Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

KONCERT ZNANEGO POLSKIEGO RAPERA! - Norwegia

Czytali temat:
(6595 niezalogowanych)
26 Postów
Sara Mrozek
(Sarrita)
Wiking
Witam Wszystkich serdecznie!

W dniu 8 marca jest planowany pierwszy i niepowtarzalny koncert polskiego hip hopowca Kaliego,ktory swoja tworczoscia ,oraz nietuzinkowymi tekstami podbil miliony serc!
26 maja 2012 ukazala sie jego solowa plyta ,,Gdy zgasnie slonce,, ,ktora w szybkim tepie pokryla sie zlotem. Kazde z utworow Kaliego roznia sie od Siebie ,tak wiec kazdy moglby znalezc cos dla Siebie.
Rowniez z Kalim na scenie ma wystapic KACPER HTA ,raper ktorego plyta rowniez niezle sie sprzedaje. Mialam okazje byc na takowym koncercie i Ja jak i wielu innych fanow wyszlismy z niego bardzo zadowoleni,a atmosfera tam panujaca byla na najwyzszym poziomie.
Bardzo duzo osob mieszkajacych obecnie w Norwegii wyczekuje koncertu tej gwiazdy, wiec wraz z kolezanka podjelysmy sie organizacji.

Zachecam wszystkich do przybycia 8 Marca , Klub spikkerboks w Oslo.
W miare mozliwosci i sprzyjajacemu nam czasowi bedziemy informowac o dalszych krokach. Godzina rozpoczecia oraz ceny biletow nie sa nam jeszcze znane,ale o tym juz NIE DLUGO. A teraz zostawiam Wam jeden z wielu kawalkow tego artysty do przesluchania.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a co to znaczy te
NY
co on ma na czapce wypisane?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Sara Mrozek
(Sarrita)
Wiking
Ty Lubisz Gurala , inni lubia Kaliego

BEZ POROWNANIA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
pierwsze slysze zeby on byl znany...no chyba ze znany u siebie na wsi

Kali...hmm ciekawa xywa...taka murzynska

Kali chciec, Kali pic, Kali isc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Henry Behrens
(Optimus alienacja)
Nowicjusz
alexkawa napisał:
ale spamujesz z tym leszczem ;/ ludziom, ktorzy maja powazne skille [typu Gural gdy ograniczymy sie do poslkojezycznej sceny] moze conajwyzej wziac z polykiem wiec nie nakrecaj na ten muzyczny mul jestes jego panna, kolezanka czy masz udzialy w organizacji?

Przepraszam, czy tego gurale tez kochaja miliony? Czy to ktos z goralenvolk?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
dziadek należał do goralenvolk
ale nie wiem, czy to jest dziedziczne?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
alexkawa napisał:
jestes jego panna, kolezanka
podejrzewam że nałożnica
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Sara Mrozek
(Sarrita)
Wiking
Starzy jestescie ,a glupi jak paczka gwozdzi i do tego znacie sie jak swinie na gwiazdach.
Zrobimy Wam taki halas w tym Oslo,ze sie nie pozbieracie. Nie potrzebuje Mojej Norwegii aby poinformowac wiecej osob o tym wydarzeniu. A nawet nie chce. Bo WSTYD,kto tu wypisuje.

SIEMA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Sarrita napisał:
Starzy jestescie ,a glupi jak paczka gwozdzi i do tego znacie sie jak swinie na gwiazdach.
Zrobimy Wam taki halas w tym Oslo,ze sie nie pozbieracie. Nie potrzebuje Mojej Norwegii aby poinformowac wiecej osob o tym wydarzeniu. A nawet nie chce. Bo WSTYD,kto tu wypisuje.

SIEMA



hehehehe...halas mowisz? Brevik zrobil halas i to nawet 10 km od Oslo bylo slychac...pobijecie to?


a tak powaznie....na co liczy "wielki raper" w Oslo?

chcesz zrobic reklame "wielkiemu raperowi" to daj ogloszenie na glownej stronie najwiekszych portali polonii norweskiej a nie jakies tanie posty......chcecie zarobic to trzeba zainwestowac...i bardziej profesjonalnie bedzie to wygladalo......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Sara Mrozek
(Sarrita)
Wiking
ALE JA NIE CHCE NA NICZYM ZAROBIC!!!! Jestem jego fanka i pragne poinformowac osoby ,ktore sie tym INTERESUJA ,ze takie wydarzenie nadchodzi. Oczywiscie staram sie w jakims stopniu cos zorganizowac ,ale nie robie tego dla pieniedzy. Co wy robicie w tym watku!? Powie mi ktos co pozytywnego tutaj wnosicie? Do tej pory nie mialam takiego zdania,bo jestem uzytkownikiem Mojej Norwegii od paru lat ,ale po tym co dzisiaj zobaczylam. Jak starsi pokazuja dno. Uwazam ,ze MojaNorwegia,to SIAARA!! Ewentualnie z ogloszen mozna cos zaczerpnac, boscie glupi jaaak...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok