJCA DYREKTORA
PROWOKATORZE

WIEM ZE W SEMINARIUM MACIE NAJNOWSZE MAC I
I TRZEPIECIE 80 % PIRACTWA W PL
I KONTROLUJECIE WSZYSTKIE FORA
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Fullcasco,kontroluj troche bajerę bo to nie rynsztok a i z elementem społecznym też nie masz do czynienia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
sory giovi2
ale to nie bylo do Ciebie tylko do tego kleryka
alet to jest nic wobec tekstow mego proboszcza do dziadka 2x starszego niz on i policzyc 9 000 000

ps zaczolem palic na poielgrzymce
no bo klecha pali
Owsiak zarabia na fundacji ale nie tyle co caritac i inne fundacje i stowarzyszenie kosciielne
ksiegowa pracuje na agodziny a nie na akord
i musi policzyc 9 000 000
za 5000 miesiecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
W moim poście było jasno napisane że WOŚP i radio maryja to dwie różne intytucje, ale ktoś tu czytać nie potrafi i pisze jakieś bzdury o seminarium.
@fullcasco czyżby cie kiedyś proboszcz zaszedł jak sie schylałeś po mydło, że teraz przy każdym temacie usiłujesz wpleść wątek z kościołem, klerem i radiem maryja, które nie mają nic wspólnego z tematem
Polemika z tobą na jakikolwiek merytoryczny temat raczej nie dojdzie do skutku bo ty ewidentnie czytać po polsku nie umiesz.
P.S. W seminariach to już mają iMac-i serii G8 z łącza 666Mbit/s żeby być zawsze on line. SIE MA!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Zuzu napisał:
W moim poście było jasno napisane że WOŚP i radio maryja to dwie różne intytucje, ale ktoś tu czytać nie potrafi i pisze jakieś bzdury o seminarium.
@fullcaso czyżby cie kiedyś proboszcz zaszedł jak sie schylałeś po mydło, że teraz przy każdym temacie usiłujesz wpleść wątek z kościołem, klerem i radiem maryja, które nie mają nic wspólnego z tematem
Polemika z tobą na jakikolwiek merytoryczny temat raczej nie dojdzie do skutku bo ty ewidentnie czytać po polsku nie umiesz.
P.S. W seminariach to już mają iMac-i serii G8 z łącza 666Mbit/s żeby być zawsze on line. SIE MA!




sie ma albo i nie ma
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
aneta sliwka
(sliwkanorge)
Wiking
wszyscy rzadzacy i tak nas olewaja,jak tylko dojda do wladzy.wiec kto sie zajmie tymi najbardziej potrzebujacymi,jezeli wszyscy odpuscimy?popieram te akcje i wszystkich namiawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok