Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
(2453 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
Alina1978 napisał:...Dosyć często się z Tobą nie zgadzałam na tym forum ( z Twoimi wypowiedziami ) tak teraz muszę przystanąć, przyklasnąć, zgodzić się i ......tyle.

Widzisz ...większość z Nas jest...strasznie zabiegana i znerwicowana ... chcemy jak najlepiej dla Siebie ...Dla Bliskiej Rodziny ...
---
Jednak genetycznie , jesteśmy zarówno bardzo uczuciowi i podatni na "tragedie Innych" .
---
Stąd ...niektóre jednostki , wykorzystują tą Naszą Przypadłość .
---
Ja z racji , mojej byłej pracy i prywatnych zainteresowań..."ŁYKNĄŁEM" trochę nauki o Naszym Umyśle ...współczesnego egzystowania... na Tym Padole ... .
---
I w większości przypadków , zawsze stoję z boku i bez pośpiechu przyglądam się poczynaniom Innych .
---
Niestety , z racji środowiska w jakim się wychowałem , nie potrafię zawsze ...przekazywać tego co jest we Mnie ... PARLAMENTARNIE... i ...POLITYCZNIE POPRAWNIE ...
---
Moje byłe środowisko tego nie tolerowało i Ja też taki jestem .
---
Mówię/piszę ...TWARDO i bez owijania w bawełnę... bo takie jest życie w przyrodzie...
---
Innych to bulwersuje ... zniesmacza ... idą do ZOO i ubolewają nad biednym Lwem w klatce ... podają mu przez kratę jedzenie , a On ODGRYZA IM DŁONIE...!!! .bo dla Lwa nie ciastko jest pożywieniem ... tylko mięso ... i nie ważne jest to , że to ludzka ręka ...!!!
---
JA ZAWSZE PISZĘ TAK ,JAK JEST NAPRAWDĘ w Naszym wrednym życiu ...
---
Inaczej nie ma sensu ...
---
Zobacz przykład z tej strony ...
Niejaki ..."TRUTKA"... podnieca się naszą byłą Historią , która nijak ma się do czasów obecnych , i do Niego samego .
---
Co Mi daje codzienne rozdzieranie szat , nad tym co było kiedyś ... NIC...!!! .
---
Ja jestem Tu i Teraz .
---
Popatrz na Norgów ... 17Maja Szaleją jak Opętani ... jednak na drugi dzień zapominają o minionej historii i robią to , co jest akurat potrzebne , by jutro było Im lepiej ...
---
NIE DZIELĄ WŁOSA NA CZTERY ...
---
A co robi na Polskojęzycznych Forach ..."pozazycie"... i ..."oola"...
...PIEPRZY W KÓŁKO TO SAMO ... BEZ SKŁADU I ŁADU...
Już nawet nie wie kim jest...oolą ... czy ...pozazycie... .
---
---
Ech rozpisałem się ... bo i Ja jezdem dzisiej sfrustrowany ...
PADA JAK CHOLERA ... i Szef zadecydował ...Frii Dag...
A za parę dni jadę do Tej Polszy ...i ... i...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
74 Posty
Alina L.
(Alina1978)
Początkujący
A ja dla odmiany mam dziś wspaniały humor
Szkoda, że Ty masz podły

U mnie słońce świeci na całego, bezchmurne niebo.....wspaniale.

Ja do Polski lecę jutro ale już w czwartek powracam, jednak......nie na długo

18 listopada opuszczam tą "krainę wiecznego szczęścia" raz na zawsze.

Kasa jak widać nie przysłoniła mi zdrowego myślenia

Podjęłam słuszną decyzję dla mnie i mojej rodziny, dzieci

Chcę wracać......tu mi jakoś obco i nie do końca dobrze, bo z wieloma sprawami się nie zgadzam i nie mam zamiaru zmieniać siebie i swojego życia tylko dlatego, że tu system, państwo tak nakazuje
Ja nie z tych, którzy zmienią swoje poglądy tylko po to aby ich postrzegano jako część państwa i społeczeństwa norweskiego.

Ja jestem Polką i nią zostanę na zawsze

A co do oola i pozazycie....chyba lepiej dać sobie całkowity spokój niż próbować zrozumieć czym kieruje się pisząc swe wypociny......bo mimo wszelkich znaków na niebie i ziemi pokazujących jej i męża winę za całą sprawę ona uparcie twierdzi, że jest czysta jak łza a BV to potwory w ludzkich skórach czyhające na dzieci....szczególnie polaków.
Dziwne tylko, że 5 lat jakie tu mieszkali było niby dobrze i tak znienacka porwano jej córkę....
Musiało się dziać i na pewno działo się już źle od długiego czasu, jednak sama siebie nie będzie oczerniać bo do własnych błędów najciężej się przyznać.....

Miłego dnia pomimo dupnej pogody i frii dag

Pozdro z Bergen
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Alina1978 napisał:Chcę wracać......tu mi jakoś obco i nie do końca dobrze, bo z wieloma sprawami się nie zgadzam i nie mam zamiaru zmieniać siebie i swojego życia tylko dlatego, że tu system, państwo tak nakazuje
Ja nie z tych, którzy zmienią swoje poglądy tylko po to aby ich postrzegano jako część państwa i społeczeństwa norweskiego.
Ja jestem Polką i nią zostanę na zawsze

ANO WŁAŚNIE... tak to jest ...
---
Ty jesteś Świadoma ...plusów i minusów jakie dotyczą ...Tylko Twojej Rodziny ...
I TAK WŁAŚNIE POWINNO BYĆ...
---
Ciebie nie zauroczyło , nie zaślepiło ... a jeżeli nawet , to potrafiłaś to przemyśleć i wybrać to , co chcesz Mieć i podołasz temu ...
Również
POZDRAWIAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
147 Postów
zx zx
(bergenmarekk)
Stały Bywalec
oj jeszcze przyjdzie moment gdy na nasza zielona wyspe zacznie naplywac tania sila robocza z norwegii.A my szczesliwi polacy bedziemy odkladac tylko na karaiby by wraz z rodzina cieszyc sie soba bo czas tak szybko plynie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok