Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czy przeżyłeś trzęsienie ziemi? - Norwegia

Czytali temat:
(1040 niezalogowanych)
3 Posty
Lukasz J.K
(lopek)
Wiking
Czy przeżyłeś trzęsienie ziemi? Podziel się swoimi doświadczeniami tutaj!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
A ci co nie przeżyli też mogą się wypowiedzieć? dyskryminacja jakaś? Bo ja np. nie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Siurrrrrrrr.. jakies pietnascie lat temu, w poludniowej Polsce, srednio dwa razy w miesiacu.. taka przyjemnosc mieszkania na Slasku hehehe... przyjemnosc mieszkania w rejonie tzw. *szkod gorniczych*... Wk*****lem sie za kazdym razem, bo albo pekaly szyby, albo pies dostawal ataku szalu.. a w moich samolotach lamaly sie podwozia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Maria Mutter
(mutter373)
Wiking
Przed chwila o 20.25 zatrzesla sie ziemia w Jørpeland.Trzesienie trwalo 3 sekundy i bylo bardzo delikatne.Dziwne uczucie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
mutter373 napisał:
Przed chwila o 20.25 zatrzesla sie ziemia w Jørpeland.Trzesienie trwalo 3 sekundy i bylo bardzo delikatne.Dziwne uczucie.


sooorki nooo, puscilem baka po bigosie z Polski , juz wiecej nie bede....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
Na wyspie Ombo tez bylo czuc a nawet znajomi kolo Olen tez to odczuli i to bardzo wyraznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty
Kaśka N.
(factorytka)
Stały Bywalec
W Turcji, dokładnie w Izmirze, kilka lat temu.. to byly piękne studenckie czasy.... ach... z trzęsienia nie pamiętam nic, za to dokładnie pamiętam telefon matki z pytaniem czy zyje i morderczego kaca po ichniejszej anyżowej wódce..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów

(Mikael Elisabetarson)
Wiking
Witam
Przez większość swojego życia mieszkałem w Islandii i tam ziemia trzęsie się codziennie. Taka codzienna "rozrywke"zapewnia przebiegający przez środek wyspy zbieg dwóch płyt tektonicznych Europejskiej i Amerykańskiej.
Nie wiem jak inni, ale ja mi przed każdym mocno odczuwalnym trzęsieniem zatyka uszy(tak jak w samolocie) i czuje ze cos nadchodzi. Tak jakbym wiedział na 2 sekundy przed trzęsieniem ze to idzie w moja stronę....Można to porównać do fali uderzeniowej po wybuchu bomy....Jest moment zupełnej ciszy w uszach i za chwile wstrząs. Stałem kiedyś oparty o bar w jakieś knajpie w centrum w weekend. Środek nocy, jak to w barze głośna muzyka, świetna zabawa ze znajomymi. Nagle zupełna cisza i to dziwne przeczucie ze za moment cos się stanie niedobrego. Bar odjechał ode mnie około 1 m i po sekundzie do mnie wrócił uderzając we mnie. Wszystko zaczęło się trząść i było sporo chalasu.Ogolnie nic przyjemnego, wrażenie robi tylko pierwsze 2 lub 3 trzesienia.Pozniej człowiek przywyka i wie jak się zachowywać w takiej sytuacji.
Przeżyłem tez dwa potężne wybuchy wulkanu w islandi.Kto jest głodny wrażeń i chce zwiedzić wyspę przypominająca trochę księżyc gorąco polecam Islandie. Gejzery, lodowce, trzęsienia ziemi oraz wybuchy wulkanu....To chyba najbardziej ekstremalne atrakcje tej wyspy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok