Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Jan Maryjan Zbigniew Karpinski N O tomasz xxx zaskar bygg boj fra oszlo Stefan1963 tedimakuch Sarpis Koozie Riggman END KrzysztofPa Marcinas81 (2032 niezalogowanych)
440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Riggman napisał:
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Riggman napisał:
Zebys ty gabrys jeszcze jakims dialektem innym niz Polski podworkowy mowil tu przy zebraniu innych o prace w kristiansand….a moze sund
Żałosny jesteś i jak zdarta płyta klepiesz w kółko te same farmazony.
Nie mam w pracy problemu z komunikacją zawodową, mam problemy z komunikacją poza pracą, ponieważ \\\\\\\"NIE bywam, na norweskich salunach\\\\\\\" i już dawno nie miałem kontaktu z żywym językiem, bez względu na dialekt.
A słuchanie radia czy programów telewizyjnych, to nie to samo, ponieważ tam mówią oficjalnym językiem a nie dialektami tak jak w pracy.
Ponadto na norweskich budowach, pracują norwedzy jedynie po ichnich podstawówkach i to mało kiedy po pełnych, w większości są po kursach dokształcających zawodowo i nic nadto.
Dlatego, jak nie chcesz pomóc to chociaż nie przeszkadzaj.

Ty sie tak nie denerwuj bo Ci pikawa stanie i nie bedziesz mogl dawac kolejnych postow

Alesz jasiem nie nerwujem, ot wkurzają mnie ździebko tacy jak ty, którzy wyżej srają niż mają .Właśnie jestem po rozmowie o pracę i to z tutejszych ogłoszeń. I CO ano gówno!!!
Wszystko było piknie i prawie, że już byłem od wczoraj w pracy na legalnym projekcie, do momentu jak gość spytał się o mój wiek! gdy się dowiedział, że mam 67-lat to się po chamsku rozłączył i zablokował mój numer.
WIĘC... niczym nie różni się o ciebie i twojego przypierdalania się do moich poszukiwań tak pracy jak i noclegu.
A SIO, sio... zmoro upierdliwa.


Ale to ze masz 67 to przeciez nie jest problem, wiele osob takich znam co pracuja na projektach przez sexszop czy adeko i maja sie dobrze…slabo gabrs szukasz lub masz za wysokie wymagania. Przecoez murarzy potrzebuja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
oj Rmannie, nie wierz we wszystko co widzisz na stronach internetowych, przy okazji pozdrawiam moją mammi, która na pewno się dobrze ubawi czytając Twój post.
Swoją drogą to mnie trochę rozczarowałeś, najpierw G zasugerował, że jestem Trójcą Świętą czyli w trzech (a może więcej) osobach, a Ty teraz do emerytek mnie zaliczyłeś, oj nieelegancko kobiecie wiek wypominać !! Jestem też zawiedziona, że tylko jedną żonę masz, zawsze sobie Ciebie wyobrażałam jako faceta z brodą, w białej sukience i co najmniej 3 żony i 16 dzieci w namiocie. A tu masz! czar prysł. A poza tym, na żartach się znasz?? Poważnie i na serio to ja za partnera z Polski - dziękuję, nie ta chemia i nie te fale, także G nie wchodzi w grę. Facet, który obraża innych, insynuje różne rzeczy...nie, dzięki. To nie dla mnie. Pomijam już fakt, że ciągle jakieś bzdury wypisuje, jak ostatnio, że mediach tylko "bokmålem" mówią. Od razu widać, że G telewizję norweską oglądał 100 lat temu. Zresztą po co ma oglądać skoro nic nie rozumie..To na razie, jak w razie przejdziesz na islam to ja mogę być tą trzecią żoną..prawa podatkowego Cię nauczę no i norweskiego..z akcentem. Pa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
bg38 napisał:
oj Rmannie, nie wierz we wszystko co widzisz na stronach internetowych, przy okazji pozdrawiam moją mammi, która na pewno się dobrze ubawi czytając Twój post.
Swoją drogą to mnie trochę rozczarowałeś, najpierw G zasugerował, że jestem Trójcą Świętą czyli w trzech (a może więcej) osobach, a Ty teraz do emerytek mnie zaliczyłeś, oj nieelegancko kobiecie wiek wypominać !! Jestem też zawiedziona, że tylko jedną żonę masz, zawsze sobie Ciebie wyobrażałam jako faceta z brodą, w białej sukience i co najmniej 3 żony i 16 dzieci w namiocie. A tu masz! czar prysł. A poza tym, na żartach się znasz?? Poważnie i na serio to ja za partnera z Polski - dziękuję, nie ta chemia i nie te fale, także G nie wchodzi w grę. Facet, który obraża innych, insynuje różne rzeczy...nie, dzięki. To nie dla mnie. Pomijam już fakt, że ciągle jakieś bzdury wypisuje, jak ostatnio, że mediach tylko \"bokmålem\" mówią. Od razu widać, że G telewizję norweską oglądał 100 lat temu. Zresztą po co ma oglądać skoro nic nie rozumie..To na razie, jak w razie przejdziesz na islam to ja mogę być tą trzecią żoną..prawa podatkowego Cię nauczę no i norweskiego..z akcentem. Pa


Ty to masz lepsze loty od Gabriela
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
jahu201
(jahu201)
Wiking
Co to za przelicznik?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
jahu201 napisał:
Co to za przelicznik?
Możesz sprecyzować o który tobie chodzi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok