Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Bompenger na kolejne 20 lat. Punkty poboru opłat zostaną do 2045 roku - Norwegia

Czytali temat:
Karol Pitek noregg (377 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Bompenger na kolejne 20 lat. Punkty poboru opłat zostaną do 2045 roku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Martin19
(Martin19)
Wiking
Masakra … kto napisze szczerze ile wydaje miesięcznie na bompenger ?? To jest jakaś tragedia z tymi bramkami .. jadąc do pl na urlop przez danie Niemcy zero bramek a tu jedna E18 i kurwa same bramki Stavanger - Oslo .. masakra
Zgłoś wpis
Oceń wpis:44  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Myśliwy
(Myśliwy)
Wiking
Oplata karna dla jazdego który się ośmieli na fanaberie i luksus posiadania samochodu. Walka z kierowcami dla chorej ideilogii zero co2.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:33  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Rozwój to głównie tani transport i przepływ informacji. Norwegia rządzą ludzie oderwani od rzeczywistości, ta są ludzie, którzy w większości nawet nie zbliżyli się do biznesu, a jeśli tak to szybko z niego uciekli na bezpieczne państwowe posady by decydować o sprawach, którymi sami boją się zajmować. To nie są moje słowa, to są słowa bardzo bogatych Norwegów, którzy uciekli do innych krajów i zarabiają tam kupę kasy, śmiejąc się z jenta loven. To wszystko zaczyna przypominać komunizm z jego absurdami. Ci politycy jeśli napotkają jakiś problem to nie przychodzi im do głowy by dać ludziom więcej „wędek”, tylko dają więcej „ryb” a rolnemu są coraz większe. My z naszą mentalnością, jeśli widzimy że koszty rosną to więcej pracujemy, kombinujemy by to przetrwać, oni czekają aż urzędnicy ich problemy rozwiążą. Jesli to państwo ma podążać w tym kierunku to trzeba naprawdę zastanowić się nad ewakuacją, życie ma się jedno a zmarnować je na bycie w kraju rządzonym przez durnych ludzi to poważny błąd. Jesli następny rząd nie przywróci tego kraju na właściwe tory to nie będzie się tu nad czym zastanawiać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:43  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eli Bulls
(Niezainteresowany)
Wiking
Xx1 bedzie nam ciebie brakowalo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-18  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Przestań zaczepiać tu ludzi. Wypowiedz się na dany temat i tyle. Było tu kilka osób, które głównie prowokowały tu kłótnie, na szczęście znudziło im się. Chcesz do nich należeć? Może ty żyjesz tu sam i możesz w każdej chwili spakować walizki i udać się do kraju gdzie jest lepiej. U mnie dzieci się tu wychowały, postawiłem na ten kraj i zależy mi by było tu dobrze. Posłuchaj Norwegów, ambitnych Norwegów co sądzą na ten temat, to co pisałem to nie moje słowa tylko ich.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tytus Romek
(Bulejs)
Wiking
1850 NOK w tym miesiącu. Masakra
Zgłoś wpis
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Martin19
(Martin19)
Wiking
wiecie co ..niema co się szarpać na rym forum .. każdy wie ze dla Norwegów wisi i dynda czy ty mieszkasz czy chcesz mieszkać czy twoje dzieci się tu urodziły czy nie … jest tyle obcokrajowcow w norge ze im to dynda .. do tego Ukrainy się najechało i oni już wchodzą na rynek pracy za Polaków … rolnictwo / industri itd….. uspokajam .. Polacy byli i będą Polakami w No nie ważne ile lat mieszkasz i czy muwisz super po norwesku ..korzenie z polski i temat zamknięty!. Jak przyjdzie jakiś Ukrainiec do mojej pracy zwijam żagle .. nie wyobrażam sobie pracowac znini..ani ciapatym .. jakoś mie się zawsze ślizgało .. przykład —- Polak pracujący w No 15 lat a Ukrainiec 1rok i on jest wyżej bo bidulek uciekał bo wojna.. Polak dalej będzie kopany po dupie w No ..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:15  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok