Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(6582 niezalogowanych)
1635 Postów
Maniak
jasta102 napisał:
Chada znalazł lepszy sposób na sławę
muzyka.interia.pl/hip-hop/news/chada-skazany,1883851,2098
o i cała Polska może go poznać, a nie tylko kilku oczadzonych



noooo teraz to on prawdziwy gangsta bedzie...jak wyjdzie zastrzela go w golfie 2 i bedzie slawny po smierci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Sara Mrozek
(Sarrita)
Wiking
Dla mnie zawsze najwiekszy sens mial HIP HOP. Oczywiscie Chada ,a KALI nie podlega zadnym porownaniom. Mam cos lepszego do przesluchania i to ja prosze o odnalezienie sensu mimo wszystko :




Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Sarrita napisał:
Chamillion Cieszy mnie,ze i ty jestes normalny

Doszlam do wniosku po wczorajszym wieczorze,ze nawet tego czytac nie bede ,a wezme pod uwage ludzi ,ktorzy sa dojrzalsi i potrafia SLUCHAC,bo przeciez gdyby sluchali ,to odnalezliby sens takiej muzyki i moze cos by pojeli.

Bede podawac dokladne informacje co do koncertu. Data moze sie zmienic ,ale mimo wszystko koncert sie odbedzie.

POZDRAWIAM
a ja miałem nie pisac w tym temacie, mi jakoś nie wpada w ucho ten kali czy bali i tzn ze jestem nienormalny i niedojrzały, tak?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
jasta102 napisał:
zagłosujcie na tego Kali ego
żeby był bardziej znany
zaqhax.pl/forum/viewtopic.php?f=8&t=...f8bd3ec04c76754f5852



czepiasz sie, 1 glos ma.......wiemy czyj
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
anders b. napisał:
Sarrita napisał:
Chamillion Cieszy mnie,ze i ty jestes normalny

Doszlam do wniosku po wczorajszym wieczorze,ze nawet tego czytac nie bede ,a wezme pod uwage ludzi ,ktorzy sa dojrzalsi i potrafia SLUCHAC,bo przeciez gdyby sluchali ,to odnalezliby sens takiej muzyki i moze cos by pojeli.

Bede podawac dokladne informacje co do koncertu. Data moze sie zmienic ,ale mimo wszystko koncert sie odbedzie.

POZDRAWIAM
a ja miałem nie pisac w tym temacie, mi jakoś nie wpada w ucho ten kali czy bali i tzn ze jestem nienormalny i niedojrzały, tak?


tak, emocjonalnie niedojrzały, do tego nie rozumiesz otaczajacego Cie swiata....

...nie zrozumiales przekazu....ARTYSTA mial cos na mysli.................cos......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
231 Postów
Łukasz Bernaś
(Rzymski82)
Stały Bywalec
Skoro ten Kali to taki adergrand to czemu on koncerty daje? Przecież to komercja.
Sprzedałeś się!
Chuj Ci w dupę frajerze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
BiZi napisał:
anders b. napisał:
Sarrita napisał:
Chamillion Cieszy mnie,ze i ty jestes normalny

Doszlam do wniosku po wczorajszym wieczorze,ze nawet tego czytac nie bede ,a wezme pod uwage ludzi ,ktorzy sa dojrzalsi i potrafia SLUCHAC,bo przeciez gdyby sluchali ,to odnalezliby sens takiej muzyki i moze cos by pojeli.

Bede podawac dokladne informacje co do koncertu. Data moze sie zmienic ,ale mimo wszystko koncert sie odbedzie.

POZDRAWIAM
a ja miałem nie pisac w tym temacie, mi jakoś nie wpada w ucho ten kali czy bali i tzn ze jestem nienormalny i niedojrzały, tak?


tak, emocjonalnie niedojrzały, do tego nie rozumiesz otaczajacego Cie swiata....

...nie zrozumiales przekazu....ARTYSTA mial cos na mysli.................cos......
ale szczerze próbowałem i stwierdzam: Dość rycia bani

p.s. lubie hip hop czasami ale nie qrwa kaliego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Sara Mrozek
(Sarrita)
Wiking
Anders mowie o osobach,ktore mimo wszystko probuja tutaj cos udowodnic ,jednak nie do konca wiem co. Zostalam w tym watku bardzo ponizona wczoraj przez to,ze slucham takiej muzyki jakiej slucham i staram sie odnalezc osoby,ktore SA ZAINTERESOWANE tym o czym ten watek jest.
Jesli jednak znajduja sie osoby,ktorym to nie odpowiada,to nie powinny oglaszac tego na forum. To sa hejterzy. Ludzie,ktorzy nie potrafia sie zamknac jesli cos im nie pasuje,tylko jeszcze dokladaja do ognia i wystawiaja negatywna opinie na moj jak rowniez Kaliego temat.
Potrafiles spokojnie wyrazic swoja opinie, bez smiesznych tekstow i ukrytych obelg. Szanuje to. Jednak reszta osob nie dostanie juz odpowiedzi ode mnie, poniewaz nie znizam sie do tak niskiego poziomu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Sarrita napisał:
Oczywiscie Chada ,a KALI nie podlega zadnym porownaniom.
faktycznie
Chada ma dwa razy więcej głosów od Kaliego
zaqhax.pl/forum/viewtopic.php?f=8&t=...f8bd3ec04c76754f5852
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
jasta102 napisał:
Sarrita napisał:
Oczywiscie Chada ,a KALI nie podlega zadnym porownaniom.
faktycznie
Chada ma dwa razy więcej głosów od Kaliego
zaqhax.pl/forum/viewtopic.php?f=8&t=...f8bd3ec04c76754f5852
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok