Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

SZUKAM PRACY - Norwegia

Czytali temat:
(2098 niezalogowanych)
16 Postów

(Ania1990)
Wiking
Witam serdecznie

Mam na imię Ania(22l.). Właśnie przyjechałam do Norwegii, mieszkam w Oslo. Poszukuję pracy jako kierowca, sprzątaczka, pracownik linii produkcyjnej, w magazynie, itp. Posiadam prawo jazdy kat. B, C. Kurs na przewóz rzeczy i ADR. W Polsce pracowałam na żwirowni na stanowisku kierowcy ciężarówki typu wywrotka, jako pracownik biurowy, a także na linii produkcyjnej. Interesuje się sportem, jestem medalistka Mistrzostw Polski w skoku w dal i w kickboxingu, obecnie trenuje fitness sylwetkowe, więc jestem silną kobietą nie bojącą się ciężkich prac. Operuję językiem angielskim na poziomie komunikatywnym, kiedy dostane prace zamierzam uczyć się języka norweskiego. Jestem osoba sumienna i pracowita bez żadnych nałogów.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY/A MOIM OGŁOSZENIEM, ZADZWOŃ LUB NAPISZ, WYŚLĘ CV.

ania.bajko@gmail.com,
925 16 596
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Ania1990 napisał:
Witam serdecznie

Mam na imię Ania(22l.). Właśnie przyjechałam do Norwegii, mieszkam w Oslo. Poszukuję pracy jako kierowca, sprzątaczka, pracownik linii produkcyjnej, w magazynie, itp. Posiadam prawo jazdy kat. B, C. Kurs na przewóz rzeczy i ADR. W Polsce pracowałam na żwirowni na stanowisku kierowcy ciężarówki typu wywrotka, jako pracownik biurowy, a także na linii produkcyjnej. Interesuje się sportem, jestem medalistka Mistrzostw Polski w skoku w dal i w kickboxingu, obecnie trenuje fitness sylwetkowe, więc jestem silną kobietą nie bojącą się ciężkich prac. Operuję językiem angielskim na poziomie komunikatywnym, kiedy dostane prace zamierzam uczyć się języka norweskiego. Jestem osoba sumienna i pracowita bez żadnych nałogów.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY/A MOIM OGŁOSZENIEM, ZADZWOŃ LUB NAPISZ, WYŚLĘ CV.

ania.bajko@gmail.com,
925 16 596


Tutaj raczej nikt Ci pracy nie da. Trzeba sememu wertowac portale i oglosznia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...kiedy

ty to wszystko

zdazylas zrobic..?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(malla88)
Wiking
Niestety tu nie masz co szukac pomocy,polacy ogolnie za granica nie kwapia sie do pomocy ale z tego co napisalas umiejetnosci posiadasz sporo i jesli bedziesz szukala np.cv porozwozila po firmach moze uda ci sie cos znalesc. 3mam kciuki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(Ania1990)
Wiking
hehe prowadzę intensywny tryb życia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(Ania1990)
Wiking
malla88 napisał:
Niestety tu nie masz co szukac pomocy,polacy ogolnie za granica nie kwapia sie do pomocy ale z tego co napisalas umiejetnosci posiadasz sporo i jesli bedziesz szukala np.cv porozwozila po firmach moze uda ci sie cos znalesc. 3mam kciuki



Już trochę porozwoziłam ale trzeba spróbować wszystkiego. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
malla88 napisał:
Niestety tu nie masz co szukac pomocy,polacy ogolnie za granica nie kwapia sie do pomocy:

Na takie glodne kawalki mam zawsze jedna odpowiedz :

To wez dupe w trok i pomoz dziewczynie !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
malla88 napisał:
Niestety tu nie masz co szukac pomocy,polacy ogolnie za granica nie kwapia sie do pomocy ale z tego co napisalas umiejetnosci posiadasz sporo i jesli bedziesz szukala np.cv porozwozila po firmach moze uda ci sie cos znalesc. 3mam kciuki
z pomagania to drugi etat mozna zrobic..... norweski system pracy: praca, a po pracy tez wyjebane..... luzik piwko i elexia ) wiec nie ma miejsca w grafiku na ciagle pomaganie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
Yatsek napisał:
[quote]malla88 napisał:
piwko i elexia ) ..

Jaki sens trenowac i pic Yatsku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
a jaki sens trenować i nie pić?
bo pić i nie trenować to wiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok