Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(2069 niezalogowanych)
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
malla88 napisał:

malla88 napisał:


Nie wiem kto to jest "kolerzanka" matolku ortograficzny, ale jak sie dowiem, to jej nasypie [/quote



hehehehehehehehehe ale ty stara prukwa jestes massakra jesli lubisz ublizac i nie w temacie byc czepiac sie przejezyczen czy mini bledu to wez znajdz inna strone widze ze wscipska jestes i jeszcze jedno slowo na mnie to ! zglosze do moderatora!!!! [quote]
jebać twoje groźby, skargi...
...i moderatora
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
* *
(321)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(malla88)
Wiking
chamstwo za chamstwo strasznie bawia mnie takie osoby co nie maja co robic i siedza tylko na mno i dra koty szok i podziw dla tych co takie rzeczy znosza..... pozdrawiam ta Anie co umiescila post o pracy a poczyta wiecej bzdur nie na temat,,, wole byc grzeczna dziewczynka niz zepsuta baba!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
malla88 napisał:
chamstwo za chamstwo strasznie bawia mnie takie osoby co nie maja co robic i siedza tylko na mno i dra koty szok i podziw dla tych co takie rzeczy znosza..... pozdrawiam ta Anie co umiescila post o pracy a poczyta wiecej bzdur nie na temat,,, wole byc grzeczna dziewczynka niz zepsuta baba!
...bądź niegrzeczną dziewczynką
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
malla88 napisał:
chamstwo za chamstwo strasznie bawia mnie takie osoby co nie maja co robic i siedza tylko na mno i dra koty szok i podziw dla tych co takie rzeczy znosza..... pozdrawiam ta Anie co umiescila post o pracy a poczyta wiecej bzdur nie na temat,,, wole byc grzeczna dziewczynka niz zepsuta baba!

Nie dra kotow, tylko dra lachy na matolach
Zamiast sie tym "strasznie bawic", to wez sie do nauki, a jeszcze nadrobisz stracony czas

Co to jest mno i dlaczego sie na tym siedzi ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(malla88)
Wiking
Lindemans napisał:
malla88 napisał:
chamstwo za chamstwo strasznie bawia mnie takie osoby co nie maja co robic i siedza tylko na mno i dra koty szok i podziw dla tych co takie rzeczy znosza..... pozdrawiam ta Anie co umiescila post o pracy a poczyta wiecej bzdur nie na temat,,, wole byc grzeczna dziewczynka niz zepsuta baba!

Nie dra kotow, tylko dra lachy na matolach
Zamiast sie tym "strasznie bawic", to wez sie do nauki, a jeszcze nadrobisz stracony czas

Co to jest mno i dlaczego sie na tym siedzi ?



STRACINY CZAS HEHEHE OK BEDE NIEGRZECZNA HEHEHEH MASAKRA JAKI BRECH Z NIEJ MAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Lindemans napisał:


Co to jest mno i dlaczego sie na tym siedzi ?

może to mymłona chodzi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
jasta102 napisał:
Lindemans napisał:


Co to jest mno i dlaczego sie na tym siedzi ?

może to mymłona chodzi?




Myslisz, ze taki skrot niby ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
* *
(321)
Nowicjusz
malla88 napisał:
Lindemans napisał:
malla88 napisał:
chamstwo za chamstwo strasznie bawia mnie takie osoby co nie maja co robic i siedza tylko na mno i dra koty szok i podziw dla tych co takie rzeczy znosza..... pozdrawiam ta Anie co umiescila post o pracy a poczyta wiecej bzdur nie na temat,,, wole byc grzeczna dziewczynka niz zepsuta baba!

Nie dra kotow, tylko dra lachy na matolach
Zamiast sie tym "strasznie bawic", to wez sie do nauki, a jeszcze nadrobisz stracony czas

Co to jest mno i dlaczego sie na tym siedzi ?



STRACINY CZAS HEHEHE OK BEDE NIEGRZECZNA HEHEHEH MASAKRA JAKI BRECH Z NIEJ MAM



www.mojanorwegia.pl/forum/view/3/dyskusj...i_okolic.html#182890
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów
Paweł taki tam
(Wujekdobrarada)
Początkujący
ale mam z was bombe, z kazdego tematu zrobicie wywrotke gnoju
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok