Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(2479 niezalogowanych)
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
jasna -jestes ograniczona ,masz klapy na oczach,ja nie o pani helenie
ale jesli juz chcesz to przosze...kim jestes zeby kogos oceniac,nawet go nie znajac?
moze z lepszej gliny jestes?
nie rozumiesz nic z tego wiec daruj sobie te wypociny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty
Mariusz Ścisły
(Marniusz)
Początkujący
kryss napisał:
jasna -a problem z toba polega na tym ze jestes "beton"


Kryss, jeśli byłbyś łaskaw robić za tłumacza będę wdzięczny, ewentualnie nazwij mnie i balum również betonami ponieważ nijak treści wyłapać nie można z postów napisanych przez "pozazycie" vel "oola"
Jeżeli Ty jesteś w stanie wyłapać sens wypowiedzi to proszę abyś podzielił się z nami, będzie raźniej.

ps. Cytowanie czyjegoś postu bez podania źródła jest łamaniem praw autorskich (to do pierwszego postu w tym temacie)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
kryss napisał:


zaprzeczy ktos?


Ten filmik, jak i wiekszosc innych to zlepek fikcji i kilku faktow, wyrwane z kontekstu zdania itp. To zwykla propaganda i pranie mozgu.
A ty w to wierzysz, sam sie nakrecasz glupotami. Zamiast siedziec na youtube i szukac glupot, to poczytaj jakies fajne ksiazki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
185 Postów

(lena003)
Stały Bywalec
Jasna napisał:
kryss napisał:
jasna -a problem z toba polega na tym ze jestes "beton"
macc sie napocil zeby ci co nieco wyluszczyc,ale zrozumialas tylko na chwile


Kryss tamta dyskusja byla o BV i ich poczynaniach
Ja teraz mówie o tej Pani.

Jestes w stanie to rozdzielić??? ( jeśli już mowa o betonie)

Czy do końca życia jak ktoś cos powie o pani Helen to bedziesz to podpinał pod temat BV???





Jasna ...ja mam tylko jedno pytanie do Ciebie jeśli można i bez żadnych złośliwości ,czy głupich przepychanek słownych (znudziły mi się ) chcę tylko wiedzieć czym Tobie jako kobiecie i matce zaszkodziła Helen ???? tak szczerze : swoim wyglądem , czy swoimi wypowiedziami ,czy może komentarzami pod własnymi fotkami ??? zaznaczam ,że nie znam Helen osobiście i pewnie nigdy nie poznam ale mimo to nie pozwalam sobie na komentowanie Jej osoby ,ponieważ uważam ,że nikt nie dał mi takiego prawa , a może mama mnie tak wychowała ??? oki to tyle .....z góry dziękuję za odpowiedź
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
185 Postów

(lena003)
Stały Bywalec
lena003 napisał:
Jasna napisał:
kryss napisał:
jasna -a problem z toba polega na tym ze jestes "beton"
macc sie napocil zeby ci co nieco wyluszczyc,ale zrozumialas tylko na chwile


Kryss tamta dyskusja byla o BV i ich poczynaniach
Ja teraz mówie o tej Pani.

Jestes w stanie to rozdzielić??? ( jeśli już mowa o betonie)

Czy do końca życia jak ktoś cos powie o pani Helen to bedziesz to podpinał pod temat BV???





Jasna ...ja mam tylko jedno pytanie do Ciebie jeśli można i bez żadnych złośliwości ,czy głupich przepychanek słownych (znudziły mi się ) chcę tylko wiedzieć czym Tobie jako kobiecie i matce zaszkodziła Helen ???? tak szczerze : swoim wyglądem , czy swoimi wypowiedziami ,czy może komentarzami pod własnymi fotkami ??? zaznaczam ,że nie znam Helen osobiście i pewnie nigdy nie poznam ale mimo to nie pozwalam sobie na komentowanie Jej osoby ,ponieważ uważam ,że nikt nie dał mi takiego prawa , a może mama mnie tak wychowała ??? oki to tyle .....z góry dziękuję za odpowiedź





.....no to się dowiedziałam......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
lena003 napisał:
lena003 napisał:
Jasna napisał:
kryss napisał:
jasna -a problem z toba polega na tym ze jestes "beton"
macc sie napocil zeby ci co nieco wyluszczyc,ale zrozumialas tylko na chwile


Kryss tamta dyskusja byla o BV i ich poczynaniach
Ja teraz mówie o tej Pani.

Jestes w stanie to rozdzielić??? ( jeśli już mowa o betonie)

Czy do końca życia jak ktoś cos powie o pani Helen to bedziesz to podpinał pod temat BV???





Jasna ...ja mam tylko jedno pytanie do Ciebie jeśli można i bez żadnych złośliwości ,czy głupich przepychanek słownych (znudziły mi się ) chcę tylko wiedzieć czym Tobie jako kobiecie i matce zaszkodziła Helen ???? tak szczerze : swoim wyglądem , czy swoimi wypowiedziami ,czy może komentarzami pod własnymi fotkami ??? zaznaczam ,że nie znam Helen osobiście i pewnie nigdy nie poznam ale mimo to nie pozwalam sobie na komentowanie Jej osoby ,ponieważ uważam ,że nikt nie dał mi takiego prawa , a może mama mnie tak wychowała ??? oki to tyle .....z góry dziękuję za odpowiedź





.....no to się dowiedziałam......


Lena nie kombinuj... czego się dowiedziałaś skoro to nie była odp. na twoje pytanie.

Znaczna część ludzi na tym forum, rości sobie prawa do osądzania i do obrażania zupełnie nieznanych ludzi, ktorzy ledwo raz czy dwa napisali post.
Jako, że pozazycie pisze tu sporo i juz niejednokrotnie byl poruszany temat jakosci tych postów, a ja na moje nieszczescie wiekszosc z nich przeczytalam, wiec mam prawo miec wyrobione zdanie na jej temat. Po ilustam latach ani po Norwesku, ani po Polsku nie umie pisac ( nie wiem jak z mową), dla mnie nasuwają się wnioski z tego same.

Potraficie ( nie wszyscy) zmieszac z blotem człowieka bo napisał "chigiena" albo pomieszał szyk w zdaniu ( raz). Osądzacie, wyśmiewacie się, kpicie, a ani go nie znacie, ani nic nie wiecie, nawet nie ma podstaw by wysnuwać jakiekolwiek wnioski no bo jak po 3-4 postach można cos wiedziec??

A pozazycie jest tu szmat czasu, swoje napisala.

Czy tylko dla tego, że jest matką i do tego po przejsciach trzeba ja teraz głaskać po głowce i słowa prawdy nie można powiedziec??

Cos jeszcze?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
ach.. i jeszcze

teraz ja zadam pytanie bo mnie to strasznie nurtuje..

Dlaczego nie upomnisz kolegi, ktory w innym temacie obraza kobietę BEZ JAKIEGOKOLWIEK powodu, mówiąc że jest gruba, co zresztą jest wierutnym kłamstwem (wystarczy spojrzeć na zdjęcie).

Czy ciebie jako kobiety nie wkurw... to, że kolega tak sobie poczyna?
W sumie nie wiadomo, ,może tamta babka jest matką?? A jesli by nią nie była to czy z automatu przysługuje prawo do takich odzywek?

O moją osobe mi nie chodzi, bo ja wiem, że mówię to co myśle i jak się komuś nie podoba to jego sprawa ( szkoda tylko, ze niektórzy traktują to jak pretekst do osobistych wycieczek). Ja mam "twardą skórę" i byle kto mnie nie zrani, ale może pomyślałabyś o tym kilku kobietach tu , którym "kolega" już (_I_) obrobił??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Stały Bywalec
Ten filmik, jak i wiekszosc innych to zlepek fikcji i kilku faktow, wyrwane z kontekstu zdania itp. To zwykla propaganda i pranie mozgu.
A ty w to wierzysz, sam sie nakrecasz glupotami.
hehe,wypełniłeś hilton luke w brakujących komentarzach.
Ale tak szczerze to nie oglądasz tych filmików dogłębnie,nie zastanawiasz się czy w tej mieszance fikcji,głupot i faktów jest ...o właśnie,jakiś fakt?
To jednak są tam fakty-a jednocześnie głupoty? dziwne,nie można być jednocześnie głupim i mądrym.
I o czym to świadczy drogi hiltonie,że na siłe odrzucasz możliwość istnienia takich właśnie faktów,a Twój komentarz gdzie padło określenie <głupoty> ma Cię w tym utwierdzić że nie potrzeba sobie zaprzątać tym głowy-masz przecież poważniejsze sprawy na codzień.
I tym oto sposobem nieświadomie zapewne,podtrzymujesz status określenia <teoria spiskowa> jako z założenia kłamliwe,tania sensacja,czy wręcz głupoty.
Cokolwiek się wydarzy na świecie jak np nieuzasadniony atak na Irak,bombardowanie instalacji wodnych w Libii,Guantanamo,Czy nawet BV-wystarczy przylepić slogan <teoria spiskowa> i już 90% ludzi małej wiary przechodzą koło tego obojętnie.A szkoda,bo to tak jakby powiedzieli-
-tak wiem że to wszystko jest chore,wiem że urodziłem się po to żeby pracować dla systemu któremu jestem potrzebna,do momentu kiedy będę mogła (emerytura) i dopóki muszę (kredyty na całe życie) poddaje się ,dajcie mi spokój,nie,nie chce wiedzieć i słyszeć że to jest celowe,że jestem nikim,trybikiem-potrzebnym do czasu,dajcie spokój-jutro znowu musze wstać do pracy...
Jeszcze coś dodam-dlaczego takie i inne filmiki (np o ataku na WTC) są tak ogólnie,powszechnie dostępne? Dlaczego powstają swobodnie strony opisujące te zjawiska? Nikt temu nie przeciwdziała,dlaczego? Ktoś powie-demokracja,nie,nie.Demokracja to puste słowo,to już przeszłość.
Wyjaśnie to-pamiętamy po 89' jak w naszej TV poczęły się pojawiać jak grzyby po deszczy programy typu -<sprawa dla reportera>,<interwencja> i jeszcze pare innych,każda stacja miała swój.Co z tego wynikło-ano coraz mniejsze zainteresowanie ludzką tragedią i coraz większa znieczulica-taki jest efekt.A co osiągniemy puszczając w sieć dziesiatki filmów o WTC,Systemie,Niewolnictwie-w tym wypadku trzeba tylko poczekać na zmęczonych codziennością hiltonów którzy na odlew przykleją na takie sensacje slogan <a to kolejna teoria spiskowa> .A że społeczeństwo jest zmęczone codziennością,to i hiltonów odsetek jest spory,i to wystarczy ,żeby ta część społeczeństwa która miałaby może ochote bliżej się zainteresować tematem,również odpuściła.
Tak to działa-moje zmęczone trybiki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
185 Postów

(lena003)
Stały Bywalec
Jasna napisał:
lena003 napisał:
lena003 napisał:
Jasna napisał:
kryss napisał:
jasna -a problem z toba polega na tym ze jestes "beton"
macc sie napocil zeby ci co nieco wyluszczyc,ale zrozumialas tylko na chwile


Kryss tamta dyskusja byla o BV i ich poczynaniach
Ja teraz mówie o tej Pani.

Jestes w stanie to rozdzielić??? ( jeśli już mowa o betonie)

Czy do końca życia jak ktoś cos powie o pani Helen to bedziesz to podpinał pod temat BV???





Jasna ...ja mam tylko jedno pytanie do Ciebie jeśli można i bez żadnych złośliwości ,czy głupich przepychanek słownych (znudziły mi się ) chcę tylko wiedzieć czym Tobie jako kobiecie i matce zaszkodziła Helen ???? tak szczerze : swoim wyglądem , czy swoimi wypowiedziami ,czy może komentarzami pod własnymi fotkami ??? zaznaczam ,że nie znam Helen osobiście i pewnie nigdy nie poznam ale mimo to nie pozwalam sobie na komentowanie Jej osoby ,ponieważ uważam ,że nikt nie dał mi takiego prawa , a może mama mnie tak wychowała ??? oki to tyle .....z góry dziękuję za odpowiedź





.....no to się dowiedziałam......


Lena nie kombinuj... czego się dowiedziałaś skoro to nie była odp. na twoje pytanie.

Znaczna część ludzi na tym forum, rości sobie prawa do osądzania i do obrażania zupełnie nieznanych ludzi, ktorzy ledwo raz czy dwa napisali post.
Jako, że pozazycie pisze tu sporo i juz niejednokrotnie byl poruszany temat jakosci tych postów, a ja na moje nieszczescie wiekszosc z nich przeczytalam, wiec mam prawo miec wyrobione zdanie na jej temat. Po ilustam latach ani po Norwesku, ani po Polsku nie umie pisac ( nie wiem jak z mową), dla mnie nasuwają się wnioski z tego same.

Potraficie ( nie wszyscy) zmieszac z blotem człowieka bo napisał "chigiena" albo pomieszał szyk w zdaniu ( raz). Osądzacie, wyśmiewacie się, kpicie, a ani go nie znacie, ani nic nie wiecie, nawet nie ma podstaw by wysnuwać jakiekolwiek wnioski no bo jak po 3-4 postach można cos wiedziec??

A pozazycie jest tu szmat czasu, swoje napisala.

Czy tylko dla tego, że jest matką i do tego po przejsciach trzeba ja teraz głaskać po głowce i słowa prawdy nie można powiedziec??

Cos jeszcze?






czy ja wiem czy coś jeszcze ...chyba narazie tak zadałam pytanie Ty odpowiedziałaś więc ok, chciałam znać Twoje zdanie i tyle na temat i dziękuję Ci Jasna natomiast na temat postów Marianka postanowiłam już się nie wypowiadać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
lena003 napisał:
[quote][:dry: czy ja wiem czy coś jeszcze ...chyba narazie tak:) zadałam pytanie Ty odpowiedziałaś więc ok, chciałam znać Twoje zdanie i tyle na temat i dziękuję Ci Jasna natomiast na temat postów Marianka postanowiłam już się nie wypowiadać:side:[/quote]

proszę rozjaśnić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok