Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(4419 niezalogowanych)
96 Postów
Założyciel MN
a mi się nasunęło taka karykatura
Zgłoś wpis
1 Post
Gra Pta
(grap)
Wiking
Witam, czy jest w NO konto WOSP, na ktore mozna wplacac pieniadze? czy tylko zbiorka do puszki?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
1564 Posty
Maniak
grap napisał:
Witam, czy jest w NO konto WOSP, na ktore mozna wplacac pieniadze? czy tylko zbiorka do puszki?

   Jest konto, będzie podane na stronce WOŚP w portalu MN.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
[quote]a mi się nasunęło taka karykatura [/quote
piekny (Admin)
ales sie kurwa popisal
dla mnie jestes dno rynsztoka
najpierw poczytaj
ksiegowosc Owsiaka
i radyjka ma ryja
[url]wiadomosci.wp.pl/kat,1347,title,Sluchacz...41937,wiadomosc.html[/url]
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
giovi2 napisał:
krolestwo za konia napisał:
Dyskutowalem kiedys z Gjovi na temat pajacyka ktorego ona tutaj promowala. Wszyskie te fundacje,organizacje,stowarzyszenia razem wziete pochlaniaja takie fundusze ze pewnie dziura budzetowa zmiejszylaby sie do niklych rozmiarow ale bez nich wiele osob juz dawno straciloby zdrowie moze nawet zycie i tutaj nikt nie moze zaprzeczyc.Wiec???? Ja wybieram mniejsze zlo a przy okazji moze uda sie cos stworzyc dla nas tutaj(nie mow ze to nie ma nic wspolnego bo ma wiele).

Z tego co pamiętam byłeś negatywnie nastawiony do takich akcji.W pajacyka,też powiedziałeś że nie bedziesz klikał.Co się teraz takiego stało,że zmieniłeś nastawienie?Nie bardzo za Tobą nadążam

Ps.Nie Gjovi tylko Giovi!Już Ci mówiłam o tym

Zdania nie zmienilem tylko sytuacja nasza tutaj jest zgola inna niz w kraju i jest okazja przy okazji zmienic oblicze Polaka w Norge. To tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
retier1 napisał:
krolestwo za konia napisał:
Dino napewno 0,00000001% Norwegow ma pojecie co to jest WOSP ale dowiedza sie ze Polacy robia cos dla innych i ze sa . W mysl zasady jak nas widza tak o nas pisza.
Retier jasne ze wyszystko ma granice przyzwoitosci ale ja osobiscie nie mam sie czego wstydzic pomagajac Owsiakowi( tak uwazam) .Wstydzic sie powinni ludzie z Wiejskiej w Warszawie,Zus i cala ta banda.Dyskutowalem kiedys z Gjovi na temat pajacyka ktorego ona tutaj promowala. Wszyskie te fundacje,organizacje,stowarzyszenia razem wziete pochlaniaja takie fundusze ze pewnie dziura budzetowa zmiejszylaby sie do niklych rozmiarow ale bez nich wiele osob juz dawno straciloby zdrowie moze nawet zycie i tutaj nikt nie moze zaprzeczyc.Wiec???? Ja wybieram mniejsze zlo a przy okazji moze uda sie cos stworzyc dla nas tutaj(nie mow ze to nie ma nic wspolnego bo ma wiele).





Wstyd i przyzoitość to bardzo bliskie tematy kzk,lecz nie jednakowe.
I jest dużo gorzkiej prawdy w tym co mówisz,oraz potrafię zrozumieć tych rodziców co straciliy swoje
dzieci w wyniku braku sprzętu do ratowania życia najmłodszym,i nie tylko zresztą im.
Ból ten kiedyś mija,ale nie problem.
Czy rozwiązaniem jest utwierdzanie władzy w tym że ludzie i tak dadzą sobie sami radę,
czy już do usranej śmierci będziemy zmuszani do radzenia sobie jak pomysłowy dobromil z bajki?
Myślę że nie tędy droga,a nasz wizerunek można kreować bez Owsiaka lub jemu podobnych.
I jest to tylko moje zdanie i nic poza tym.
A więc tradycyjnie znowuż będzie jutro , szable w dłoń i na koń
W każdym bądź razie,miłej niedzieli wam życzę podczas tej akcji.

Co proponujesz w zamian spolki Owsiak i inni(caritas,pajacyk..........) ? rzad latwo poradzi sobie z problemem tych pieniedzy ktore zbieraja te organizacje-podniesie podatek o 1%-wiec napisalem ,wybieram mniejsze zlo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
fullcasco napisał:
[quote]a mi się nasunęło taka karykatura [/quote
piekny (Admin)
ales sie kurwa popisal
dla mnie jestes dno rynsztoka
najpierw poczytaj
ksiegowosc Owsiaka
i radyjka ma ryja
[url]wiadomosci.wp.pl/kat,1347,title,Sluchacz...41937,wiadomosc.html[/url]

O ile wiem to te ksiegowosci sa jawne i kazdy ma do nich dostep???? Co nie znaczy ze wyniki mi do konca sie podobaja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(vanessa 30)
Wiking
fullcasco napisał:
[quote]a mi się nasunęło taka karykatura [/quote
piekny (Admin)
ales sie kurwa popisal
dla mnie jestes dno rynsztoka
najpierw poczytaj
ksiegowosc Owsiaka
i radyjka ma ryja
[url]wiadomosci.wp.pl/kat,1347,title,Sluchacz...41937,wiadomosc.html[/url]


fullcasco, a Tobie co??????????????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
krolestwo za konia napisał:
retier1 napisał:
krolestwo za konia napisał:
Dino napewno 0,00000001% Norwegow ma pojecie co to jest WOSP ale dowiedza sie ze Polacy robia cos dla innych i ze sa . W mysl zasady jak nas widza tak o nas pisza.
Retier jasne ze wyszystko ma granice przyzwoitosci ale ja osobiscie nie mam sie czego wstydzic pomagajac Owsiakowi( tak uwazam) .Wstydzic sie powinni ludzie z Wiejskiej w Warszawie,Zus i cala ta banda.Dyskutowalem kiedys z Gjovi na temat pajacyka ktorego ona tutaj promowala. Wszyskie te fundacje,organizacje,stowarzyszenia razem wziete pochlaniaja takie fundusze ze pewnie dziura budzetowa zmiejszylaby sie do niklych rozmiarow ale bez nich wiele osob juz dawno straciloby zdrowie moze nawet zycie i tutaj nikt nie moze zaprzeczyc.Wiec???? Ja wybieram mniejsze zlo a przy okazji moze uda sie cos stworzyc dla nas tutaj(nie mow ze to nie ma nic wspolnego bo ma wiele).





Wstyd i przyzoitość to bardzo bliskie tematy kzk,lecz nie jednakowe.
I jest dużo gorzkiej prawdy w tym co mówisz,oraz potrafię zrozumieć tych rodziców co straciliy swoje
dzieci w wyniku braku sprzętu do ratowania życia najmłodszym,i nie tylko zresztą im.
Ból ten kiedyś mija,ale nie problem.
Czy rozwiązaniem jest utwierdzanie władzy w tym że ludzie i tak dadzą sobie sami radę,
czy już do usranej śmierci będziemy zmuszani do radzenia sobie jak pomysłowy dobromil z bajki?
Myślę że nie tędy droga,a nasz wizerunek można kreować bez Owsiaka lub jemu podobnych.
I jest to tylko moje zdanie i nic poza tym.
A więc tradycyjnie znowuż będzie jutro , szable w dłoń i na koń
W każdym bądź razie,miłej niedzieli wam życzę podczas tej akcji.

Co proponujesz w zamian spolki Owsiak i inni(caritas,pajacyk..........) ? rzad latwo poradzi sobie z problemem tych pieniedzy ktore zbieraja te organizacje-podniesie podatek o 1%-wiec napisalem ,wybieram mniejsze zlo.





Nie jest moim celem namawianie kogokolwiek do zmiany swoich poglądów kzk.
Chciałem tylko uzmyslowić że ciągnąc takie akcje bez końca dajemy tylko przyzwolenie wsystkim rządzącym na olewanie społeczeństwa oraz to że się cofamy a nie idziemy do przodu.Na tym już kończę swoją duskusje,bo to jest bez celu.I tak was jest więcej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok