Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(6599 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Sarrita napisał:
boscie glupi jaaak...
no no jaaaaaaak.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Sarrita napisał:
ALE JA NIE CHCE NA NICZYM ZAROBIC!!!! Jestem jego fanka i pragne poinformowac osoby ,ktore sie tym INTERESUJA ,ze takie wydarzenie nadchodzi. Oczywiscie staram sie w jakims stopniu cos zorganizowac ,ale nie robie tego dla pieniedzy. Co wy robicie w tym watku!? Powie mi ktos co pozytywnego tutaj wnosicie? Do tej pory nie mialam takiego zdania,bo jestem uzytkownikiem Mojej Norwegii od paru lat ,ale po tym co dzisiaj zobaczylam. Jak starsi pokazuja dno. Uwazam ,ze MojaNorwegia,to SIAARA!! Ewentualnie z ogloszen mozna cos zaczerpnac, boscie glupi jaaak...

ehhh, szkoda slow na glupie malolaty....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Konrad Galicki
(etriuss14)
Wiking
Breivik dal plamy, nie ma co. Wieksza kultura bije od tych brudnych niz od was wywyzszone polaczki, lapiacy sie za prace mniej platna niz Litwini, tacy z was artysci... dobrze to wy przed zonkami gracie jak wracacie do domow na swieta, lepiej niz Kobuszewski w ostatnim odcinku.

Nie rozumiem po co tacy ludzie wchodza tutaj ? Nie podoba Ci sie temat ? Przyszedles sobie posty ponabijac ? To nacisnij w gornym prawym rogu X i sie tu nie pokazuj. Ja pierd***, skoro nie czerpiesz z tego informacji to poprostu sie nie udzielaj a nie spamujesz, gorzej niz podstawowkowo anonimowo w internecie.

Mi pomysl sie zajebiscie podoba i czuje ze jeszcze tym niedowiarkom kopara opadnie. 5
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Sarrita napisał:
Uwazam ,ze MojaNorwegia,to SIAARA!!

To zegnamy bez zalu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...taki

film byl kiedys...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Henry Behrens
(Optimus alienacja)
Nowicjusz
Kurwa!!! nadchodzi wydarzenie! Dobrze, ze ktos chce sie podzielic dobra nowina. Przybywajcie do stajenki T-raperzy z nad Wisly, i to zniesiemy. Gorzej z psychofankami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Sara Mrozek
(Sarrita)
Wiking
Cos jeszcze ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Sara Mrozek
(Sarrita)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Henry Behrens
(Optimus alienacja)
Nowicjusz
Sarrita napisał:
Tacy jak ty to nawet pyty nie maja.

Cos jeszcze ?


Znajomy mial kiedys szpaka, ktory mowil ludzkim glosem. Tutaj tego zabraklo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Sara Mrozek
(Sarrita)
Wiking
Chcesz cos jeszcze nam wszystkim powiedziec psycholu ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok