Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Trudna miłość na emigracji. Na ekrany kin wejdzie „Norwegian Dream” - Norwegia

Czytali temat:
Tomasz N... mart enty boj fra oszlo noregg Emil Moderator Adam Ff Riggman (1158 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Trudna miłość na emigracji. Na ekrany kin wejdzie „Norwegian Dream”
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Tomasz012
(Tomasz012)
Wiking
To napewno nie znany syn Jarka K. Uha ha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
Już wiem, że nie warty obejrzenia.
To jest kpina z ludzi, co przyjechali tu zarobkowo, zostawiając rodziny z dziećmi w Polsce...
Globaliści się cieszą z tego gniota. To po ich myśli.... zdeptać wartości polskie, rodzinne i religijne.. i promocją lgbt.
Na pewno nikt mnie nie namówi na ten chłam.
P.S.
Zanim posypie się na mnie hejt, informuję...
Nie łażę do kościoła, nie mam nic przeciwko jakimkolwiek homoseksualistom i jestem przeciwny planom globalistów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 31  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marek dzieleńdziak
(markus40)
Wiking
Nie oglądał ale wie... Bażant weź nie p....... L
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Myśliwy
(Myśliwy)
Wiking
Powielanie stereotypowego myślenia o Polakach jako biedoty przejeżdżającej do Norwegii by zmienić swój świat. Z dołączona ideologią LGBT. Ludzi upośledzonych seksualnie z zaburzeniami tożsamości płciowej których trzeba zgodnie z nowymi trendami traktować jako nową normalność.
Odgrażali starego kotleta dodając nowoczesne wariacje
Mnie tym nie przekonają
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Biseksualny)
Wiking
Przez homofobów o mało co kiedyś nie popełniłem samobójstwa. Teraz gdy mam gdzieś wasz hejt bo wiem że w niczym nie jesteście ode mnie lepsi ani gorsi (mówię tu o homofobach hetero wśród których jest wiele ukrytych ciotek). A Ci piszący o zagrożeniu rodziny i waszym cudownym wartościom mówię poknojcie się w głowę. Homo czy hetero, każdy chce mieć rodzinę. Co zrobicie jeden z drugim gdy Wasza córka czy syn przyjdzie i powie że jest homo? Wyrzucicie z domu? Takie to wasze wartości ..... Hipokryci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Biseksualny)
Wiking
Gdybyś był człowiekiem to byś traktował wszystkich normalnie. Zaburzenia seksualne są wtedy gdy Ci nie możesz uzyskać erekcji. Ponadto gdy ktoś jedzie do roboty przy rybach to raczej nie ma zbyt wielkich perspektyw w Polsce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok