Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
(2483 niezalogowanych)
185 Postów

(lena003)
Stały Bywalec
TRUTKA napisał:
W Polsce mamy masse inteligentow i to jest problem bo ciezko jest sterowac 35 mln. kombinatorow. A kolejnym problemem jest przyklad z forum jak inni maja szanowac POLSKE i POLAKOW jak sami sie nie szanujemy polowa tego forum obraza POLSKE i jej mieszkancow.
Prawda jest taka ze mozna zyc w Polsce na poziomie i nie trzeba byc mgr,doktorem itp.

np. Ciesla "nie turysta" jest w stanie w Polsce zrobic teraz 8 tys zl.
jako brukarz od 3-5 tys zlotych.

a czesc ludzi w Norwegii to ludzie z choroba "turysta za praca" poprostu nie mozecie wytrzymac z zona mamusia itp. A duza czesc to poprostu nieroby ktorym nie chce sie robic i wola miec "wyjebane" i zmieniaja roboty jak rekawiczki i tak do konca swiata.


Ja jestem dumny ze jestem POLAKIEM i jestem dumny ze zyje w POLSCE.

Jak by kazdy z nas przestal kombinowac bylibysmy potega,prawda jest taka ze kazdy Polak jak zobaczy okazje przykombinowac zrobi to.

NORWEDZY jakby nie ropa dalej zyli by z rybek i walczyli z problem kazirodztwa.




a Ty Trutko ???z kim nie mogłeś wytrzymać(ALBO KTO Z TOBĄ) ,że jesteś w No ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
jasta ty nie będziesz dumny że jesteś polak nigdy i nie ma na to podpunktów ............jak chodzi o pochodzenie to określić można jako hucół z hameryki z polskim rodowodem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
lena003 napisał:
TRUTKA napisał:
W Polsce mamy masse inteligentow i to jest problem bo ciezko jest sterowac 35 mln. kombinatorow. A kolejnym problemem jest przyklad z forum jak inni maja szanowac POLSKE i POLAKOW jak sami sie nie szanujemy polowa tego forum obraza POLSKE i jej mieszkancow.
Prawda jest taka ze mozna zyc w Polsce na poziomie i nie trzeba byc mgr,doktorem itp.

np. Ciesla "nie turysta" jest w stanie w Polsce zrobic teraz 8 tys zl.
jako brukarz od 3-5 tys zlotych.

a czesc ludzi w Norwegii to ludzie z choroba "turysta za praca" poprostu nie mozecie wytrzymac z zona mamusia itp. A duza czesc to poprostu nieroby ktorym nie chce sie robic i wola miec "wyjebane" i zmieniaja roboty jak rekawiczki i tak do konca swiata.


Ja jestem dumny ze jestem POLAKIEM i jestem dumny ze zyje w POLSCE.

Jak by kazdy z nas przestal kombinowac bylibysmy potega,prawda jest taka ze kazdy Polak jak zobaczy okazje przykombinowac zrobi to.

NORWEDZY jakby nie ropa dalej zyli by z rybek i walczyli z problem kazirodztwa.




a Ty Trutko ???z kim nie mogłeś wytrzymać(ALBO KTO Z TOBĄ) ,że jesteś w No ???




Lena
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Andre med mark napisał:
jasta ty nie będziesz dumny że jesteś polak nigdy i nie ma na to podpunktów ............jak chodzi o pochodzenie to określić można jako hucół z hameryki z polskim rodowodem
jak zwykle trafiasz kulą w płot
do 30 byłem bardzo dumny, bo wierzyłem we wszystkie te mity opowiadane rozdziawionym gębom w Polonii
aż tu nagle dowiedziałem się, że to Polack jest wzorem durnia wybranym ze wszystkich narodów
niestety paroletnie dociekania utwierdziły mnie w przekonaniu, ze to jednak przykra prawda
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
może wdałeś się w złe towarzystwo nie załamuj się chłopie ........są i dobre polacki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
nie chodzi tu o narodowość Andre ved mark -- chodzi tylko o to kto ma jak poukładane w główce , a czy ktoś jest polaczkiem, czy murzyniątkiem nie ma znaczenia >

jak to się mówi ,, wszystkie brudy wychodzą podczas prania ,, więc być może mamy kolegów , rodziny itd....

jednakże nie jest powiedziane że wszyscy są tacy sami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
Jasna napisał:
Problem z Tą Panią polega na tym , że nie dość że pisze z co najmniej 2 ników na raz, to jeszcze odnoszę wrażenie, że część z nich jest pisana pod wpływem bo za nic na świecie nie można wykminić o co jej chodzi, ogarnąć sensu wypowiedzi, ani poskładać jej zdań w logiczną całość. Natomiast niewielka część jest pisana zupełnie inaczej, jasno i czytelnie z poprawną składnia..

O co chodzi??

Ktoś pomaga jej czasem pisać ( pisze za nią?).

W filmiku Rutkowskiego ( pomijając jakość samej produkcji) brzmiała zupełnie normalnie, zdania byly poukładane, ogólny sens wypowiedzi był zachowany, więc czemu tak trudno jej opanować pisownie??


o co kaman??


Teraz wyjasnie dlaczego,bys kaman.!

Ty i Tobie podobnym,nie przyszlo do glowy,ze moze byc wiecej takich rodzicow....
Ktorzy,tez chceili by opisac swoja sytuacje,lub zaczerpnac wiedzy,by uniknac tragedii.
Az strach pomyslec, w jakim bylby postawionym swietle -rodzic szukajacy pomocy, a piszacy gwara ,tak jak mowi:!:

To mi dalo zrozumiec rodzicow blizniakow,jak rowniez siebie.
Bardziej jestescie sklonni do umiejetnej,ba profesjonalnej krytyki,mniej jadnak kompetetni w temacie.
I nie przesadze stwierdzajac,ze rodzice nie umiejacy poprawnie pisac,nie maja szans tu..
Musza zrezygnowac z dodatkowym bolem,bez informacji pomocnych,co powinni zrobic, gdzie sie udac itd.
Bo sprawa w jakiej sie ujawniaja,okazuje sie mniej wazna sprawa,gdyz bardziej istotne jest, ich przerazajaco-bulwersujaca pisownia

Zas gdyby rodzicow pisma byly....
-sformułowane w sposob jasny i zrozumiały,
-przejrzyste,
-opracowane ze szczególną starannoscią,
-zredagowane zgodnie z obowiązującymi zasadami pisowni,
-utrzymane w uprzejmej formie,
-sformułowane w sposob scisły i zwięzły,
-dotyczyce w zasadzie jednej sprawy.
To niemniej jednak, pozostaje jeszcze przeciez - atak rodzicow zwiazany z ich wygladem.

Odpowiedz, ilu jest takich jak TY,udzielajacych sie tylko w krytykowaniu,ktorzy w temacie nie potrafili niczego wniesc,by ktos mogl cos wyniesc /w tym temacie rodzic/
Uwazam,ze nie wazne jak kto pisze, jak wyglada ,a wazne z jaka sprawa przychodzi do nas,i na ile mozemy pomoc

Chyba juz nie musze perswadowac,czemu pisalam na przemian....

Ps.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
pozazycie napisał:...Chyba juz nie musze perswadowac,czemu pisalam na przemian....By Komuś można było pomóc .. to tenże ktoś niestety Musi pisać tekstem zrozumiałym ... inaczej się nie da .
Do tego służy również i edytor tekstu .

---
To , że ktoś mówi gwarą nie oznacza , że bezwzględnie i tak samo pisze ...
---
/ niemniej zdarzają się przypadki ... , że garbaty... garbatego ... kładzie na łopatki .../
---
Z tego co widać , powielasz teksty na różnych Forach jak Automat ... w niektórych przypadkach , nawet zapominasz poprawić /zaktualizować do potrzeb danego Forum...
---
OT TAKI SOBIE CHŁAM i bełkot... DLA PODNIESIENIA SWOJEGO ...>EGO<...
---
denna jesteś I TYLE ...
---
Weź się Kobieto i zdecyduj ... co chcesz osiągnąć ... i nie skacz jak pchła po forach .
---
Bo za chwilę będziesz miała kłopoty i z POLSKIMI urzędnikami do spraw rodziny ... a w Polsce niestety Rutkowski Tobie już nie pomoże ...
---
Zajmij się dzieckiem ... bo znowu możesz JE STRACIĆ z WŁASNEJ GŁUPOTY...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Artur Mikolaj
(TRUTKA)
Wiking
Dlaczego jestem DUMNY ze jestem POLAKIEM??

Bo nie mozna patrzac na historie naszego kraju nie byc dumny kilka razy ratowalismy Europe i reszte LEPSZYCH krajow np. Austrie(Sobieski obronil ich przed turkami ) teraz sami yturkow wpuscili a oni i zasilki same ich wykoncza, II wojna swiatowa itp.

Fakt nigdy Polska na tym nie wyszla dobrze ale jestesmy kozaki i zawsze bedziemy a rzesze imigrantow wykoncza te "cudowne " kraje patrz przyklad IRLANDIA ,GRECJA.

Wczesniej czy pozniej okaze sie czy "malzenstwa panow" i inne niekonserwatywne zachowanie prowadza do dobrobytu.

Wyjechalem z Polski z ciekawosci i do tej pory zaluje ale nie boje sie wrocic i wiem ze w Polsce pozyje bo niczego mi nie brakowalo i bylem w stanie rodzine utrzymac,

Czas pokaze ciekawe ilu Brevikow ma jeszcze Norwegia bo skrzywien na tym swiecie jest coraz wiecej a im sie od dobrobytu powali w glowkach.

Moze nie mam racji i wiem ze moje myslenie ma sie o 180 stopni do ludzi z polnocy Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
74 Posty
Alina L.
(Alina1978)
Początkujący
gabriel napisał:
pozazycie napisał:...Chyba juz nie musze perswadowac,czemu pisalam na przemian....By Komuś można było pomóc .. to tenże ktoś niestety Musi pisać tekstem zrozumiałym ... inaczej się nie da .
Do tego służy również i edytor tekstu .

---
To , że ktoś mówi gwarą nie oznacza , że bezwzględnie i tak samo pisze ...
---
/ niemniej zdarzają się przypadki ... , że garbaty... garbatego ... kładzie na łopatki .../
---
Z tego co widać , powielasz teksty na różnych Forach jak Automat ... w niektórych przypadkach , nawet zapominasz poprawić /zaktualizować do potrzeb danego Forum...
---
OT TAKI SOBIE CHŁAM i bełkot... DLA PODNIESIENIA SWOJEGO ...>EGO<...
---
denna jesteś I TYLE ...
---
Weź się Kobieto i zdecyduj ... co chcesz osiągnąć ... i nie skacz jak pchła po forach .
---
Bo za chwilę będziesz miała kłopoty i z POLSKIMI urzędnikami do spraw rodziny ... a w Polsce niestety Rutkowski Tobie już nie pomoże ...
---
Zajmij się dzieckiem ... bo znowu możesz JE STRACIĆ z WŁASNEJ GŁUPOTY...


Dosyć często się z Tobą nie zgadzałam na tym forum ( z Twoimi wypowiedziami ) tak teraz muszę przystanąć, przyklasnąć, zgodzić się i ......tyle.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok