Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
sztefan anty Theresa GROBELSKA Ezat (13066 niezalogowanych)
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
Przemek24 napisał:
Jeżeli w taki sposób masz pomagać to lepiej się nie udzielaj.. Pełne cwaniactwo tak własnie.. przez takich ludzi jak ty Polak Polakowi wilkiem.Twoje założenie jest chyba takie żeby ludzi zniechęcić do wyjazdu.Rozumiem jeżeli byś napisał ze masz kogoś kto chce mieszkanie wynająć albo słyszałeś że gdzieś potrzebują kogoś do pracy i dajesz informacje na forum i ludzie wtedy dzwonią i się pytają... A dałeś film kolesi którzy gotują pulpety i myślisz że komuś pomożesz w ten sposób to jesteś w Wielkim błędzie.... Ta właśnie najlepiej utopić w łyżce kradzionej wody... takie są dobre rady dla ludzi którzy szukają pracy .... dziękuję za dobre rady ....

Dostales inteligentna odpowiedz w sprawie wyjazdu w ciemno. Wizualizacja tego co cie czeka, a ty sie jeszcze prujesz zamiast podziekowac, I dziwic sie, ze nikt nie chce pomagac. Powiesz, jestes ch-nie pomozesz tez jestes.
Tak bedziesz chlopaku gotowl spaghetti bol, a nie pulpety.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
teraz na zime to możesz tylko snieg odgarniać na fiordach i to za darmo...
teraz po pierwsze nie jest sezon na pracę,bo norwegowie śpią-jest zima...i tak sobie śpią do wiosny...jak chcesz już tak bardzo przyjechać w ciemno to lepiej przeczekaj...co będzie na wiosne to tego tez najstarsi górale nie wiedzą,ale.....zresztą twoja sprawa...przeszukaj fora a dowiesz się co nie co skoro myslisz że każdy kłamie...norwegia się konczy a tym bardziej z angielskim...lecz jesli chcesz to przyjedz droga wolna.

Pamiętaj jak nie masz tutaj żadnych znajomych to badzie cięzko...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Przesympatyczni napisał:
jeszcze Jankowi laske strzel i hemoroidy wyliz to moze ci prace zalatwi Taki ktosiu ...
tak na marginesie:

Najpaskudniejsza choroba - hemoroidy.
Ani samemu obejrzeć, ani znajomym pokazać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
nat pat
(oiom)
Początkujący
przyjezdzaj
tylko wez dwie rzeczy ze soba
karte kredytowa i bilet powrotny

bo juz nikt nie bedzie robil zrzutki na bilet do domu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
* *
(321)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Przemek24 napisał:
Witam jestem zainteresowany pracą w norwegi.Posiadam Kwalifikacje Elektromechanika Samochodowego,Mam małe doświadczenie na stacji kontroli pojazdów, pracowałem wcześniej w kontroli jakości w sektorze motoryzacyjnym .Znam język Angielski w stopniu podstawowym posiadam kurs na wózki widłowe mam prawo jazdy kat B. Jestem sumienny i uczciwy.
Mogę pracować na hali produkcyjnej,magazynie,kierowca auta dostawczego lub jako Elektromechanik samochodowy.Ciężkiej pracy się nie boję.Jestem skłony wyjechać tzw w ciemno jeżeli ktoś jest chętny do wyjazdu to proszę o kontakt posiadam własny samochód za pomoc dziękuje z góry
Kontakt Bloniar24@gmail.com


Podstawowy angielski?
Jak znasz lepiej niz; how ja ken tejk kurwa... Gary muwaut, No he not give you kurwa no to how i can take kurwa. To mozesz probowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
Yatsek napisał:
Przesympatyczni napisał:
jeszcze Jankowi laske strzel i hemoroidy wyliz to moze ci prace zalatwi Taki ktosiu ...
tak na marginesie:

Najpaskudniejsza choroba - hemoroidy.
Ani samemu obejrzeć, ani znajomym pokazać.


Hemoroidy to łożyska kulkowe dla pederastów
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów

(Przesympatyczni)
Początkujący
Napisalem ci Przemek wiadomosc na priv przeczytaj sobie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
99 Postów
J Majkowski
(chromis79)
Początkujący
To forum jest poprostu niesamowite....sami pomocni i życzliwi ludzie....Spróbuj tutaj kolego
www.forum-norwegia.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
chromis79 napisał:
To forum jest poprostu niesamowite....sami pomocni i życzliwi ludzie....
kiego
tu siedzisz?
1
2
3
4
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok