Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
sztefan anty Theresa GROBELSKA Ezat (13166 niezalogowanych)
99 Postów
J Majkowski
(chromis79)
Początkujący
Rzymski82 napisał:
Przemko napisał:
chromis79 napisał:
Rzymski82 napisał:
Wiecie jaka jest między wami a Jastą różnica? Że on tu jest i pracuje. A wy przeglądacie strony o Norwegii i trzepiecie kapucyna pod stolikiem. Bez języka i jakichkolwiek umiejętności za granice się wybierają a w Polsce to nieudacznikom nikt by nawet nie pozwolił pozamiatać magazynu bo z ich IQ to na pewno pomyliliby magazyny.
Pojawił się Rzymski,kolejny idiota
to jak jasta jest zwykła ciota
ciągle się stawia,wyzywa,krytykuje
a w NOrwegii obciąga brudne chu...e
Wywyzsza sie koleś straszne,zaraz go rumun kutasem chlaśnie
ale on to ma gdzies bo on jest pan a reszta wieś


własnie przez takich ludzi jak ty malo kto chce tu pomóc komu kolwiek a teraz sie cofnij poczytaj co klikłeś i odpowiedz czy pomógłbyś sam sobie????


No właśnie tu macie problem. Pomaganie i pomaganie. Ja nie chce aby mi ktoś cokolwiek załatwiał i jak wyskoczę z pomysłem ponad moje siły to bym wolał aby mnie ktoś sprowadził do ziemi.


A wyzywanie nic nie wiedząc o człowieku jest Twoim zdaniem sprowadzaniem go na ziemie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
463 Posty
Przemysław xxx
(Przemko)
Wyjadacz
chromis79 napisał:
[quote]Przemko napisał:
chromis79 napisał:
Rzymski82 napisał:
Wiecie jaka jest między wami a Jastą różnica? Że on tu jest i pracuje. A wy przeglądacie strony o Norwegii i trzepiecie kapucyna pod stolikiem. Bez języka i jakichkolwiek umiejętności za granice się wybierają a w Polsce to nieudacznikom nikt by nawet nie pozwolił pozamiatać magazynu bo z ich IQ to na pewno pomyliliby magazyny.
Pojawił się Rzymski,kolejny idiota
to jak jasta jest zwykła ciota
ciągle się stawia,wyzywa,krytykuje
a w NOrwegii obciąga brudne chu...e
Wywyzsza sie koleś straszne,zaraz go rumun kutasem chlaśnie
ale on to ma gdzies bo on jest pan a reszta wieś


własnie przez takich ludzi jak ty malo kto chce tu pomóc komu kolwiek a teraz sie cofnij poczytaj co klikłeś i odpowiedz czy pomógłbyś sam sobie????

Nie bardzo wiem Przemku o co Ci chodzi,nie ja zacząłem tą wojne a zrobił to rzymski z jastą więc może Ty się cofnij i popatrz.....

Jak dla mnie to parodia a nie wojna,zacznij szukać pracy skoro jej potrzebujesz a nie trac czasu na debilne pisanie bo tak tu nie trafisz!
A jasta heh siedzi teraz i sie smieje hehehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
99 Postów
J Majkowski
(chromis79)
Początkujący
Rzymski82 napisał:
Ależ podawaj sobie. Mam to gdzieś. A śmieje się z tych którzy myślą że wszystko jest proste. Żaden głąb nie pomyśli najpierw co ja w życiu potrafię i po co ktoś by mnie miał zatrudnić. Tylko sie nie zdziwcie jak będziecie potem musieli komuś obciągnąć aby mieć kasę na powrót
Dobrze wiem co potrafie i dobrze wiem dlaczego któś mógłby chcieć mnie zatrudnić ,niestety w Pl w swoim zawodzie i elitarnej branzy pracy nie znajdę gdyż jeszcze przez ponad 2 lata trzyma mnie lojalka w firmie której pracowałem przez 8 lat .Jeżeli chodzi o moje wykształcenie to jeste Technikiem uzbrojenia po A.O.N.....a że w Pl z zarobkami słabo i 3 letnia córka w domu szukam jakiegokolwiek rozwiązania i poszukiwania pracy w Norwegi....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
99 Postów
J Majkowski
(chromis79)
Początkujący
Przemko napisał:
[quote]chromis79 napisał:
Przemko napisał:
chromis79 napisał:
Rzymski82 napisał:
Wiecie jaka jest między wami a Jastą różnica? Że on tu jest i pracuje. A wy przeglądacie strony o Norwegii i trzepiecie kapucyna pod stolikiem. Bez języka i jakichkolwiek umiejętności za granice się wybierają a w Polsce to nieudacznikom nikt by nawet nie pozwolił pozamiatać magazynu bo z ich IQ to na pewno pomyliliby magazyny.
Pojawił się Rzymski,kolejny idiota
to jak jasta jest zwykła ciota
ciągle się stawia,wyzywa,krytykuje
a w NOrwegii obciąga brudne chu...e
Wywyzsza sie koleś straszne,zaraz go rumun kutasem chlaśnie
ale on to ma gdzies bo on jest pan a reszta wieś


własnie przez takich ludzi jak ty malo kto chce tu pomóc komu kolwiek a teraz sie cofnij poczytaj co klikłeś i odpowiedz czy pomógłbyś sam sobie????

Nie bardzo wiem Przemku o co Ci chodzi,nie ja zacząłem tą wojne a zrobił to rzymski z jastą więc może Ty się cofnij i popatrz.....

Jak dla mnie to parodia a nie wojna,zacznij szukać pracy skoro jej potrzebujesz a nie trac czasu na debilne pisanie bo tak tu nie trafisz!
A jasta heh siedzi teraz i sie smieje hehehe


A jasta to jest jakimś Twoim Bogiem,Guru???Cieszy mnie że się śmieje bo śmiech to zdrowie więc może sprawność psychiczna mu kiedyś wróci....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Przemko napisał:

A jasta heh siedzi teraz i sie smieje hehehe

jeszcze trochę temu to mnie to śmieszyło
teraz żałość tylko
może w przyszłej reinkarnacji lepiej trafię
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
231 Postów
Łukasz Bernaś
(Rzymski82)
Stały Bywalec
chromis79 napisał:
Rzymski82 napisał:
Ależ podawaj sobie. Mam to gdzieś. A śmieje się z tych którzy myślą że wszystko jest proste. Żaden głąb nie pomyśli najpierw co ja w życiu potrafię i po co ktoś by mnie miał zatrudnić. Tylko sie nie zdziwcie jak będziecie potem musieli komuś obciągnąć aby mieć kasę na powrót
Dobrze wiem co potrafie i dobrze wiem dlaczego któś mógłby chcieć mnie zatrudnić ,niestety w Pl w swoim zawodzie i elitarnej branzy pracy nie znajdę gdyż jeszcze przez ponad 2 lata trzyma mnie lojalka w firmie której pracowałem przez 8 lat .Jeżeli chodzi o moje wykształcenie to jeste Technikiem uzbrojenia po A.O.N.....a że w Pl z zarobkami słabo i 3 letnia córka w domu szukam jakiegokolwiek rozwiązania i poszukiwania pracy w Norwegi....


To niby jako kto byś chciał pracować?
Jakie masz w tym doświadczenie?
Jak to możesz udokumentować?
Jak znasz angielski?
Jak znasz norweski?
Ile miałbyś zarabiać?
Gdzie chcesz mieszkać i za ile to wynajmiesz?
Ile wydasz na opłaty?
Ile wydasz na jedzenie?
Czym będziesz jeździł do roboty?
Zadałeś sobie te najbardziej podstawowe pytania?
Jak na nie odpowiedziałeś?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Rzymski82 napisał:

To niby jako kto byś chciał pracować?

pewnie lufy czyścić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
463 Posty
Przemysław xxx
(Przemko)
Wyjadacz
A wyzywanie nic nie wiedząc o człowieku jest Twoim zdaniem sprowadzaniem go na ziemie....


Myslisz ze ktos sie tym przejmuje ze ktos cie zwyzywal????????Jak masz jaja to ogarnij się i obierz inny kierunek,chcesz trafic do Norge to pokaż ze masz troche ambicji i siły na to!!! zacznij od agencji pracy poszukaj na forach itp
Czego ci jeszcze potrzeba

A dla tych co chca tu w ciemno przyjechac,chyba se jaja robicie sami z siebie,ostatnio widziałem dwóch polaków co pod namiotem mieszkali pomysł wysmielity,teraz jeden siedzi a drugiego cos zjadlo życze powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
99 Postów
J Majkowski
(chromis79)
Początkujący
Rzymski82 napisał:
chromis79 napisał:
Rzymski82 napisał:
Ależ podawaj sobie. Mam to gdzieś. A śmieje się z tych którzy myślą że wszystko jest proste. Żaden głąb nie pomyśli najpierw co ja w życiu potrafię i po co ktoś by mnie miał zatrudnić. Tylko sie nie zdziwcie jak będziecie potem musieli komuś obciągnąć aby mieć kasę na powrót
Dobrze wiem co potrafie i dobrze wiem dlaczego któś mógłby chcieć mnie zatrudnić ,niestety w Pl w swoim zawodzie i elitarnej branzy pracy nie znajdę gdyż jeszcze przez ponad 2 lata trzyma mnie lojalka w firmie której pracowałem przez 8 lat .Jeżeli chodzi o moje wykształcenie to jeste Technikiem uzbrojenia po A.O.N.....a że w Pl z zarobkami słabo i 3 letnia córka w domu szukam jakiegokolwiek rozwiązania i poszukiwania pracy w Norwegi....


To niby jako kto byś chciał pracować?
Jakie masz w tym doświadczenie?
Jak to możesz udokumentować?
Jak znasz angielski?
Jak znasz norweski?
Ile miałbyś zarabiać?
Gdzie chcesz mieszkać i za ile to wynajmiesz?
Ile wydasz na opłaty?
Ile wydasz na jedzenie?
Czym będziesz jeździł do roboty?
Zadałeś sobie te najbardziej podstawowe pytania?
Jak na nie odpowiedziałeś?


ZadałemNorweskiego niestety nie znam a angielski zajebiście....Dokumentację swojego wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego posiadam....A w ciemno się nie wybieram zdecydowanie i pod namiot rownież nie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
231 Postów
Łukasz Bernaś
(Rzymski82)
Stały Bywalec
chromis79 napisał:
Rzymski82 napisał:
chromis79 napisał:
Rzymski82 napisał:
Ależ podawaj sobie. Mam to gdzieś. A śmieje się z tych którzy myślą że wszystko jest proste. Żaden głąb nie pomyśli najpierw co ja w życiu potrafię i po co ktoś by mnie miał zatrudnić. Tylko sie nie zdziwcie jak będziecie potem musieli komuś obciągnąć aby mieć kasę na powrót
Dobrze wiem co potrafie i dobrze wiem dlaczego któś mógłby chcieć mnie zatrudnić ,niestety w Pl w swoim zawodzie i elitarnej branzy pracy nie znajdę gdyż jeszcze przez ponad 2 lata trzyma mnie lojalka w firmie której pracowałem przez 8 lat .Jeżeli chodzi o moje wykształcenie to jeste Technikiem uzbrojenia po A.O.N.....a że w Pl z zarobkami słabo i 3 letnia córka w domu szukam jakiegokolwiek rozwiązania i poszukiwania pracy w Norwegi....


To niby jako kto byś chciał pracować?
Jakie masz w tym doświadczenie?
Jak to możesz udokumentować?
Jak znasz angielski?
Jak znasz norweski?
Ile miałbyś zarabiać?
Gdzie chcesz mieszkać i za ile to wynajmiesz?
Ile wydasz na opłaty?
Ile wydasz na jedzenie?
Czym będziesz jeździł do roboty?
Zadałeś sobie te najbardziej podstawowe pytania?
Jak na nie odpowiedziałeś?


ZadałemNorweskiego niestety nie znam a angielski zajebiście....Dokumentację swojego wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego posiadam....A w ciemno się nie wybieram zdecydowanie i pod namiot rownież nie...



Konkrety!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok