Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(2071 niezalogowanych)
16 Postów

(Ania1990)
Wiking
Chyba mnie ktoś źle zrozumiał, chodziło mi o to, że mam dobre CV ale w sensie, że mam je dobrze napisane... Pozdrawiam.








Yatsek napisał:
Ania1990 napisał:
Dziękuję wam, CV mam raczej dobre, wiem, że tutaj na forum nie mam co szukać ale muszę wszystkiego spróbować Pozdrawiam
gdybys miala dobre CV to nie szukalabys pracy tylko wrzucalabys dowcipy na forum juz po pracy!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Ania1990 napisał:
Chyba mnie ktoś źle zrozumiał, chodziło mi o to, że mam dobre CV ale w sensie, że mam je dobrze napisane... Pozdrawiam.








Yatsek napisał:
Ania1990 napisał:
Dziękuję wam, CV mam raczej dobre, wiem, że tutaj na forum nie mam co szukać ale muszę wszystkiego spróbować Pozdrawiam
gdybys miala dobre CV to nie szukalabys pracy tylko wrzucalabys dowcipy na forum juz po pracy!!!!!

gdyby bylo dobrze napisane to nie szukalabys dlugo pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(Ania1990)
Wiking
Yatsek napisał:
Ania1990 napisał:
Chyba mnie ktoś źle zrozumiał, chodziło mi o to, że mam dobre CV ale w sensie, że mam je dobrze napisane... Pozdrawiam.








Yatsek napisał:
Ania1990 napisał:
Dziękuję wam, CV mam raczej dobre, wiem, że tutaj na forum nie mam co szukać ale muszę wszystkiego spróbować Pozdrawiam
gdybys miala dobre CV to nie szukalabys pracy tylko wrzucalabys dowcipy na forum juz po pracy!!!!!

gdyby bylo dobrze napisane to nie szukalabys dlugo pracy





Szukam 2 dni dopiero...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok