Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
1635 Postów
Maniak
Marius13 napisał:
tak bedie doputy w polsce bedzie bieda,znam ludkow co robia za 50 kor.psuja rynek;dobrze ze im dalej w glab norge tym mniej poloni

nie zamierzam mieszkac w krainie wiecznej nocy i gdzie "mlode wilcy" dupami szczekaja ( wyja )- wole poludnie polnocy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Lindemans napisał:
alinu napisał:
BiZi napisał:
alinu napisał:
. Gorsza postawa wykazuje sie Polak boss ktory założył na sile firmę i płaci po te 80/100 nok dla pracownika!!!!!!!!!!!!


bo to tez kurwa przytaniacz- placi 80/100 bo sam bierze max 150/h, i z czego ma placic wiecej?

kiedy norweski stolarz bierze 500kr z moms za godzine , polusy kasuja 320 z momsem. i gdzie tu kurwa logika???

norek na czarno wezmie 350-400 a polus 150-180.....

i gdzie tu logika ??? niedlugo to beda kurwy robic za szklanke mleka i stara bagietke....




Ty to dopiero jestes schizofremik. I za pewne jednym z tych "przytaniaczy".


Delikatnie mowiac, troche za krotko jestes na tym forum, zeby probowac oceniac kto kim jest.
Zeby sie na to porywac musialabys spedzic troche czasu na czytaniu.
Z tego co juz tu zaprezentowalas raczej wynika, ze i tak nie za wiele bys zrozumiala...


eee szkoda czasu na malolate.....zyje w wyimaginowanym swiecie, z dala od rzeczywistosci......a tez rozumku Bozia pozalowala.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
alinu napisał:
Nie wiem gdzie wy mieszkacie i ile zarabiacie ale sądząc po tych wpisach sami dorwaliscie sie "roboty" w Norwegii i boicie sie ze ktos wam ja odbierze bo robi za niższa stawkę. Od tylu lat sie słyszy ze Polacy,Litwini itd zaniżają zeby zdobyć prce. I od tylu lat sie słyszy ze jedni robią nawet po te 80/h..... Ludzie a nie przeszkadza Wam ze w Polsce biedni ludzie robią za grosze,nie sa szanowani i czepiaja sie każdej pracy by wyżywić rodzine???? Nie w Polsce niech sobie robią prawda? Ale oby z dała od Norwegii bo zabraknie dla Was....
Ja znam kilka przykładów chociażby z pracy na budowie ze grupa Polaków ma rożne stawki na godzine. Bo dziela sie na przykład na takich kto co umie. Czyli liczą sie przede wszystkim umiejętności !!!!!!!!!!!!
Wy wszyscy powinniście dostać po 50/h zeby troche spokorniec. Hahaha

mam grubo ponad dwiescie nokow na godzine... jeszcze w 2012 dzwoni do mnie sama gora i sie pyta czy ja znam jakiegos michala i jakiegos wieslawa... no polscy hydraulicy i mowili ze znaja wszystkich hydraulikow w norwegii wiec szef sie mnie pyta czy a ich znam.... mowie ze raczej nie bo moi znajomi raczej sa ogranieci a Ci na takich nie wygladali sadzac po tym co mowil.... a na to moj szef: w sumie no racja: mowili ze moga zarabiac nawet 150, ale zeby tylko pracowac - ale my nie mozemy im placic tak malo przeciez.... oczywiscie nie przyjeto ich: powod: malujemy sciany kladziemy rury elektryke tez robimy... koslawy angielski do tego... boze.... skad to sie urwalo.....?? wiecej takich bedzie odwiedzac moja firme to zacznie zatrudniac po 160 nok pojebanych polaczkow... prosze bardzo... ale po co skoro mozna duzo wiecej????? pierdolnijcie sie leb porzadnie!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Yatsek napisał:
jeszcze w 2012 dzwoni do mnie sama gora i sie pyta czy ja znam jakiegos michala i jakiegos wieslawa... no polscy hydraulicy i mowili ze znaja wszystkich hydraulikow w norwegii wiec szef sie mnie pyta czy a ich znam.... mowili ze moga zarabiac nawet 150, ale zeby tylko pracowac
W takim przypadku to dobrze miec porzadny zawod, z papierami, uprawniwniami, itp.,+ doswiadczenie i do tego znac dobrze norweski - bo wtedy byle g... w pracy cie nie zastapi .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
BiZi napisał:
bobi napisał:
ale robote zalatwil mu jakis zyczliwy sasiad, ktory chcial mu pomoc.
Chuj z takiej pomocy!!! Wpierdalasz czlowieka i jego rodzine na mine!!!


proste jak drut...wjebal go na mine i nie odbiera telefonu ....

A jakby nie zalatwil tej chujowej roboty to tez byloby zle bo uslyszalby pewnie od goscia ze polak polakowi wilkiem i ze nie trzymamy sie razem i inne takie pierdolenie...

My Polacy jestesmy zajebisci hahahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
292 Posty
Stały Bywalec
Yatsek napisał:
BiZi napisał:
bobi napisał:
ale robote zalatwil mu jakis zyczliwy sasiad, ktory chcial mu pomoc.
Chuj z takiej pomocy!!! Wpierdalasz czlowieka i jego rodzine na mine!!!


proste jak drut...wjebal go na mine i nie odbiera telefonu ....

A jakby nie zalatwil tej chujowej roboty to tez byloby zle bo uslyszalby pewnie od goscia ze polak polakowi wilkiem i ze nie trzymamy sie razem i inne takie pierdolenie...

My Polacy jestesmy zajebisci hahahaha


polak polakowi wilkiem? toz to przeciez wszyscy katolicy- w niedziele przeciez pelne koscioly
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
BiZi napisał:
alinu napisał:
W trakcie konwersacji zmienilam zdanie a ubaw mam niesamowity od teraz jak zobaczę Polaka np malujacego dom w wakacje cieszacego sie ze wyrwał fuche to kryminalista?????? Wow co za lamusy tu siedzą.


Jedynym lamusem tutaj to jestes TY. Nie potrafisz zrozumiec slowa pisanego. Niby rocznik 87 a taka glupiutka. Nie wspomne o reszcie....ALE tak to juz jest z ludzmi z Fromborka..i prosze ....wykasuj ten Gdansk z profilu bo mi wstyd przynosisz.... dzieli nas dystans 100 km ( i nie tylko ). Frombork nie jest dzielnica Gdanska.....


hahahaha Gdansk tez ma swoje sloiki hahaha
tak samo z Warszawa... niedowartosciowani przyjezdni przepelnieni wstydem i wstretem do swojego miejsca urodzenia z duma oglaszaja swiatu ze sa z Warszawy..

BiZi, my to chyba kiedys nawet sie o to scielismy, co?? Hahaha kupa smiechu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Yatsek napisał:
BiZi napisał:
alinu napisał:
W trakcie konwersacji zmienilam zdanie a ubaw mam niesamowity od teraz jak zobaczę Polaka np malujacego dom w wakacje cieszacego sie ze wyrwał fuche to kryminalista?????? Wow co za lamusy tu siedzą.


Jedynym lamusem tutaj to jestes TY. Nie potrafisz zrozumiec slowa pisanego. Niby rocznik 87 a taka glupiutka. Nie wspomne o reszcie....ALE tak to juz jest z ludzmi z Fromborka..i prosze ....wykasuj ten Gdansk z profilu bo mi wstyd przynosisz.... dzieli nas dystans 100 km ( i nie tylko ). Frombork nie jest dzielnica Gdanska.....


hahahaha Gdansk tez ma swoje sloiki hahaha
tak samo z Warszawa... niedowartosciowani przyjezdni przepelnieni wstydem i wstretem do swojego miejsca urodzenia z duma oglaszaja swiatu ze sa z Warszawy..

BiZi, my to chyba kiedys nawet sie o to scielismy, co?? Hahaha kupa smiechu


mozliwe ze sie scielismy kiedys, bylo minelo...ja pamietliwy nie jestem ( nie wierze w to co pisze ) .....noo niestety....mamy pelno sloikow.....najwieksze buraki to z Wejherowa ...rej.. GWE...ogolnie kaszuby.....wszystkie takie wredne, rude Tuski, pozniej Fromborki, Nowy Dwor Gd......eh stary...nazjezdzalo sie tego do 3miasta....nawet przywoza sloiki i kielbase z Olsztyna...duzo by tu pisac......ALE najlesze to to, ze zala sie w wiadomosciach lokalnych ze przyjezdnych w Gdansku nie lubia....hmmm.. bo to prawda.....nie lubia....za ten syf i chamstwo na ulicach co ze soba przywiezli....




Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
BiZi napisał:
zala sie w wiadomosciach lokalnych ze przyjezdnych w Gdansku nie lubia....hmmm.. bo to prawda.....nie lubia....za ten syf i chamstwo na ulicach co ze soba przywiezli....

no tak
ale rodowici to chyba ostatnim transportem z Wehrmachtem w 1945 uciekli
no czasami.....
jak Günter Wilhelm Grass wpadają popatrzeć na stare śmieci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
jasta102 napisał:
BiZi napisał:
zala sie w wiadomosciach lokalnych ze przyjezdnych w Gdansku nie lubia....hmmm.. bo to prawda.....nie lubia....za ten syf i chamstwo na ulicach co ze soba przywiezli....

no tak
ale rodowici to chyba ostatnim transportem z Wehrmachtem w 1945 uciekli
no czasami.....
jak Günter Wilhelm Grass wpadają popatrzeć na stare śmieci



w Gdansku mieszkalo duzo Polakow....znam osoby, ktore maja jeszcze obywatelstwo Wolnego Miasta Gdanska.....

Ci co uciekli z Wehrmachtem, zrobili to zeby ratowac swoje zycie, calkiem niedawno podczas prac budowlanych odnaleziono zbiorowa mogile ok 1200 osob...okazalo sie ze to byli obywatele niemieccy, ktorzy zagineli w 45 roku....Ci co zostali w swoich domach.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok