jasta102 napisał: chromis79 napisał: To forum jest poprostu niesamowite....sami pomocni i życzliwi ludzie....
kiego
tu siedzisz?
1
2
3
4
Zeby się troszkę pośmiać z Ciebie i Tobie podobnych rodaków......Również ślę pozdrowienia środkowym palcem Panie jasta i kutasem Pana chlastam.....
jasta102 napisał: żeby chlasnąć kogoś kutasem
nie można być takim cieniasem
możesz najwyżej siusiaka obnażyć
ale i to za ciężko będzie odważyć
Odważę sie Panie jasta bo jesteś pederasta
Będe chlastał od rana do wieczora bo głowa Twoja chora
Cieniasem nigdy nie byłem i głowę twoją zmiażdżyłem
Trud Twój więc jest zbędny bo jesteś ktasu zwiędły
chromis79 napisał: jasta102 napisał: żeby chlasnąć kogoś kutasem
nie można być takim cieniasem
możesz najwyżej siusiaka obnażyć
ale i to za ciężko będzie odważyć
Odważę sie Panie jasta bo jesteś pederasta
Będe chlastał od rana do wieczora bo głowa Twoja chora
Cieniasem nigdy nie byłem i głowę twoją zmiażdżyłem
Trud Twój więc jest zbędny bo jesteś ktasu zwiędły
Jasta przestań brnąć w brudnym sromie
załatw mi prace w swym gronie
Nie bądz zwykłym kutasem
załatw nam prace,bądź asem
to na tym drugim forum dają
tutaj tylko k.. i ch.. zostają
obrzydzają, wyszydzają, poniżają
chęci do wyjazdu pozbawiają
przy tym dwoją się i troją
konkurencji tak się boją
ale kara ich nie minie
załatwimy polskie świnie
chromis79 napisał: Jasta przestań brnąć w brudnym sromie
załatw mi prace w swym gronie
Nie bądz zwykłym kutasem
załatw nam prace,bądź asem
Gratuluje udanego rymowania częstochowskiego
Natomiast jezeli chodzi o forum www.forum-norwegia.pl , to jest to forum mocno cenzurowane.
Takich pieknych wierszykow to juz bys nie mogl/a tam pisac. Co wiecej, po tak wybitnym rymowaniu, nie moglbys juz nic nigdy wiecej tam napisac.
jasta102 napisał: to na tym drugim forum dają
tutaj tylko k.. i ch.. zostają
obrzydzają, wyszydzają, poniżają
chęci do wyjazdu pozbawiają
przy tym dwoją się i troją
konkurencji tak się boją
ale kara ich nie minie
załatwimy polskie świnie
jasta samozwańczy królu ch...u
Ty mi wiary w wyjazd nie odbierzesz
ja już gnam na wybrzeże
W prom się zaraz zapakuje i wytępie was chu...e
Norwegia mym rajem obiecanym chce być jak Ty wygnanym
Jasta zaraz mnie zwyzywa że ma morda obrzydliwa
Lecz my się jaście nie damy i do Norwegii się pchamy
Elise napisał: chromis79 napisał: Jasta przestań brnąć w brudnym sromie
załatw mi prace w swym gronie
Nie bądz zwykłym kutasem
załatw nam prace,bądź asem
Gratuluje udanego rymowania częstochowskiego
Natomiast jezeli chodzi o forum www.forum-norwegia.pl , to jest to forum mocno cenzurowane.
Takich pieknych wierszykow to juz bys nie mogl/a tam pisac. Co wiecej, po tak wybitnym rymowaniu, nie moglbys juz nic nigdy wiecej tam napisac.
Wiem i jeżeli kogoś obraziłem(oprócz jasty)to oczywiście przepraszam,aczkolwiek z jastą się inaczej rozmawiać nie da....
chromis79 napisał: Wiem i jeżeli kogoś obraziłem(oprócz jasty)to oczywiście przepraszam,aczkolwiek z jastą się inaczej rozmawiać nie da....
My sie o takie rymowanki nie obrazamy.
Weselej jest
Nasza strona korzysta z plików cookie w celu optymalizacji działania strony, analizowania ruchu oraz dostosowywania treści i reklam do Twoich preferencji. Zgodnie z wymogami Google, korzystamy z trybu zgody, który pozwala kontrolować, jakie dane są gromadzone i przetwarzane. Możesz wyrazić zgodę na wszystkie kategorie plików cookie lub zarządzać swoimi preferencjami. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Niezbędne
Te pliki cookie są niezbędne do działania strony i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Są one ustawiane w odpowiedzi na działania użytkownika, takie jak ustawienia prywatności, logowanie lub wypełnianie formularzy. Te pliki cookie nie przechowują żadnych danych osobowych.
Analityczne
Pliki cookie analityczne pozwalają nam mierzyć ruch na stronie i analizować, jak użytkownicy z niej korzystają. Dzięki temu możemy poprawiać funkcjonowanie strony oraz dostosowywać jej treści do potrzeb użytkowników. Korzystamy z Google Analytics w trybie Consent Mode, który działa zgodnie z Twoimi preferencjami. Jeżeli nie wyrazisz zgody, Google Analytics ograniczy gromadzenie i przetwarzanie danych.
Marketingowe
Pliki cookie marketingowe są wykorzystywane do personalizacji reklam, które widzisz zarówno na naszej stronie, jak i na stronach partnerów zewnętrznych. Dzięki nim reklamy są bardziej trafne i odpowiadają Twoim zainteresowaniom. Google Ads działa zgodnie z trybem zgody, który dopasowuje poziom personalizacji reklam do Twoich ustawień. Możesz zdecydować, czy chcesz, aby Twoje dane były wykorzystywane do wyświetlania spersonalizowanych reklam.