Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
alinu napisał:
Czyli wnioskuje po waszych wpisach ze jak Polak płaci te 80/100 na godzine "pracownikowi" to jest wszystko cacy bo ile ma dac skoro sam bierze na fakturę 150 nok??????????
Wielkie halo jest kiedy Norweg daje tyle. Przykro mi ale to Wy sie gubicie w swoich wypowiedziach!!!!!!!


nie no...czy ty czytasz wogóle co się pisze...nie no ja wysiadam
a tak na marginesie obojętnie kto to jest to jeśli płaci marną stawke za pracę to powinnien dostać zapłatę za ten wyzysk nie ważne czy Polak czy Norweg...rozumiesz nikt tutaj z piszących nie popiera tego...czy ty czytasz co pisza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
292 Posty
Stały Bywalec
alinu napisala:

To chodzi wlasnie o to ze to Polak Polaka tutaj wykorzystuje na każdym kroku (a ze Norwedzy sie szybko uczą to inna sprawa---biorą w koncu przykład z takiego wyzysku)



NAPOCZATKU WYCHWALASZ GOSCIA KTORY ZALATWIL KOMUS ROBOTE ZA 80NOK NA CZARNO
A TERAZ WYPISUJESZ ZE POLAK POLAKA WYKORZYSTUJE
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
292 Posty
Stały Bywalec
CO TO WOGOLE KURWA JST??? RODE KORS???
DLACZEGO JA MAM KOMUS POMAGAC KOGO WOGOLE NIE ZNAM???
MOZE TO JEST JAKIS PEDOFIL, ALBO JAKAS INNA MENDA SPOLECZNA,
CO CHCE TYLKO SPIERDOLIC ZA GRANICE, .
TO ZE JSTM POLAKIEM TO NIE ZNACZY ZE MAM KAZDEMU POLAKOWI POMOC- TO NIE JST
ZADEN ARGUMENT.
MOSIEK CHCE WYJECHAC TO NIECH SIE JEZYKA UCZY, BO POZNIEJ TYLKO PROBLEMY:
ZNAJDZ MIESZKANIE, ZALATW POZWOLENIA IDZ Z NIMDO BANKU.

ALINU CZY TY WSZYSTKIM POLAKOM TAK POMAGASZ????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów

(alinu)
Nowicjusz
W trakcie konwersacji zmienilam zdanie a ubaw mam niesamowity od teraz jak zobaczę Polaka np malujacego dom w wakacje cieszacego sie ze wyrwał fuche to kryminalista?????? Wow co za lamusy tu siedzą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
alinu napisał:
W trakcie konwersacji zmienilam zdanie a ubaw mam niesamowity od teraz jak zobaczę Polaka np malujacego dom w wakacje cieszacego sie ze wyrwał fuche to kryminalista?????? Wow co za lamusy tu siedzą.

to prosze skoro my lamusy,to prosze uzasadnij mi że tak mozna na czarno dom malowac przez wakacje...widze,że masz doswiadczenie baaaaaardzo duże z Norge i przepisami tutejszymi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
alinu napisał:
W trakcie konwersacji zmienilam zdanie a ubaw mam niesamowity od teraz jak zobaczę Polaka np malujacego dom w wakacje cieszacego sie ze wyrwał fuche to kryminalista?????? Wow co za lamusy tu siedzą.


Jedynym lamusem tutaj to jestes TY. Nie potrafisz zrozumiec slowa pisanego. Niby rocznik 87 a taka glupiutka. Nie wspomne o reszcie....ALE tak to juz jest z ludzmi z Fromborka..i prosze ....wykasuj ten Gdansk z profilu bo mi wstyd przynosisz.... dzieli nas dystans 100 km ( i nie tylko ). Frombork nie jest dzielnica Gdanska.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
222 Posty
Pawel Kiełbasa
(Purii_id)
Stały Bywalec
Odkąd tu mieszkam, ku memu przerażeniu, z dnia na dzień staję się chyba coraz bardziej radykalny.

Czytując tego typu posty, o ludziach zarabiających 80 NOK/h, mam wielką ochotę podpisać się pod petycją o zamknięciu granic dla zgrai polskich, czy też litewskich złotych rączek, którym to z trudem przychodzi umiejętne wysławianie się we własnym języku, niemniej mających o sobie pojęcie zgoła odrębne od tego, co sobą prezentują.

Sądząc po "rozgarnięciu" (a właściwie jego braku) i wielkiej pieniężnej chuci, wylewającej się litrami z ich spoconych głów, stawki godzinne wspomniane wyżej oraz zwierzęce warunki bytu, wystarczą aby powolutku domek z pustaków gdzieś w Ojczyznie sobie stawiać....ku wielkiej zazdrości sąsiadów.

Chyba taka już polska, co poniektórych, natura, iż upodlić się w obcym kraju można. No bo przecie ani wujek Heniek, ani Mietek zza płota nie widzi...

Szkoda.

Cieszę się jednak, że to wszystko wyczytuję jedynie na forum. Bo może kiedyś okaże się to wierutnym kłamstwem i laniem wody, heh...

Cieszę się również, iż nie mieszkam na południu. Czasem, z opisywanych tu historii mam wrażenie, że to nie o Norwegię chodzi, hehe


Jeżeli mój nowo nabyty radykalizm kogoś uraził, najmocniej przepraszam...a nuż nieco zelżeje w łikend .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
292 Posty
Stały Bywalec
te 80nok/h to jest stawka zawyzona,
teraz zima to za 50 robia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Purii_id napisał:
Odkąd tu mieszkam, ku memu przerażeniu, z dnia na dzień staję się chyba coraz bardziej radykalny.

Czytując tego typu posty, o ludziach zarabiających 80 NOK/h, mam wielką ochotę podpisać się pod petycją o zamknięciu granic dla zgrai polskich, czy też litewskich złotych rączek, którym to z trudem przychodzi umiejętne wysławianie się we własnym języku, niemniej mających o sobie pojęcie zgoła odrębne od tego, co sobą prezentują.

Sądząc po "rozgarnięciu" (a właściwie jego braku) i wielkiej pieniężnej chuci, wylewającej się litrami z ich spoconych głów, stawki godzinne wspomniane wyżej oraz zwierzęce warunki bytu, wystarczą aby powolutku domek z pustaków gdzieś w Ojczyznie sobie stawiać....ku wielkiej zazdrości sąsiadów.

Chyba taka już polska, co poniektórych, natura, iż upodlić się w obcym kraju można. No bo przecie ani wujek Heniek, ani Mietek zza płota nie widzi...

Szkoda.

Cieszę się jednak, że to wszystko wyczytuję jedynie na forum. Bo może kiedyś okaże się to wierutnym kłamstwem i laniem wody, heh...

Cieszę się również, iż nie mieszkam na południu. Czasem, z opisywanych tu historii mam wrażenie, że to nie o Norwegię chodzi, hehe


Jeżeli mój nowo nabyty radykalizm kogoś uraził, najmocniej przepraszam...a nuż nieco zelżeje w łikend .


musze cie zmartwic, niestety taka jest rzeczywistwosc w wiekszych miastach w Norge.....i robi sie coraz gorzej.........przyjezdzaja wyspiarze i robia to samo.......rynek zaczyna padac......na pysk....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
BiZi napisał:
Purii_id napisał:
Odkąd tu mieszkam, ku memu przerażeniu, z dnia na dzień staję się chyba coraz bardziej radykalny.

Czytując tego typu posty, o ludziach zarabiających 80 NOK/h, mam wielką ochotę podpisać się pod petycją o zamknięciu granic dla zgrai polskich, czy też litewskich złotych rączek, którym to z trudem przychodzi umiejętne wysławianie się we własnym języku, niemniej mających o sobie pojęcie zgoła odrębne od tego, co sobą prezentują.

Sądząc po "rozgarnięciu" (a właściwie jego braku) i wielkiej pieniężnej chuci, wylewającej się litrami z ich spoconych głów, stawki godzinne wspomniane wyżej oraz zwierzęce warunki bytu, wystarczą aby powolutku domek z pustaków gdzieś w Ojczyznie sobie stawiać....ku wielkiej zazdrości sąsiadów.

Chyba taka już polska, co poniektórych, natura, iż upodlić się w obcym kraju można. No bo przecie ani wujek Heniek, ani Mietek zza płota nie widzi...

Szkoda.

Cieszę się jednak, że to wszystko wyczytuję jedynie na forum. Bo może kiedyś okaże się to wierutnym kłamstwem i laniem wody, heh...

Cieszę się również, iż nie mieszkam na południu. Czasem, z opisywanych tu historii mam wrażenie, że to nie o Norwegię chodzi, hehe


Jeżeli mój nowo nabyty radykalizm kogoś uraził, najmocniej przepraszam...a nuż nieco zelżeje w łikend .


musze cie zmartwic, niestety taka jest rzeczywistwosc w wiekszych miastach w Norge.....i robi sie coraz gorzej.........przyjezdzaja wyspiarze i robia to samo.......rynek zaczyna padac......na pysk....


frajerstwo i tyle...nie długo to w ZOO będa słoniom jaja bujać za parę koronerków,aby sasiad zobaczył jakim to bemwe przyjechał Stasio z zagramanicy...szkoda słów na to badziewie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok