Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
(6593 niezalogowanych)
26 Postów
Sara Mrozek
(Sarrita)
Wiking
,, tam pada bodajze tekst: "cmokaj penis" ;] ,,


NO WIEC CMOKAJ ,MILEGO
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Kolejny raz mnie obrazasz porownujac do osla, a ja sobie tego nie zycze !!!
Za kogo Ty sie uwaszasz?

Kazdy ma prawo wypowiadac sie w kazdym watku. Jak zalozysz sobie wlasne forum, to bedziesz banowac kogo zechcesz i dyrygowac ruchem.

Jeszcze raz powtarzam Ci, ze sobie nie zycze zebys mnie obrazala, tylko dlatego, ze probujesz tu promowac, nieudolnie zreszta, jakas swoja "gwiazde".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Sara Mrozek
(Sarrita)
Wiking
No ok. Wygadales sie? To czesc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
W dniu 8 marca jest planowany pierwszy i niepowtarzalny koncert polskiego hip hopowca Kaliego,

znaczy sie ze to jego pierwszy koncert w zyciu


Starzy jestescie ,a glupi jak paczka gwozdzi


a sruby niby madre
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Sara Mrozek
(Sarrita)
Wiking
Z DEDYKACJA DLA WSZYSTKICH PUSTAKOW ,ktore odwiedzaja ten watek.

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
Sarrita napisał:
[quote]Witam Wszystkich serdecznie!

W dniu 8 marca jest planowany pierwszy i niepowtarzalny koncert polskiego hip hopowca Kaliego,ktory swoja tworczoscia ,oraz nietuzinkowymi tekstami podbil miliony serc!
26 maja 2012 ukazala sie jego solowa plyta ,,Gdy zgasnie slonce,, ,ktora w szybkim tepie pokryla sie zlotem.

To ma być argument??
Pozwól, że coś ci wyjaśnię "menadżerko" od siedmiu boleści:


Jak zdobywa się złotą płytę???
1. wydajesz jakiś kicz.
2. wytwórnia nie jest zadowolona ze sprzedaży.
3. podpisuje umowy ( nazywa się to KAMPANIA - to tak fachowo) z Media Marktem, Saturnem i Empikiem
4. w umowie widnieje, że jeśli MM S i E zamówią po ileś tam setek czy tys. płyt tego kiczu to będą miały zniżkę na np. topowe tytuły. Jest tam też info o ilości zwrotów jakie wytwórnia jest w stanie od nich przyjąć.
5. zakup przez sieciówki 15tys. płyt daje jej miano Złotej... co z tego, że potem 80% z tego zostaje zwrócone i idzie na przemiał.. albo po roku wyprzedają w cenie 9,99
6. a faktycznie kicz kupiło coś koło tysiąca ludzi..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Sara Mrozek
(Sarrita)
Wiking
Szukacie igly w stogu siana. Kogo to obchodzi ? WAS ,ale nie osoby ktore sa zainteresowane koncertem - daremne..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
Sarrita napisał:
Szukacie igly w stogu siana. Kogo to obchodzi ? WAS ,ale nie osoby ktore sa zainteresowane koncertem - daremne..

zainteresowanie wielkie.. widzę całe dwie osoby, które są zdolne iść na to coś.
A ty się pienisz bo Ci nikt nie podziękował za to jakże istotne info..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
..prawie pięc stron pierniczenia bez sensu tylko dlatego,ze jakas młoda dziewczyna zaprosiła tych co lubia rap na koncert...
ja ci dziekuje za wiadomosci i zaproszenie ale jestem juz ,,nie w tych latach do takiej muzyki,,wole np. Rodowicz...ale powiem młodym,ze jest tego typu impreza w Oslo moze ktoś sie skusi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
231 Postów
Łukasz Bernaś
(Rzymski82)
Stały Bywalec
A mnie najbardziej rozwala tytuł: Koncert znanego polskiego rapera

Bo jakby było napisane: koncert Kaliego bo wszyscy by sobie pomyśleli: a kto to kurwa jest? Więc trzeba było wyjaśnić że to raper. A już ta złota płyta to jest polew na całej linii. Przecież złota płytę w zeszłym roku to miał nawet ZPIT MAZOWSZE i choćby RAFAŁ BLECHACZ kimkolwiek by on nie był
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok