Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(2091 niezalogowanych)
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
karol3 napisał:
a jaki sens trenować i nie pić?
bo pić i nie trenować to wiem


Kazdy alkohol to brak hipertrofii miesni, nie ma przyrostu lub rekompozycji to jaki sens trenowac?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Lindemans napisał:
malla88 napisał:
Niestety tu nie masz co szukac pomocy,polacy ogolnie za granica nie kwapia sie do pomocy:

Na takie glodne kawalki mam zawsze jedna odpowiedz :

To wez dupe w trok i pomoz dziewczynie !


A jak mam pomoc? CV moge sprawdzic, badz søknad. Tyle, ewentualnei doradzic gdzie wysylac
Mozesz sie dolaczyc i tez pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Karol.Ky napisał:
Lindemans napisał:
malla88 napisał:
Niestety tu nie masz co szukac pomocy,polacy ogolnie za granica nie kwapia sie do pomocy:

Na takie glodne kawalki mam zawsze jedna odpowiedz :

To wez dupe w trok i pomoz dziewczynie !


A jak mam pomoc? CV moge sprawdzic, badz søknad. Tyle, ewentualnei doradzic gdzie wysylac
Mozesz sie dolaczyc i tez pomoc.


Chyba nie zrozumiales moich intencji. Nie pomagam, to i nie komentuje idiotycznie. Wiele razy podawalam linki, czy udzielalam porad jak i gdzie i co. Jakos nie zauwazylam by mala88 w jakis sposob byla pomocna tu na forum, ale wazne, ze na temat Polakow za granica poklapie jezykiem po proznicy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Lindemans napisał:
Karol.Ky napisał:
Lindemans napisał:
malla88 napisał:
Niestety tu nie masz co szukac pomocy,polacy ogolnie za granica nie kwapia sie do pomocy:

Na takie glodne kawalki mam zawsze jedna odpowiedz :

To wez dupe w trok i pomoz dziewczynie !


A jak mam pomoc? CV moge sprawdzic, badz søknad. Tyle, ewentualnei doradzic gdzie wysylac
Mozesz sie dolaczyc i tez pomoc.


Chyba nie zrozumiales moich intencji. Nie pomagam, to i nie komentuje idiotycznie. Wiele razy podawalam linki, czy udzielalam porad jak i gdzie i co. Jakos nie zauwazylam by mala88 w jakis sposob byla pomocna tu na forum, ale wazne, ze na temat Polakow za granica poklapie jezykiem po proznicy.


Tez troche linkow powysylalem, a jak pogadalem na PM to myslelie, ze w ramach pomocy od razu mam dla nich prace... Fakt faktem, na forum mozna popytac, jednak ofert pracy nie ma. Jak bedize potrzebowac pomocy z CV itp. to zawsze moge pomoc. Tyle ode mnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(Ania1990)
Wiking
Wacek1 napisał:
[quote]Yatsek napisał:
malla88 napisał:
piwko i elexia ) ..

Jaki sens trenowac i pic Yatsku?



Raczej nie ma sensu Dlatego nie piję;DD a bez picia też się można bawić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(Ania1990)
Wiking
Karol.Ky napisał:
Lindemans napisał:
Karol.Ky napisał:
Lindemans napisał:
malla88 napisał:
Niestety tu nie masz co szukac pomocy,polacy ogolnie za granica nie kwapia sie do pomocy:

Na takie glodne kawalki mam zawsze jedna odpowiedz :

To wez dupe w trok i pomoz dziewczynie !


A jak mam pomoc? CV moge sprawdzic, badz søknad. Tyle, ewentualnei doradzic gdzie wysylac
Mozesz sie dolaczyc i tez pomoc.


Chyba nie zrozumiales moich intencji. Nie pomagam, to i nie komentuje idiotycznie. Wiele razy podawalam linki, czy udzielalam porad jak i gdzie i co. Jakos nie zauwazylam by mala88 w jakis sposob byla pomocna tu na forum, ale wazne, ze na temat Polakow za granica poklapie jezykiem po proznicy.


Tez troche linkow powysylalem, a jak pogadalem na PM to myslelie, ze w ramach pomocy od razu mam dla nich prace... Fakt faktem, na forum mozna popytac, jednak ofert pracy nie ma. Jak bedize potrzebowac pomocy z CV itp. to zawsze moge pomoc. Tyle ode mnie




Dziękuję wam, CV mam raczej dobre, wiem, że tutaj na forum nie mam co szukać ale muszę wszystkiego spróbować Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
485 Postów

(4altee)
Wyjadacz
Ania1990 napisał:
[quote]Wacek1 napisał:
Yatsek napisał:
malla88 napisał:
piwko i elexia ) ..

Jaki sens trenowac i pic Yatsku?



Raczej nie ma sensu Dlatego nie piję;DD a bez picia też się można bawić
Ogólnie to dużo trenuję i jak komuś mówię,żę nie piję i nie palę fajek to w łeb się stukają.Dawno,dawno temu byłem w pierwszej lidze za kołnierz nie wylewających.Jak bym mógł cofnąć czas,to bym tego cholerstwa nigdy nie spróbował.Pozdrawiam zakręconych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(Ania1990)
Wiking
4altee napisał:
[quote]Ania1990 napisał:
Wacek1 napisał:
Yatsek napisał:
malla88 napisał:
piwko i elexia ) ..

Jaki sens trenowac i pic Yatsku?



Raczej nie ma sensu Dlatego nie piję;DD a bez picia też się można bawić
Ogólnie to dużo trenuję i jak komuś mówię,żę nie piję i nie palę fajek to w łeb się stukają.Dawno,dawno temu byłem w pierwszej lidze za kołnierz nie wylewających.Jak bym mógł cofnąć czas,to bym tego cholerstwa nigdy nie spróbował.Pozdrawiam zakręconych



Ja też tak mam, znajomi, zazwyczaj nie mogą tego przyjąć do wiadomości Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Dominik Sobczak
(domi8)
Wiking
Wszystko jest dla ludzi i trzeba wszystkiego spróbować ale z głową! a jak znajomi się stukają w głowę ,że nie pijesz to zmień znajomych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
485 Postów

(4altee)
Wyjadacz
domi8 napisał:
Wszystko jest dla ludzi i trzeba wszystkiego spróbować ale z głową! a jak znajomi się stukają w głowę ,że nie pijesz to zmień znajomychJuż zmieniłem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok