Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

KTO MI POMOŻE OKRADLI MIE ZAPACE ZA PRACE - Norwegia

Czytali temat:
radek gasiorowski Barbara Adamik andrzej Czapiewski Kasia S Piotr Koczkodaj Honorata Piasecka UsAtek Joanna Urszula Kulej Maciej Trzcinski (1970 niezalogowanych)
11 Postów

(pawel1982)
Wiking
WITAM KTO MI POMOŻE OKRADLI MIE , NIEDOSĆ ŻE KOLEGA SCIAGNOŁ MIE Z POLSKI SAMOCHODEM DO NORWEGI I UCIEKŁ NA WAKACJE DO POLSKI NIEDOŚĆ ŻE ZOSTAŁEM NA LODZIE BEZ PRACY TO JESZCZWE PECH OKRADLI MIE W BIBLIOTECE W BERGEN NIE MAM PIENIĘDZY I DOKUMENTÓWRAWOJAZDÓW, DOWODU OSOBISTEGO MAM TYLKO MIEDZYNARODOWA KSIĄZECZKE ŻEGLARSKĄ I KURSY NA PRACE NA STATKU I PASZPORT NIE WAŻNY I JESZCZE TEGO MAM SAMOCHÓD NA POLSKICH NUMERACH I NIE MOGĘ JEZDZIĆ BO NIE MAM PRAWO JAZDY TYLKO DOKUMENT POTWIERDZENIE Z POLICJI ZGŁOSZENIE, SZUKAM RACY NA BUDOWIE JAKO CIŚĆLA ZBROJARZ, DEKARZ,MALARZ, ALBO JAKIEJ KOLWIEK PRACY NA SPRZATANIA, ZBIORY CO KOLWIEK ŻEBY ZAROBIĆ I WYROBIĆ DOKUMENTY PASZPORT KOSZTUJE 1000 KORON , PROM I PALIWO , SZUKAM NAJLEPIEJ Z MIESZKANIEM ROZMAWIAM PO ANGIELSKU POSIADAM REFERENCJE ANGIELSKIE , FRANCUSKIE I POLSKIE ZA ZAŁATWIENIE PRACY PO PRZEPRACOWANIU ZAPŁACE JEŻELI TRZEBA BEDZIE, PRACOWAŁ W ANGLI PRZEZ AGENCJE RÓŻNE PRACE ROBIŁEM , MAM UPRAWNIENIA NA WUZKI WIDŁOWE I KOPARKO ŁADOWARKI, I PAPIERY NA STATEK ŻE MOGĘ PRACOWAĆ PROSZĘ POMOCY MAM RODZINE I DZIECKO W POLSCE NA UTRZYMANIU, MIESZKAM TYDZIEN CZASU JUZ W SAMOCHODZIE OBECNIE JESTEM W STAVANGER
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(pawel1982)
Wiking
MUJ NUMER NORWESKI TO 96976872
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Jedno mnie zastanawia: co ty robiles w bibliotece
Czyzbys sie zgubil
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Hit dnia, a moze nawet tygodnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
370 Postów
Bunia D.
(buniusia79)
Stały Bywalec
Koszmar!
Makaryna, bardzo trafny komentarz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
286 Postów

(marecki00)
Stały Bywalec
Makaryna napisał:
Jedno mnie zastanawia: co ty robiles w bibliotece
Czyzbys sie zgubil


To samo pytanie mnie nurtowalo- bylas szybsza-
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
okradli w Bergenie
a teraz przebywa w Stavangerze???
to jak bez prawa jazdy dojechał?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Valdek S.
(valdek)
Nowicjusz
No żeglował przecież
Dobrze że książeczke żeglarską nie ukradli
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(pawel1982)
Wiking
tak bo szukam pracy dobrze ze litwin mi dal na paliwo czym bliżej oslo ambasady tym mam większe szanse a w bibliotece szukałem ofert pracy na internecie byłem darmowym jak mie polak wysterowa to musze se radzić sam bo taka prawda jest żę polak zagranić to najgorsz menda nie wszyscy ale przewarznie inne narodowosci trzymaj się razem np:ukraincy ,ruskie, bugarzy a polak polaka to by za czapke gruszek sprzedał wiem bo byłem 3 lat wloszech, 2 lata w angli i w holandi, francji i wszedzie tacy sami sa polacy zagranicą a mieszkałem z innymi narodowosciami i jak jedna rodzina jeden drugiemu pomaga, a tym co się śmieją ze mnie niech ich spotka to samo niech ich bóg pokarze zato
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
347 Postów

(Alive)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
okradli w Bergenie
a teraz przebywa w Stavangerze???
to jak bez prawa jazdy dojechał?


Jasta102 w dalszym ciągu wszystkich utwierdza,iż na jego "dolegliwości" nie ma już lekarstwa..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok