Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia promocjina S1 i EKUZ

Zamów teraz

Czytali temat:
xxx yyy Zbigniew Karpinski mart enty N O stefan1962 MałeMi Riggman Wiolapolska Kowal (1544 niezalogowanych)
1 Post
Marek W
(uldmar)
Wiking
Wiking to zostań w tej norwegi i morduj te swoje nienarodzone dzieci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
xxx yyy
(sagan)
Nowicjusz
Chcialem zaglosowac ale nie mam pewnosci,czy moi kandydaci beda startowac w tych wyborach,a mysle tu o Slawku Nowaku -mlodym obiecujacym polityku z PO.Na Ukrainie mowili na niego Bob budowniczy, ale nie poznali sie na jego wielkim talecie budowlanym i przekazali polskiej prokuraturze-co za czasy ,co za ludzie......dajcie spokoj.
Mam nadzieje,ze pozostali moi faworyci tzn. Tomek Grodzki ,obecnie ukrywajacy sie za imunitetem przed pieciopalczasta reka sprawiedliwosci ludowej oraz wesoly Romek zwany przez niektorych koniem,rowniez ukrywajacy sie, tym razem za granica ,zdolaja dostac sie na listy kandydatow PO.
Z sympatia mysle tez o innym czarnym koniu tych wyborow ,a mianowicie znanym przekreciarzu z pomorza,ktory krecil lody na panstwowych zleceniach -Staszku Gawlowskim,
chlopak ciezko sie napracowal dla sprawy-bardzo oddany towarzysz.
Trzymalem tez mocno kciuki za Wlodka Karpinskiego (ministra skarbu w rzadzie Tuska),
ktory ogarnial temat smieci w ratuszu warszawskim -taki wiecie, chlopak od wszystkiego wysokiego Rafaua,ale rezim kaczystowski uwzial sie na niego i wyladowal na dolku-co za pech.
Mam nadzieje,ze moje propozycje pomoga wam w dokonaniu trafnego wyboru-przeciez jestescie ludzmi uczciwymi i popieracie uczciwosc w zyciu politycznym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Captain Mike
(CaptainM73)
Wiking
Te same mordy od 40 lat. NIC sie nie zmienia w tym gnojowisku tam. NIC . zmieniaja sie tylko nazwy partyjek , nowe hasla , nowe obiecanki a TE SAME Mordy tylko dryfuja z 1 partyjki do drugiej. I zadnemu nowemu NIE DADZA WEJSC w to ich bagno. BO MA BYC JAK BYLO . A wy sie podniecacie wyborami. Gdyby wasze glosy cos mogly zmieniac to by was niedopuszczali do wyborow. Kazdy mlody chce zmieniac wszysztko , a te same mordy i tak kontroluja wszystko i niedaj Bog wprowadzic nowego do koryta , bo to by oznaczalko ze te mordy pojda na bruk.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marcin Kobinski
(marcino0211)
Wiking
Tusek u sterów już pokazał jak się mnoży biedę i wypędza obywateli z kraju, robota 3razy cięższa a wypłata 8 razy niższa ! Teraz przy Pisie ten kontrast zanika ! Już Norki nie gadają że w Polsce jest prawie darmo ! Więc chyba łatwiej się żyje niż 15 lat temu !? Gdyby tak platformioki nie przeszkadzali to szłoby jeszcze lepiej !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
Chcialam zaglosowac ale nie mam pewnosci,czy moi kandydaci beda startowac w tych wyborach,a mysle tu o Janie Syszko - obiecujacym polityku z PIsu. W małopolsce mowili na niego Baron, tyle miał ziemi ale nie poznali sie na jego wielkim talencie budowlanym i przekazali polskiej prokuraturze- iz a co? za to że "zapomniał" wpisać do ośiwiadcenia majątkowego marnej "stodoły" za kilka baniek??? za czasy ,co za ludzie......dajcie spokoj. AAA zapomniałam, niestety już nie żyje. Straszna strata.
Mam nadzieje,ze pozostali moi faworyci np.. niejaki Sasin, który wziął z kasy państwowej 70 milionów i kupił za wszystko KOPERTY oraz niejaki Kaczyński marzący o zbudowaniu w Warszawie dwóch wież dostaną się do sejmu bez problemu.
Z sympatia myślę tez o innym czarnym koniu wyborów ,a mianowicie znanym przekreciarzu , startującym z listy zieleniogórskiej ktory krecil lody i żerował na ludzkiej krzywdzie -Łukaszu Mejza. Niektórzy, powiedzmy sobie wprost - nasi wrogowie, mówią, że wystawienie go na listach PIS to jak splunięcie w twarz rodzicom ciężko chorych dzieci. Ale my, z PISu tym się nie przejmujemy. W końcu ro chlopak ciezko sie napracowal dla sprawy-bardzo oddany towarzysz naszej partii.
Trzymam tez mocno kciuki za Roberta Bąkiewicza, wyjątkowo obrotny przedsiębiorca, który w 2011 r. ogłosił upadłość firmy i zostawił ją i wierzycieli z 7 milionowym długiem. Super narodowiec, nawet wiekową powstankę potrafił zagłuszyć. Nasz bohater. No i nie zapomnijcie o Kamińskim i Wąsiku skazanych nieprawomocnie na 3 lata więzienia i ułaskawionych przez swojego P. I na koniec, w moim sercu jest też Antoni Macierewicz, walczący jak lew o prawdę smoleńską. Jego komisja kosztowała jak na razie tylko 30 baniek, ale stać nas na to prawda???
Ja jestem z PISu i mnie interesuje PRAHISTORIA , mnie interesuje co się zdarzyło 10 lat temu, a nie to co zdarzy się jutro. Przyszłość jest nieważna. A najbardziej interesują mnie czasu PRL, te czasy są godne naśladowania, co zresztą my z PISu, wprowadzamy w życie. Niech żyje PREZES, nasz guru.
PS. obiecaliśmy rozliczyć tych z PO, na razie nie zdążyliśmy, bo mieliśmy tylko 8 lat, ale może się uda po następnych dwudziestu latach. Na razie koncentrujemy się na opanowaniu i podporządkowaniu sobie wszystkich spółek skarbu państwa, sądów i prokuratur. No i tworzeniu różnego rodzaju fundacji, żeby było gdzie zatrudniać naszych lojalnych i wspaniałych i kompetentnych współpracowników.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
151 Postów
MałeMi
(MałeMi)
Stały Bywalec
Ch********j który niszczy Polska gospodarkę, odmawia inwestycji kluczowych dla Polski, rezygnuje ze wszystkiego, co mogło by się gospodarczo rozpędzać, zaczyna wzrastać bezrobocie jak kiedyś, Polska nie ma się rozwijać, ona ma się zwijać.. tylko podziękować nie myślącym wyborcom,którzy zaczynają być "niewidomi" na większą skalę.. "bravo" wy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
202 Posty
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
MałeMi napisał:
Ch********j który niszczy Polska gospodarkę, odmawia inwestycji kluczowych dla Polski, rezygnuje ze wszystkiego, co mogło by się gospodarczo rozpędzać, zaczyna wzrastać bezrobocie jak kiedyś, Polska nie ma się rozwijać, ona ma się zwijać.. tylko podziękować nie myślącym wyborcom,którzy zaczynają być "niewidomi" na większą skalę.. "bravo" wy...
Mowisz o CPK?o tym bublu,gdzie lopata zostala wbita z pompa i od tamtej pory stalo sie skarbonka bez dna,gdzie dyrektorzy z nadania pisu za nic nie robili doili kase,kazdy analityk finansowy smialo powie,ze setki lat rzeba byloby splacac ten pomysl.pisiory w 2015 dostali Polske bardzo sie rozwijajaca,a zostawili w katastrofalnym stanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
597 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
Ryba psuje się od głowy. To że PiS przegrał wybory to tylko PiSu wina. Zrazili do siebie nie tylko dużą część swoich wyborców ale i potencjalnych koalicjantów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok