Eli Bulls

 • Miejscowość
  w Polsce
  Gdynia
 • Miejscowość
  w Norwegii
  -
 • Znajomi 0
 • Odsłony profilu 790
 • Posty 0

Zdjęcia (1)

0
Eli Bulls (Gdynia) - skomentował(a) artykuł
03-05-2024 08:25
Uchodźcy z Ukrainy. Jak Norwegia wypada na tle Europy?

Uchodźcy z Ukrainy. Jak Norwegia wypada na tle Europy?

Polska i państwa bałtyckie przyjęły zdecydowanie więcej uchodźców z Ukrainy niż Norwegia i państwa Zachodu, wynika z najnowszych danych Eurostatu. Urząd statystyczny UE przeliczył, ile uciekienierek i ucieknierów przypada w danych państwach na mieszkańca. Na mapie Europy ...

3189
6
Eli Bulls
03-05-2024 08:24

Spokojnie. Niebawem ludzie zrozumieja ze to pasozyty. Jak trzeba bedzie do roboty to spierdziela do niemiec jak polowa ukraincow z PL Teraz panosza sie bo bonusiki mile. Dra mordy na basenie, w miescie, wszedzie ich pelno. niby tak niewielu na cale norge ale wkurzaja tym swoim wiesniactwem. Narodu nie zmienisz podobnie jak mentalnosci. czy to rusek, litwin czy czeczen to jedna nacja. ROSJANIE i potrzeba przynajmniej 70 lat by wykorzenic z nich korupcje, zlodziejstwo, pijanstwo itd. Zyja intensywnie bo niczego nigdy nie mieli w tym swoim zapierdowie. Tylko syf i teraz to przynosza z soba

Martin19
03-05-2024 08:16

Xx1 … twoje dzieci wrócą do Pl.. pokolenie się zmieni i tak często jest ze dzieci wracają dlatego ze mogą zdecydować ze będą studiować w pl .. nikt nie wie co będzie za 10-20 lat.. wszystko się zmienia Norwegia tez. Polska talerze .. pewnie jak jesteś z dziećmi w pl to ciężko wracać do norge jak widzisz ze twoji znajomi w Pl rozwijają się nawet lepiej niż ty w norge .. oczywiście nie sadze ze sobie nie radzisz ale .. ty wszystko budowałeś od zera w NO.. i doceniasz ..
Twoje dzieci jak i innych dostały na talerzu i nowe pokolenie podchodzi do tego bez spiny gdzie będą mieszkać

Xx1
02-05-2024 22:31

Raczej nie wrócę, moje dzieci się tu wychowały a ja sobie dobrze radziłem w Polsce i tu również, chociaż uważam że przyjazd tu był jednym z największych błędów w moim życiu, dla mnie, ale dla dzieci raczej nie. Norwegia to nie jest kraj dla ambitnych ludzi, jenta loven jest ciągle ważne dla większości Norwegow, choć coraz więcej z nich zaczyna to krytykować. W jednej ze swoich książek Bryan Tracy pisał o cesarzu, który wysyłał mędrców w świat by mu przedstawili całą mądrość świata w skrócie, wysyłał ich kilka razy, ale zawsze mówili za długo w końcu udało im się streścić całą mądrość świata i brzmiała ona tak „nie ma darmowych posiłków”. Było wiele eksperymentów w historii ludzkości, miedzy innymi komunizm. Dziś w Europie mamy kolejny eksperyment, który upadnie z wielkim hukiem ponieważ zaczyna być bardziej absurdalny niż komunizm.

Zobacz więcej komentarzy
Eli Bulls (Gdynia) - skomentował(a) artykuł
14-02-2024 19:59
Norweska gospodarka poradziła sobie kiepsko: minimalny wzrost PKB

Norweska gospodarka poradziła sobie kiepsko: minimalny wzrost PKB

Według danych Centralnego Biura Statystycznego (SSB) produkt krajowy brutto (PKB) kontynentalnej Norwegii wzrósł w ubiegłym roku o 0,7 procent w porównaniu z 2022 r. To niższy wynik niż zwykle wskazujący na słaby rozwój gospodarki.

2204
1
Eli Bulls
14-02-2024 19:58

Ale te zarobione biliony Nok juz nie maja znaczenia? nie sa policzone? Tyle chwalenia w sieci ze owoce morza za tyle milierdow, przemysl zbrojeniowy zarobil tyle i tyle, gaz i ropa to pestka i nie warto liczyc. A co z oplatami i daninami od szaraczkow? recesja? zarcik. Wez sie pismaku do mormalnej roboty na ruszkowaniu to zobaczysz co to recesja przy minimalnych dochodach! Socjalistyczne podejscie. Ograbimy CIE! nie bedziesz mial nic i bedziesz szczesliwy!

Eli Bulls (Gdynia) - dodał(a) zdjęcie
07-07-2020 16:00
Eli Bulls
5.0 (1 głos)
1
Wieta
08-07-2020 18:00

Fajny piesek

Wyślij

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok