Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Cała prawda o pozazycie - Norwegia

18 Postów

(Angee19)
Wiking
Witam wszystkich.Nie wierzcie w te farmazony które wypisuje owa kobieta ponieważ wszystkie zamieszczane przez nią posty są niezgodne z prawdą i kierowane są złością i nienawiścią...te dwa odczucia charakteryzują całe jej życie.Czerpie ona przyjemność z Cierpień innych ludzi i niejednokrotnie sama je powoduje.Nie prawdą jest że bezpodstawnie BV zabrało Nikolę do Rodziny Zastępczej...w tym domu notorycznie Nikola była zaniedbywana,nie miała należytej opieki,były wszczynane awantury,bijatyki,Nikola nawet nie miała kanapek do szkoły...teraz mimo tego że Nikola jest w Polsce...to nie uczęszcza do szkoły,jest zagrożona z kilku przedmiotów,siedzi po nocach na czatach i fb,słownictwo jakiego używa na tych portalach jest karygodne...smutne jest to że tak fajna i mądra dziewczyna marnuje się przy boku takiej wyrachowanej matki która zamiast zająć się dzieckiem to umieszcza na portalach swoje roznegliżowane zdjęcia.
A przecież zaledwie miesiąc temu pochowała swojego pierworodnego syna Łukasza...czy tak wygląda matka pogrążona w żałobie???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
No raczej nie, porownuja ja, a moja ciocie po stracie syna (czyli mojego kuzna) roznica jest ogromna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
281 Postów

(grzes333)
Stały Bywalec
a ty co w barnevernet pracujesz??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Zeby wiedziec to, co powyzej, nie trzeba pracowac w barnevarnet. Jesli chodzi o zdjecia, to mnie zszokowaly juz wczesniej, jak sie pojawily na MN, radosne z lampka szampana przy choince No coz, widocznie nie kazdy przezywa smierc dziecka Jak zobaczylam te radosne sweet focie, to pomyslam, ze Ci, ktorzy skaldali jej kondolencje, czasami obcy ludzie, bardziej to przezyli...Dzis wiem, ze nawet najwieksza tragedia, jak ciezka choroba i smierc dziecka, w jej przypadku, to tylko kolejny pretekst do wejscia na scene...Masakra i tyle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Marlena xxx
(Marlen)
Wiking
Ja pitole..... czy wy nie macie swojego zycia? Ludzie co was to obchodzi? zdjecia? miny? styl pisania przez ta osobe? bawi was ocenianie innych? zajmijcie sie swoim zyciem. pozdrawiam M
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
może to i prawda, nie twierdzę że nie ale jesteś pustą tępą plotkarą angeliko wywlekając czyjeś prywatne sprawy/ brudy na zyebane forum. Takie sprawy powinnaś zachować dla siebie, nikt nie chciałby żeby pisano za plecami o jego rodzinnych prywatnych problemach na publicznym forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
to już taka poza
życie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
www.poradopedia.pl/spoleczenstwo/jak-zro...weet-focie,3686.html
"Sweet focie", angielskie "selfies", czyli zdjęcia robione sobie samemu stały się popularne wraz z pojawieniem się sieci społecznościowych i aparatów fotograficznych w każdym telefonie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Ponura Pando, nikt tu po nikogo nie przyszedl. To sama Helenka, robila ze swojego prywatnego zycia seriale typu "Dlaczego ja" na tym i innych forach. Najgorsze jest to, ze wykorzystywala do tego swoje dzieci, a nawet chorobe i smierc dziecka. W jej przypadku, wszystko z rodziny nadaje sie do tego, zeby ona na chwile zaistniala. Tak ze tu nikt, po nikogo nie przyszedl. Ona sama przyszla
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
Lindemans napisał:
Ponura Pando, nikt tu po nikogo nie przyszedl. To sama Helenka, robila ze swojego prywatnego zycia seriale typu "Dlaczego ja" na tym i innych forach. Najgorsze jest to, ze wykorzystywala do tego swoje dzieci, a nawet chorobe i smierc dziecka. W jej przypadku, wszystko z rodziny nadaje sie do tego, zeby ona na chwile zaistniala. Tak ze tu nikt, po nikogo nie przyszedl. Ona sama przyszla


Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok