Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(6579 niezalogowanych)
4 Posty
Konrad Galicki
(etriuss14)
Wiking
Wielka afera bo baran czytac nie potrafi, o czym ty wypisujesz ? Toc masz jak byk napisane ze raper i co ? nie interesuje Cie rap ? TO WYPIERDALAJ ze tak skromnie powiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
Lindemans napisał:
Kolejny raz mnie obrazasz porownujac do osla, a ja sobie tego nie zycze !!!
Za kogo Ty sie uwaszasz?

Kazdy ma prawo wypowiadac sie w kazdym watku. Jak zalozysz sobie wlasne forum, to bedziesz banowac kogo zechcesz i dyrygowac ruchem.

Jeszcze raz powtarzam Ci, ze sobie nie zycze zebys mnie obrazala, tylko dlatego, ze probujesz tu promowac, nieudolnie zreszta, jakas swoja "gwiazde".



jak ty masz nasrane w tej czapie ,qurw..... znalazła sobie nic nie świadomą ofiarę do dennej dyskusji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
idą plagi na Norwegię
Polonia angielska
a teraz ćpuny polskie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
NEXT napisał:
Lindemans napisał:
Kolejny raz mnie obrazasz porownujac do osla, a ja sobie tego nie zycze !!!
Za kogo Ty sie uwaszasz?

Kazdy ma prawo wypowiadac sie w kazdym watku. Jak zalozysz sobie wlasne forum, to bedziesz banowac kogo zechcesz i dyrygowac ruchem.

Jeszcze raz powtarzam Ci, ze sobie nie zycze zebys mnie obrazala, tylko dlatego, ze probujesz tu promowac, nieudolnie zreszta, jakas swoja "gwiazde".



jak ty masz nasrane w tej czapie ,qurw..... znalazła sobie nic nie świadomą ofiarę do dennej dyskusji


Powrot Tepej Strzaly 4
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Ten calu Kali to ciekawa persona. Z Dj Feel-X nagrywal, rowniez z DJ 600V, wystepowal w Firmie. Walczyl z prawem itp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Domino C
(Dooomino)
Wiking
Skoro wiekszosc pisze ze go nie zna bo nie jest znany jak takie gwiazdy komercyjne co wy lubicie, nie wiem kurwa Doda?a moze Feel? hahaha a moze MONOPOL? Ja pierdole zal mi was, on nie jest komercyjnym smiecie jak niektorzy raperzy ktorzy wystepuja w TV m.in. Tede Kali robi muzyke dla ludzi a nie dla cepow. Kali ma fanow ale prawdziwych ponad 60 tys na facebooku o czyms swiadczy i o milionach odslon teledyskow na youtube plus jego plyta JEST KURWA ZLOTA ''GDY ZGASNIE SLONCE'' NIE ''50/50'' SOBIE KURWA W NECIE POSZUKAJCIE TO ZNAJDZIECIE! Nie wiem czy to pisza 30latki czy po prostu mlodsi co nie maja swojego zycia, nie oceniajcie go po ksywie... zalosni jestescie co niektorzy... a ten pan wielki fan DONGURALESKO to niech sie schowa wgl o czym on nawija o dupie marynie ze ''gdy bylem w norwegii fjordy jadly mi z reki'' jak by nie wiedzial co to fjordy. Sluchajcie sobie dalej Dody czy innego gowna z radia. ELO





a to z Kacprem HTA z jego nowej plyty ktory tez wystapi na koncercie 5 pozdro!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Dooomino napisał:
Skoro wiekszosc pisze ze go nie zna bo nie jest znany jak takie gwiazdy komercyjne co wy lubicie, nie wiem kurwa Doda?a moze Feel? hahaha a moze MONOPOL? Ja pierdole zal mi was, on nie jest komercyjnym smiecie jak niektorzy raperzy ktorzy wystepuja w TV m.in. Tede Kali robi muzyke dla ludzi a nie dla cepow. Kali ma fanow ale prawdziwych ponad 60 tys na facebooku o czyms swiadczy i o milionach odslon teledyskow na youtube plus jego plyta JEST KURWA ZLOTA ''GDY ZGASNIE SLONCE'' NIE ''50/50'' SOBIE KURWA W NECIE POSZUKAJCIE TO ZNAJDZIECIE! Nie wiem czy to pisza 30latki czy po prostu mlodsi co nie maja swojego zycia, nie oceniajcie go po ksywie... zalosni jestescie co niektorzy... a ten pan wielki fan DONGURALESKO to niech sie schowa wgl o czym on nawija o dupie marynie ze ''gdy bylem w norwegii fjordy jadly mi z reki'' jak by nie wiedzial co to fjordy. Sluchajcie sobie dalej Dody czy innego gowna z radia. ELO





a to z Kacprem HTA z jego nowej plyty ktory tez wystapi na koncercie 5 pozdro!!!


Nie znam, bo jak dorastalem, to Kaliber 44 swiecil triumfy, a na co dzien nie slucham takiej muzki jaka wykonuje Kali, tylko bardziej undergroundowej i nie rapowanej: Ufomammut, Kadvar, Kyuss, etc. Nie ma co sie napinac. Kazdy ma swoje srodowisko i slucha ttego czego chce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
alexkawa napisał:
Karol.Ky napisał:
Ten calu Kali to ciekawa persona. Z Dj Feel-X nagrywal, rowniez z DJ 600V, wystepowal w Firmie. Walczyl z prawem itp.
a Firma to barany sluchane w osrodkach penitencjarnych, a kolega tego typa Tedek wspolpracuje wlasnie z ONR


Pewnie i tak, ale slyszalem, ze teksty Firmy traktuja o prawdziwym zyciu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
alexkawa napisał:
no i moze ten synek mamusi Kali ma takie skille jak Gural? hmmmm? wole bragge po nic nic przyglupow z postfirmy tania gangsterka

taa gangsterka , w zyciu pistoletu w reku nie mieli ......a wyrywanie torebek staruszkom na deptaku to nie gangsterka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok