Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Do Polski i Norwegii zbliżają się tropikalne upały. Temperatury mogą być najwyższe w historii - Norwegia

Czytali temat:
iksiński igrek mart enty Miroman Myśliwy (951 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Myśliwy
(Myśliwy)
Wiking
codzienna dawka propagandy o ocieplaniu klimatu. wpływie co2 którego w powietrzu jest 0,03% czyli NIC.
próbuje się nam wciskać kit ,że to nie jest naturalne zjawisko a to że ziemia się porusza po orbicie która nie jest stała innych planety też i że są minimalne wahania są okresy gdzie planety są od siebie oddalone są okresy gdzie są blisko siebie i na siebie wzajemnie oddziaływują a właśnie teraz wchodzimy w ten okres intensywnych zmian
i takie okresy już były bo to jest proces cykliczny. była epoka lodowcowa i właśnie się kończy ostatnie lodowce się wycofują odsłaniając tajemnice przeszłości !!!
i sie okazije że pod lodem znajduje się obecnie artefakty i skamieniałości czyli tam było życie i lodu nie było wiec skoro teraz stopnieje to tam będą warunki do życia logiczne.
może w afryce bedzie większa pustynia ale tajga czy antarktyda będą teranami zamieszkałymi z urodzajną glebą w czym problem się pytam??

problem polega na tym że ludzie którzy ledwo gimnazjum skończyli teraz bawiąc sie swoim insta fb itd łykają jak młode pelikany każdą tego typu bzdurę że trzeba płacić za emisję co2 dzięki temu się ochłodzi to nie ma nic wspólnego z walką o klimat tylko jest to zmasowany i zorganizowany atak na twoje pieniądze . jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi. ludziom żyje się coraz lepiej i wygodniej żyjemy w bardzo dobrych czasach . Król 400 lat temu jechał złotą karetą przez Polskę 2 tygodnie. dziś zwykły kmiot moze pojechać passatem w tdi z zakopanego do gdańska w kilka godzin
on spał w wilgotnej komnacie z kamienia opalaną drewnem a dziś kowalski ma domek z ogródkiem panelami na dachu pompą ciepła.
zwykły człowiek może żyć na w miare normalnym poziomie i obecnej elicie się to nie podoba bo coraz więcej nawet zwykłych przedsiębiorców ma własny jacht helikopter czy ferrari a byle kowalski zamiast siedzieć przy piecu z różańcem to lata do grecji hiszpanii czy egiptu . TAK DŁUŻEJ BYĆ NIE MOŻE trzeba zrobić tak żeby wszyscy byli biedni ! nałożyć na nich opłaty klimatyczne wprowadzić fit for 55 zakazać samochodów spalinowych jedzena mięsa kupowania ubrań i nakazać kupowania mieszkań 20m2 za miliony bo na większe nie stać wprowadzić chów klatkowy. i jako pojazd hulajnogę.
Kto tego nie widzi że to zmierza w złym kierunku ten ślepy i omamiony codziennym przekazem głupot podawanych jako prawde, kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą i wielu już tym przesiąkło
Zgłoś wpis
Oceń wpis:34  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Ryhard)
Wiking
Kolejne pseudo naukowe brednie wyznawców religii klimatyzmu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Ryhard)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Myśliwy
(Myśliwy)
Wiking
Biznes na sprzedaży praw do emisji CO2 pokazuje jak łatwo można zmanipulować ludzi by potraktowali to wręcz jak wyznawcy religii klimatycznej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Robak, robak to będzie w niedalekiej przyszłości pasza dla ciemnego ludu. Już jemy robaka w wielu produktach, wystarczy prześledzić skład. Powinno się aktywistki klimatyczne częstować robakami. To był by sprawdzian tego czy wierzą w to co robią. W P3 był wywiad z taką aktywistka, można na pewno w necie tego posłuchać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
[b]Myśliwy napisał
problem polega na tym że ludzie którzy ledwo gimnazjum skończyli teraz bawiąc sie swoim insta fb

Nie wiem ile wy macie lat.
Jednak gdy byłem w wieku gimnazjum to internetu i fb jeszcze nie było,ale jeśli było się ciekawym świata i dociekliwym to nie było problemu by znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania. Więc wciskanie tego kitu może dać kiepski efekt.
Może lepiej poszukaj info jak ludzie w lata 70 i 80-tych żyli w takich aglomeracjach jak Tokio lub naszym Śląsku....może twoi rodzice pamiętają? Jakie problemy mają ich dzieci czy wnuki.
Skąd ten problem z płodnością człowieka....na przykład? Prawde mówiąc świat zwięrzęcy też to coraz bardziejdotyka.A może dzisiejsze stolice Meksyku,Brazyli i wielu innych multi miast,zwłaszcza tych z tzw. trzeciego świata. A może te wyspy śmieci i plastiku pływające po oceanach,czy też ścieki które nazywamy rzekami? A może i coś na temat Bałtyku znajdziesz....w który strach się zanurzyć.
My żyjemy tu i teraz, niby pięknym i blisko natury kraju. Tylko czy chcemy widzieć to co brzydkie i śmierdzi.Czy to to zmieni komfort naszego życia jeśli byśmy chcieli z tym walczyć?

Człowiek jest z natury wygodny i leniwy,także odpowiedzieć możęsz sobie sam.
Stare powiedzienie mówi że dobrze jest tylko tam gdzie nas nie ma i co oczy nie widzą to i sercu nie żal,a więc sumienie mamy czyste . AMEN !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Myśliwy
(Myśliwy)
Wiking
Depopulacja pomoże w ograniczaniu emisji co² i śladu węglowego . To chyba się nie dzieje naprawdę.
youtu.be/V1FdVag9T44
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
czarnulka0710
(czarnulka0710)
Wiking
Ziemia doświadczyła bardziej ekstremalnych temperatur niż sądziliśmy......odsyłam do tego art. I wykresu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok