Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
292 Posty
Stały Bywalec
ale robote zalatwil mu jakis zyczliwy sasiad, ktory chcial mu pomoc.
Chuj z takiej pomocy!!! Wpierdalasz czlowieka i jego rodzine na mine!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
bobi napisał:
ale robote zalatwil mu jakis zyczliwy sasiad, ktory chcial mu pomoc.
Chuj z takiej pomocy!!! Wpierdalasz czlowieka i jego rodzine na mine!!!


proste jak drut...wjebal go na mine i nie odbiera telefonu ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów

(alinu)
Nowicjusz
BiZi napisał:
bobi napisał:
ale robote zalatwil mu jakis zyczliwy sasiad, ktory chcial mu pomoc.
Chuj z takiej pomocy!!! Wpierdalasz czlowieka i jego rodzine na mine!!!


proste jak drut...wjebal go na mine i nie odbiera telefonu ....





To chodzi wlasnie o to ze to Polak Polaka tutaj wykorzystuje na każdym kroku (a ze Norwedzy sie szybko uczą to inna sprawa---biorą w koncu przykład z takiego wyzysku)
Wlasnie to sami sobie wprowadziliscie bo zachce sie takiemu Zdzisiowi byc panem sytuacji tylko dlatego ze wyrwał fuche,zlecenie zakłada firmę rżnie bossa na całego a po roku dwoch latach traci wszystko bo zapomina ze Polakom-rodakom-robotnikom trzeba wypłacić feriepenger na przykład.
Chcecie cos zmienić w Norwegii? Śmiać mi sie z Was chcę!!!!! Najpierw zmiencie swoje postępowanie. A nie podniecacie sie ze macie z kogos zarobek a pozniej wywijacie wlasnie takie numery.

A tak na marginesie az trudno uwierzyć ze ludzie z rana mogą byc tak negatywnie i pesymistycznie nastawieni (z obawy o prace????) wyluzujcie troche ludzie bo stres szkodzi zdrowiu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
alinu napisał:
Gratuluje znajomych w takim razie!!!!!!!!!! Jak sam napisałeś szef go wysmial prosto w oczy czyli to nie tak do końca jak pisali inni ze ktos komuś odbiera pracę,bo sobie zanizy stawkę. Bo logiczne jest to ze ta stawka 80/h to gdzieś na czarno jest placona. Mi tylko chodzi o pomoc komuś kto bardzo tego potrzebuje i osobiście wole od czasu do czasu usłyszeć ze ktos robi za tyle niż czytać na portalu co róż o jakis kradziezach,wlamaniach,przemytach,kretactwach!!!!!!!!
A i jeszcze jedna kwestia. Gorsza postawa wykazuje sie Polak boss ktory założył na sile firmę i płaci po te 80/100 nok dla pracownika!!!!!!!!!!!!


czy ty rozumiesz co chłopaki piszą? że jesli tak dalej pójdzie to nie bedziemy zarabiać więcej jak 80 kr h,bo nikt nie będzie chciał się zgodzić na więcej,bo po co skoro skoro setki nowych robi za grosze...no ale skoro tu się robi a w Pl się zyje no ro 80kr to majatek...no najlepiej spierdolic rynek i pózniej spierdolić do PL,dom budowac i milionera rżnąć a wrednym Polakom w Norge hui w dupe...a juz pisałam czy jak ktos pracuje na czarno to co nie kryminalista? taki sam jak inni kryminaliści,bo państwo okrada nie pomyślałas o tym?no ale o sobie czy znajomych nie wypada napisac patologia kryminalna co nie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów

(alinu)
Nowicjusz
Czyli wnioskuje po waszych wpisach ze jak Polak płaci te 80/100 na godzine "pracownikowi" to jest wszystko cacy bo ile ma dac skoro sam bierze na fakturę 150 nok??????????
Wielkie halo jest kiedy Norweg daje tyle. Przykro mi ale to Wy sie gubicie w swoich wypowiedziach!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
alinu napisał:
BiZi napisał:
bobi napisał:
ale robote zalatwil mu jakis zyczliwy sasiad, ktory chcial mu pomoc.
Chuj z takiej pomocy!!! Wpierdalasz czlowieka i jego rodzine na mine!!!


proste jak drut...wjebal go na mine i nie odbiera telefonu ....





To chodzi wlasnie o to ze to Polak Polaka tutaj wykorzystuje na każdym kroku (a ze Norwedzy sie szybko uczą to inna sprawa---biorą w koncu przykład z takiego wyzysku)
Wlasnie to sami sobie wprowadziliscie bo zachce sie takiemu Zdzisiowi byc panem sytuacji tylko dlatego ze wyrwał fuche,zlecenie zakłada firmę rżnie bossa na całego a po roku dwoch latach traci wszystko bo zapomina ze Polakom-rodakom-robotnikom trzeba wypłacić feriepenger na przykład.
Chcecie cos zmienić w Norwegii? Śmiać mi sie z Was chcę!!!!! Najpierw zmiencie swoje postępowanie. A nie podniecacie sie ze macie z kogos zarobek a pozniej wywijacie wlasnie takie numery.

A tak na marginesie az trudno uwierzyć ze ludzie z rana mogą byc tak negatywnie i pesymistycznie nastawieni (z obawy o prace????) wyluzujcie troche ludzie bo stres szkodzi zdrowiu


jak grochem o sciane.......eeehhhhhhh.....raczej nie zrozumialas o czym pisalem .... ty dalej swoje.... "ło matko, skad sie takie ludzie biora" z lubelskiego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
alinu napisał:
BiZi napisał:
bobi napisał:
ale robote zalatwil mu jakis zyczliwy sasiad, ktory chcial mu pomoc.
Chuj z takiej pomocy!!! Wpierdalasz czlowieka i jego rodzine na mine!!!


proste jak drut...wjebal go na mine i nie odbiera telefonu ....







A tak na marginesie az trudno uwierzyć ze ludzie z rana mogą byc tak negatywnie i pesymistycznie nastawieni (z obawy o prace????) wyluzujcie troche ludzie bo stres szkodzi zdrowiu


mieszkam tu,mam dzieci inni tez maja rodziny,więc kazdy ma prawo dbac o to aby mieć pracę i godną stawkę na godz...więc czemu się dziwisz? nie rozumiem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
alinu napisał:
Czyli wnioskuje po waszych wpisach ze jak Polak płaci te 80/100 na godzine "pracownikowi" to jest wszystko cacy bo ile ma dac skoro sam bierze na fakturę 150 nok??????????
Wielkie halo jest kiedy Norweg daje tyle. Przykro mi ale to Wy sie gubicie w swoich wypowiedziach!!!!!!!


ty naprawde jestes tepa......wroc do podstawowki i naucz sie czytac ze zrozumieniem.....


yyyyyyyyyyy...MARIOLKA..yyyyyyyyy.....NIE KMINISZ TEMATU ( czyt. nie zrozumialas ) .....yyyyyggyyyyygggyyyyggggg hheeeeeeeee eeeeeeeeeeee
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
292 Posty
Stały Bywalec
Boze kobieto ogarnij sie troszke!!!
Zacznij czytac ze zrozumieniem, to po pierwsze
a po drugie badz konsekwentna w tym co wypisujesz,
bo w kazdym kolejnym poscie zaprzeczasz sobie!!!
Przeczytaj jeszcze raz od poczatku bardzo powoli co piszesz!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
oppland napisał:
alinu napisał:
BiZi napisał:
bobi napisał:
ale robote zalatwil mu jakis zyczliwy sasiad, ktory chcial mu pomoc.
Chuj z takiej pomocy!!! Wpierdalasz czlowieka i jego rodzine na mine!!!


proste jak drut...wjebal go na mine i nie odbiera telefonu ....







A tak na marginesie az trudno uwierzyć ze ludzie z rana mogą byc tak negatywnie i pesymistycznie nastawieni (z obawy o prace????) wyluzujcie troche ludzie bo stres szkodzi zdrowiu


mieszkam tu,mam dzieci inni tez maja rodziny,więc kazdy ma prawo dbac o to aby mieć pracę i godną stawkę na godz...więc czemu się dziwisz? nie rozumiem...


z taka tendendcja rynkowa jaka jest obecnie to nie bedzie tak wesolo, stawki pojda w dol bo nowy, przyjezdny bedzie zapieprzal za polowe tego co ty......bo on ma rodzine w PL, wynajmuje lozko w 20osobowym pokoju iiiii wpieprza konserwy przywiezione ryanem w walizce....ALE w PL kupi NOWEGO GOLFA 3 (czyt. gulfa czy )1.6 benzyna z gazem, bedzie go stac na wycieczke do wiekszego miasta, nakupuje super modnych ciuchow w H&M i bedzie fisiowal na wsi jaki to on zajeeebisty i "robote" ma za granica........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok