Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Szukam pracy lub osób które chcą wyjechać do Nor.. - Norwegia

Czytali temat:
sztefan anty Theresa GROBELSKA Ezat (13063 niezalogowanych)
13 Posty
Wiking
Witam jestem zainteresowany pracą w norwegi.Posiadam Kwalifikacje Elektromechanika Samochodowego,Mam małe doświadczenie na stacji kontroli pojazdów, pracowałem wcześniej w kontroli jakości w sektorze motoryzacyjnym .Znam język Angielski w stopniu podstawowym posiadam kurs na wózki widłowe mam prawo jazdy kat B. Jestem sumienny i uczciwy.
Mogę pracować na hali produkcyjnej,magazynie,kierowca auta dostawczego lub jako Elektromechanik samochodowy.Ciężkiej pracy się nie boję.Jestem skłony wyjechać tzw w ciemno jeżeli ktoś jest chętny do wyjazdu to proszę o kontakt posiadam własny samochód za pomoc dziękuje z góry
Kontakt Bloniar24@gmail.com
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Wiking
Aktualizacja../ Proszę o kontakt osoby które też chcą wyjechać w najbliższym czasie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
kompletujcie już odpowiedni sprzęt i może jakieś ćwiczenia w podlaskim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Wiking
Gościu takie filmy to sobie rodzinie przy wigilijnym stole puszczaj ;]
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
315 Postów
stefan stefanski
(Taki Ktos)
Stały Bywalec
Przemek24 napisał:
Gościu takie filmy to sobie rodzinie przy wigilijnym stole puszczaj ;]

ty jak chcesz inaczej zyc, to lepiej badz grzeczny, zwłaszcza tam/tu gdzie cie nie znaja z innej strony....
I nie mów do janka gosciu, bo janek jest tu wazniejszy jak ojciec dyrektor w twojej wiosce!
W ciemno, to mozesz obstawic w pokera, bo tu w ciemno sie skonczyło....
aaaaaaaaaaaaaa własciwie zaczeło, ale to inna para....ciemnosci

I tak : papiery masz zadne,doswiadczenia tym bardziej, jezyk ang. chujowy,morda wyszczekaną!
A to wszytsko raczej minusy jak na poczatek.....
Jak bedziesz wkladał na roczna lokate tak jak jasta po pół banki, to pogadasz jak równy z równym!
a póki co jestes mały pikus, wiec pokory wiecej zalecam, a moze nie bedziesz musiał jechac w ciemno...

To nie Polska chłopaczyno, wiec zwaz kapke na bajere!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
Przemek24 napisał:
Gościu takie filmy to sobie rodzinie przy wigilijnym stole puszczaj ;]


a co Ci się nie podoba w tym filmie,może powiesz ,że nie jest prawdziwy a ty ledwo dogadujący się wylądujesz w mariocie przyzwyczajaj się ,koledzy podrzucają cenne rady co i gdzie kupić by z głodu nie paść
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
obejrzyj raz jeszcze jakie mają buzie uśmiechnięte bo IM się udało
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów

(Przesympatyczni)
Początkujący
Taki Ktos napisał:
Przemek24 napisał:
Gościu takie filmy to sobie rodzinie przy wigilijnym stole puszczaj ;]

ty jak chcesz inaczej zyc, to lepiej badz grzeczny, zwłaszcza tam/tu gdzie cie nie znaja z innej strony....
I nie mów do janka gosciu, bo janek jest tu wazniejszy jak ojciec dyrektor w twojej wiosce!
W ciemno, to mozesz obstawic w pokera, bo tu w ciemno sie skonczyło....
aaaaaaaaaaaaaa własciwie zaczeło, ale to inna para....ciemnosci

I tak : papiery masz zadne,doswiadczenia tym bardziej, jezyk ang. chujowy,morda wyszczekaną!
A to wszytsko raczej minusy jak na poczatek.....
Jak bedziesz wkladał na roczna lokate tak jak jasta po pół banki, to pogadasz jak równy z równym!
a póki co jestes mały pikus, wiec pokory wiecej zalecam, a moze nie bedziesz musiał jechac w ciemno...

To nie Polska chłopaczyno, wiec zwaz kapke na bajere!


jeszcze Jankowi laske strzel i hemoroidy wyliz to moze ci prace zalatwi Taki ktosiu ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
i bądź tu dobry
próbuj pomóc
a nawet pokazać na filmie
później tylko że Polak Polakowi wilkiem
że muszą się wstydzić
i takie temu podobne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Wiking
Jeżeli w taki sposób masz pomagać to lepiej się nie udzielaj.. Pełne cwaniactwo tak własnie.. przez takich ludzi jak ty Polak Polakowi wilkiem.Twoje założenie jest chyba takie żeby ludzi zniechęcić do wyjazdu.Rozumiem jeżeli byś napisał ze masz kogoś kto chce mieszkanie wynająć albo słyszałeś że gdzieś potrzebują kogoś do pracy i dajesz informacje na forum i ludzie wtedy dzwonią i się pytają... A dałeś film kolesi którzy gotują pulpety i myślisz że komuś pomożesz w ten sposób to jesteś w Wielkim błędzie.... Ta właśnie najlepiej utopić w łyżce kradzionej wody... takie są dobre rady dla ludzi którzy szukają pracy .... dziękuję za dobre rady ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok